Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Batheo
    Batheo jest strategiczną, przeglądarkową grą MMO 2D, w której gracze mogą zarządzać swoim miastem i rekrutować wojsko aby podbić przeciwników i zyskać chwałę. Tytuł umiejscowiony został w czasach antycznej Grecji, zatem sama fabuła jest dość interesująca dla sympatyków opowiadań o mitycznych podbojach bohaterów.

  MMORPG

    Każdy z graczy po rozpoczęciu zabawy staje się posiadaczem miasta w którym może kupować i sprzedawać uprawy oraz rozwijać budowle aby w przypadku choćby oblężenia mieć większe szanse na wygranie. Sama rozgrywka może być podzielona właśnie na kilka miejsc: City (Miasto), Area (Powierzchnia), Expedition (Ekspedycja), World (Świat), Farmland (Pola Uprawne). Po wybraniu jednej z dostępnych miejsc, otrzymujemy konkretne możliwości. Wybierając Area możemy kolonizować jednego czy nawet kilku graczy czy zdobyć kopalnię srebra, która będzie generowała nam niezbędne pieniądze.

  MMORPG

    Aby można było zyskać laury chwały w Batheo przygotowana został karta Ekspedycji, dzięki której możemy wyeliminować wrogie wojsko. Na karcie World można obejrzeć wszystkie obszary znajdujące się wokół nas. Można atakować innych graczy i w ten sposób zdobyć niezbędne surowce. Natomiast okno Farmland, otwiera przed nami możliwość rozbudowy własnych pól uprawnych – szansę aby wyżywić własną armię i zdobyć niezbędne surowce do rozbudowy własnych budowli.

MMORPG

    Batheo wydaje się być prostą produkcją MMO, jednak mnogość dostępnych jednostek, regularne Eventy oraz częste aktualizacje przeprowadzane przez wydawcę sprawiają, że chętnie powraca się do gry, która może zapewnić wysoki poziom rozrywki. Co więcej nie jest to gra, która polega na pokonaniu przeciwnika jednym przyciskiem na klawiaturze, aby osiągnąć sukces w grze potrzeba doświadczenia oraz czasu, który jest niezbędny aby zbudować potężne miasto, które przetrwa próbę czasu.

Wydawca: Clapalong
Gatunek: Strategiczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://batheo.clapalong.com
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Elementy PvE
+ Możliwość dostosowania fortyfikacji armii
+ Trenowanie bohaterów
+ Otwarty świat PvP
Minusy: - Powolna rozgrywka
- Płacący gracze mają sporo przewagi
- Podobna do innych gier tego typu
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 08/07/2011 10:54

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG