Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 20,637
Najnowszy Użytkownik: ~bartosz kowalczyk
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Littlest Pet Shop Online

Littlest Pet Shop Online

     Littlest Pet Shop Online to społecznościowa produkcja MMO 2D przeznaczona głównie i chyba praktycznie dla najmłodszych użytkowniczek sieci. Sam wydawca - Electronic Arts określił, że gra jest przeznaczona dla dziewczynek w najmłodszym wieku, które na co dzień bawią się zabawkami produkowanym przez koncern Hasbro. Tytuł jest efektem współpracy dwóch gigantów rynku rozrywki: Electronic Arts i Hasbro.
    Gracz dołączając do rozgrywki może wspólnie z innymi grać w różne minigry. Warto zwrócić uwagę, że sam świat gry Littlest Pet Shop Online jest bardzo kolorowy, a zatem idealnie wykreowany dla grupy najmłodszych graczy. Cały świat gry jak i większość elementów wypełnione jest zwierzątkami zaprojektowanym przez Hasbro. Tytuł można porównać do niektórych konsolowych produkcji oferowanych na platformę Nintendo DS czy Wii, w których opiekujemy się swoimi zwierzakami. Tytuł wydawałby się, że ma być elementem promocyjnym Littlest Pet Shop jednak jak się okazuje w trakcie rozgrywki jest machiną do zdobywania gotówki – gracz może za pieniądze dokupywać lepsze przedmioty czy w bardziej szczegółowy sposób dostosować nasze zwierzaki. Jednak, aby zdobyć unikalne przedmioty można również wykorzystać specjalne kody, które były rozdawana wraz z zakupionymi zabawkami.
    Na chwilę uznania zasłużyła mnogość dostępnych wersji językowych gry. Niestety oferowany tytuł nie jest dostępny w języku Polskim, mimo, że istnieje kilkanaście wersji językowych. Tytuł polecamy naprawdę żeńskiej części użytkowników naszego serwisu, bądź osobom najmłodszym, które choć w małym stopniu interesują się tematyką zabawek Littlest Pet Shop. Tytuł można porównać do takich gier jak Club Penguin czy do PetPet Park.
Wydawca: Electronic Arts
Gatunek: Społecznościowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.lpso.com/
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 128 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Kolorowa oprawa graficzna
+ Idealna dla konkretnej grupy wiekowej
+ Ubieranie, dbanie o swojego zwierzaka
Minusy: - Niemalże wyłącznie dla kobiet

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 07/07/2011 15:22

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG