Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
3


58,191
~Aileenbxr
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Luna Online

Luna Online Luna Online to cudowna gra gatunku MMORPG

    W maju 2009 roku Gala-Net gPotato wydał grę Luna Online na rynku amerykańskim, tytuł pierwotnie opracowany przez Eya Games próbuje zachęcić graczy szerokiej grupy wiekowej do siebie. Tytuł posiada typowe elementy charakteryzujące gry MMORPG, jednak aby wybić się z „tłumu” podobnych do siebie produkcji, twórcy gry Luna Online zastosowali kilka unikalnych funkcji, które pomagają uznać grę za unikalną.
    Proces tworzenia postaci z początku może wydawać się na nam trochę nudne, ponieważ istnieją tylko dwie dostępne rasy: Elf oraz Człowiek oraz trzy klasy postaci: Mag, Wojownik, Łotr. Jednak w miarę rozwoju naszej postaci mamy następnie do wyboru specjalizacje, które dodają naszemu bohaterowi nowe umiejętności przydatne w walce. Etap dostosowywania wyglądu obejmuje wybór stylu uczesania włosów, kolor oczu oraz płci. Niestety postacie wyglądają w samej grze nieco komicznie… niczym jak małe dzieci. Większość dostępnych NPC są znacznie wyższe oraz mają bardziej dojrzały wygląd niż postacie, które kierujemy. Każda z pierwszych trzech klas posiada własne subklasy, które możemy wybierać na poziomie dwudziestym, czterdziestym oraz siedemdziesiątym piątym. Łączna liczba dostępnych klas wynosi ponad 40, co czynią grą Luna Online naprawdę interesującą. W przeciwieństwie do innych gier MMO, wydawca umożliwił hybrydę klas, przykładowo jak po osiągnięciu 20 poziomu klasą Maga wybierzemy subklasę Kapłana to możemy po zdobyciu 75 poziomu wybrać klasę Czarnoksiężnika, aby uzyskać unikalne połączenie, które pozwoli wykorzystać zdolności defensywne Kapłana jak i potężne zdolności ofensywne Warlock’a.
    Początkujący gracze zaczynają swoją przygodę w małej lokacji zwanej Alker Gate, a z racji, że nie ma typowego Tutoriala, w trakcie rozgrywki będą pokazywały się w oknie gry migające ikony, które wyjaśniają podstawy gry. Poruszanie się w Luna Online jest bardzo proste, podobnie jak wykorzystywanie umiejętności czy przedmiotów – osoby, które miały już wcześniej styczność z grami MMO bez problemu pozna w jaki sposób posługiwać się najważniejszymi funkcjami w grze. Postacie NPC oferują wiele Questów, które w większości przypadków ograniczają się do zabicia określonej grupy potworów i zdobycia danych przedmiotów. W grze już po kilkudziesięciu minutach rozgrywki uderza w gracza kilka niedociągnięć, jednym z nich jest z pewnością ograniczenie liczby zadań, które możemy śledzić. Również i mini-mapa wypada źle – jest zbyt mała oraz nie możemy jej powiększyć. Ponadto wybrać możemy jedynie jedną z trzech rozdzielczości co może zniechęcić graczy do rozgrywki.
    Rozwój postaci w Luna Online jest naznaczony szeroką gamą dostępnych klas, a gracze mogą wybierać pierwszą specjalizację już po osiągnięciu dwudziestego poziomu. Stopa doświadczenia jest dość wysoka, gracze co pięć zdobytych poziomów mogą otworzyć specjalny plecak, w którym znajdą się potrzebne wyposażenie do walki. Wraz z zdobyciem kolejnego poziomu gracze otrzymują jedynie 1 punkt atrybutu, który może być rozdysponowany w jeden z pięciu statystyk: siła, zręczność, witalność, inteligencja oraz mądrość. Wraz z punktem atrybutów, gracz otrzymuje punkty umiejętności, które może rozdysponować w rozwój zdolności. Każda z klas postaci posiada szeroką gamę dostępnych umiejętności, jednak warto skupić się tylko na kilku i je rozwinąć na wysoki poziom zamiast starać się poznać wszystkie umiejętności. W przypadku Maga wystarczy rozwijać maksymalnie dwa zaklęcie ofensywne a nie wszystkie jakie istnieją, tym samym zdobędziemy potężne zdolności oraz oszczędzimy SP na nowe zaklęcia. Walka w Luna Online zachowana jest w szybkim tempie, jednak ogólnie najłatwiej poluje się na potwory grając klasą zbliżoną do łucznika czy maga niż walcząc w zwarciu. Na całe szczęście gracze po pokonaniu przeciwnika nie muszą zatrzymywać się aby zdobyć przedmioty, ponieważ w grze zaimplementowano system auto-grabieży, który skraca czas polowania.
    Luna Online nie wygląda jak tytuł mocno zorientowany na rozgrywkę PvP, jednak wydawca przygotował dla graczy kilka elementów dla osób uwielbiających rywalizację oraz sprawdzenie swoich umiejętności. Istnieje w grze sporo otwartych stref w których możemy zabijać graczy, jednak jeśli atakujemy słabych graczy możemy liczyć się z konsekwencjami, co czyni tą grę bardziej trudną. Tytuł posiada jeszcze kilka funkcji, które nie czynią grę konkurencyjną w stosunku do innych, darmowych gier MMORPG. Gra oferuje kilka interesujących funkcji oraz ogromną listę klas, ale mechanika samej rozgrywki pozostawia wiele do życzenia. Ładna oprawa graficzna nie jest imponująca, czasy słodkich, prostych gier już minęły, wydawca, aby utrzymać graczy musi począć zmieniać najważniejsze elementy gry, aby tytuł nadal cieszył się sporym zainteresowaniem.
Wydawca: gPotato
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.luna.gpotato.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Ogromna liczba klas postaci
+ Możliwość prowadzenia farmy
+ Mnóstwo Questów
+ System auto-grabieży
+ Zabawy i eventy, w których biorą udział GM
Minusy: - Limitowane opcje graficzne
- Mechanika gry
- Nieodpowedni interfejs
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 600 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

 

Autor: | Data: 11/07/2011 18:30

Oceń grę:


Error connecting to mysql