Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Fantasy Online
    Fantasy Online jest prostą produkcją MMORPG wykorzystującą flash oraz możliwości, jakie daje platforma społecznościowa – Facebook. Jeśli jesteś posiadaczem konta Facebook możesz wymieniać się prezentami z twoimi znajomymi, podobnie zresztą jak w przypadku większości gier obecnie istniejących. Tytuł z pewnością nie można porównać do zaawansowanych produkcji MMO, krótko mówiąc Fantasy Online jest prostą grą MMORPG, w której nie odnajdziemy wielu elementów znanych nam z innych tytułów rynku MMO. Na ironię, dzięki temu, że gra jest tak prosta, może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, poszukujących gier będących jedynie „odskocznią” od wykonywanych prac.

MMORPG

    Już po pierwszym zalogowaniu się do gry zostajemy powitani ekranem tworzenia postaci. Sam ten proces jest bardzo prosty i ogranicza się do wyboru koloru oczu czy stylu uczesania włosów. Dla osób liczących na możliwość wyboru płci mam złą wiadomość – w Fantasy Online gramy bezpłciowymi postaciami – nie wiadomo czy gramy postacią męską czy kobiecą. Prowadząc rozgrywkę można za specjalne klejnoty zakupić bardzo dobre przedmioty w Item Mall’u, które przykładowo zwiększają stopę przyznawanego doświadczenia. Wydawca postanowił zastosować specjalny system, który zmusza nałogowych graczy do odpoczynku, podobnie jak w Spiral Knight gracz musi wylosować się po kilku godzinach rozgrywki, aby zregenerować się. Można oczywiście za pośrednictwem klejnotów (zakupionych za prawdziwe pieniądze) przedłużyć rozgrywkę. Rozwiązanie wydaje się być dziwne, ponieważ szczerze mówić trudno chyba uzależnić się od tak prostej gry.

MMORPG

    System walki nie jest w cale trudniejszy niż zagotowanie wody w czajniku elektrycznym – gracz musi wybrać potwora i kliknąć na nim aby rozpoczęła się automatyczna walka z nim. Aby gra nie była postrzegana jako „prostacka”, gracz może wykorzystać umiejętności, co więcej punkty many zużywają się bardzo szybko, i zmuszeni jesteśmy albo do regeneracji many bądź do walki przy udziale samej broni. Gracz może wykonywać różne zadania, niektóre standardowo polegają na pokonaniu dla jakiejś postaci NPC kilku wrogów. Nazwy posiadanych umiejętności mogą doświadczonego gracza nieco zadziwić, przykładowo skill „Lick Your Wounds” – czyli „Wyliż Twoje Rany” mógłby zupełnie inaczej się nazywać, jednak ocenę samego systemu umiejętności pozostawiam Wam.

MMORPG

    Gdybyśmy grę Fantasy Online mieli porównywać do innych gier oferowanych za pośrednictwem przeglądarki, to tytuł wydawany przez Pixelated Games wypada bardzo słabo. Tytuł można na pierwszy rzut oka porównać do Polskiej gry MMORPGMargonem”, która o dziwo cieszy się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Opisywany w tym artykule tytuł może służyć bardzo dobrze mało wymagającym graczom lub tym osobom, które chcą choć na chwilę zmienić zakres obowiązków w pracy. Mimo, że tytuł posiada kilka interesujących elementów to brakuje grze jeszcze wiele, aby mógł rywalizować z innymi tytułami. Staramy się zazwyczaj zachęcać graczy do poznania gry, jednak w tym przypadku była by to strata waszego czasu. Możemy mieć jedynie nadzieję, że z biegiem upływu czas, wydawca postanowi wprowadzić kilka nowatorskich rozwiązań, które zachęcą osoby poszukujące nowych, tajemniczych gier MMO.

Wydawca: Pixelated Games
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.fantasy-mmorpg.com/
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 128 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Niskie wymagania sprzętowe
+ Prostota rozgrywki
Minusy: - Brak opcji wyboru płci
- Premium Shop oferuje sporo korzyści
- Konieczność wylogowywania się po paru godzinach rozgrywki
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 07/07/2011 14:27

Oceń grę:
Komentarze
speed097 dnia lipiec 07 2011 15:40:11
Grałem w to już dawno. Trochę nudne ;/ Pierwszy wink
sonco dnia lipiec 07 2011 16:29:05
Zobaczę gierkę biggrin
MadziaDzielna dnia lipiec 07 2011 18:31:16
To jest na Kongrate mam 13 lvl razz
merlin123 dnia lipiec 08 2011 12:11:21
Grałem w tą gre juz dawno nawet fajna chyba znowu zaczne w nią grać razz
Wojownik gier dnia listopad 06 2011 10:31:38
Gra jest niesamowicie fajna.
daniofordon dnia sierpień 03 2013 01:20:21
Fajna gierka szukam pare osób do wspólnego grania pisać na gg:25479648 albo email: daniofordon@gmail.com

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG