Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Luvinia Online

Luvinia Online

    Luvinia Online to produkcja rynku MMORPG opracowana przez chińskie studio Shanda, tytuł z racji, że zyskał spore zainteresowanie w Chinach doczekał się również wydania w języku angielskim na rynku amerykańskim. Gra wykorzystuje znane i typowe animacje oraz standardowy interfejs. Gra obecnie przechodzi fazę CBT, wedle założeń wydawcy – Outspark, gra ma zostać finalnie wydana jesienią 2011.
    Proces tworzenia bohatera z pewnością nie można porównać do tych jakie znamy z największych produkcji rynku MMORPG 3D. W Luvinia Online etap ten ogranicza się do wyboru obywatelstwa (nationality): Empire (Moon, Wind, Sea) bądź Federation (Cloud, Sky, Star). Kolejnym krokiem jest wybór płci oraz znaku zodiaka. Oczywiście w grze nie brakuje opcji dostosowania wyglądu postaci, możemy wybrać styl uczesania oraz kolor włosów oraz sylwetkę naszej twarzy. Liczba tych opcji nie jest wielka i nie daje poczucia, że stworzyło się bohatera najbardziej zbliżonego do naszych oczekiwań. Istnieje jeszcze jedna opcja: wybór głosu postaci, jednak z racji, że już po uruchomieniu się gry włącza się nam muzyka z gry wybór ten tak naprawdę jest bez znaczenia, ponieważ nie możemy usłyszeć głosu postaci.
   Już na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwo do innych produkcji wydawanych przez firmę Outspark. W trakcie wykonywania pierwszego Questu u NPC „Antonia” możemy wybrać jedną z pośród trzech dostępnych klas postaci: Magician, Rogue bądź Warrior. Zastosowanie takiej funkcji wydaje się być dziwne, ponieważ wybór klasy można byłoby wprowadzić do procesu kreacji bohatera, aby gracze już w trakcie tworzenia bohatera mieli wpływ na jego rozwój. Początkowe zadania są bardzo proste, polegają na pokonaniu kilku potworów. Po odebraniu nagrody automatycznie rozpoczyna się kolejny Quest, przez co oszczędza się nieco czasu.
    Dzięki wbudowanemu systemowi auto-nawigacji rozgrywka staje się bardzo prosta. Po rozpoczęciu Questu klikamy w link zawarty w treści zadania i udajemy się do miejsca, w którym przyjdzie nam zmierzyć się z potworami. Walka z potworami wydaje się być bardzo prosta, nie musimy zbytnio wytężać umysłu w walce, początkowo nawet kiedy zmagamy się z najsilniejszymi przeciwnikami nie musimy używać napojów leczących, choć poprzez Questy mamy ich dość sporo.
    Cała rozgrywka w  Luvinia Online wydawałaby się bardzo nudna, jednak z racji, że lokacje są bardzo zróżnicowane (pływamy po morzu, odwiedzamy kopalnie) gra staje się bardziej interesująca niż oglądanie kolejny raz filmu Kevin sam w Domu na Polsacie w trakcie świat Bożego Narodzenia. Nasza postać po zdobyciu 10 poziomu może awansować na jedną z dwóch dostępnych klas. Jeśli na początku rozgrywki wybrałeś klasę Warrior możesz po zodybciu 10 poziomu zostać Knight’em bądź Fighter’em. Klasa Rogue posiada specjalizacje: Artist bądź Scout, z kolei Magician może wybrać klasy: Priest oraz Warlock. Wraz z wyborem drugiej klasy również zmienia się styl gry, przykładowo Priest to klasa typowo wspomagająca innych graczy, gdzie Warlock jest silnie ukierunkowany na zdolności ofensywne. Co ciekawe gracz może następnie rozwinąć swoją klasę otrzymując jeszcze lepsze zaklęcia i zdolności.
    Wydawca gry jeśli dostrzeże wady gry Luvinia Online oraz propozycje zmian graczy, to może zacząć rywalizować z innymi produkcjami. Obecnie gra niczym nie wyróżnia się z setek dostępnych gier MMO, dlatego też grę można wypróbować, z biegiem czasu, po kolejnych aktualizacjach tytuł może stać się bardziej unikalny dla samych graczy.
Wydawca: Outspark
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://luvinia.outspark.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,2 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + System małżeństw
+ Auto-nawigacja
+ Pełno napojów leczących za darmo z Questów
+ Proste i krótkie zadania
Minusy: - Podobieństwo do innych gier MMO Outspark'a
- Brak unikalnych elementów
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,9 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

Autor: | Data: 12/07/2011 09:58

Oceń grę:
Komentarze
blukasik11 dnia lipiec 12 2011 15:14:55
Super gra daje 10/10thumbs up
DZ1230983 dnia lipiec 14 2011 14:28:10
Grałem ocena końcowa to 8/10 gra chyba najlepsza z tych wszystkich cukierkowych cool
DZ1230983 dnia lipiec 14 2011 14:28:46
nie jednak nie pomyłka to nie ta gra ta gra ma odemnie 7/10 sorka za pomyłkęcool
demonio7 dnia lipiec 16 2011 21:02:13
E jak wyglądają skille i bronie? prosze o odp bo nie mam miejsca juz na dysku i nie wiem czy cos wyrzucic
Promyk dnia lipiec 26 2011 18:36:54
Ja chce w to grać!!!!! mad Ale narazie CBT sad
buka1230 dnia sierpień 02 2011 20:12:07
Cukiereczek wink Fajnie sie gra choc nieprzepadalem za takimi grami
majki666 dnia maj 09 2012 21:46:49
Demonio sciągaj to to jest bardzo dobra gra moja ocena 10/10 clap
Lexani13 dnia lipiec 03 2012 18:19:21
Czemu jak chce wejść do gry to jak wciskam LOGIN to nic kompletnie sie nie dzieje. ktoś wie dlaczego tak jest??

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG