Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Mystical Land
    Mystical Land to produkcja MMORPG 3D uruchamiana bezpośrednio za pomocą przeglądarki Internetowej jako Aplet. Dzięki promowaniu grze na Facebook, tytuł bardzo szybko zyskuje ogromną popularność na całym świecie. Gracz staje się awanturnikiem, którego zadaniem jest zapowiedz zbliżającej się wojnie i odkryć prawdę, która rozdała niegdyś Królestwa Ardent. Gracz może wykonywać setki Questów, walczyć z bandytami i zabijać dziesiątki różnych potworów. Mystical Land oferuje dziesiątki elementów, które trudno, choć pokrótce opisać w tym artykule.

MMORPG

    Bohaterowie, który zapragną rozpocząć swoją przygodę w Oak Valley – miejscu pomocnych ludzi, którzy czekają na twoją pomoc. Już na samym początku rozgrywki zdradzę, że gra opiera się na systemie Questów oraz na Rzemiośle (Crafting). Podobnie jak w grze Allods Online tak i w Mystical Land graczowi nie zabraknie przedmiotów, które będzie mógł stworzyć w tym mistycznym świecie. Liczne postacie NPC będą dostarczały nam rozmaite zadania, a dzięki rozbudowanym dialogom będziemy mogli bliżej zapoznać się z fabułą gry. Same otrzymywane Questy różnią się w zależności od posiadanego poziomu postaci. Często będziemy musieli zmierzyć się z potworami, którzy nękają biednych mieszkańców miasta, niekiedy przyjdzie nam zdobyć przedmioty z potworów bądź z pewnych miejsc z świata gry. Również będziemy musieli wykonać kilka przedmiotów, jak choćby mikstury leczące, aby pomóc leczyć rany królewskich strażników. Oczywiście nie zabraknie „bardzo emocjonujących” zadań polegających na przekazaniu wiadomości od jednej do drugiej postaci NPC – przynajmniej w tym przypadku możemy liczyć na łatwość otrzymania doświadczenia czy innych nagród.

MMORPG

    Turowy system walki nieco wydłuża nam rozgrywkę. Gracze w prosty sposób, klikają na wybranego przeciwnika, aby rozpocząć walkę. W zależności od typu przeciwnika wybieramy jakie umiejętności pragniemy wykorzystać. Sam proces rozwoju umiejętności jest bardzo dobrze wkomponowany w całą rozgrywkę. Za każdą wygraną walkę zdobywamy punkty, które możemy przydzielić do rozwoju poszczególnych umiejętności – dzięki temu możemy stworzyć bardzo unikalny bulid postaci.

MMORPG

    Aby zdobyć tytuł bohatera, gracze muszą odkrywać różne tajemnice, wykonując specjalne misje czy też wytwarzać wszelkiego rodzaju przedmioty. Sam Questing nie jest bardzo rozbudowany, jednak dla początkujących sympatyków MMORPG jest z pewnością wystarczający. W grze po za skupieniem się na wykonywaniu Questów można również swój czas poświęcić na stworzeniu drużyny, aby wspólnie z innymi graczami walczyć z Bossami, których jeśli pokonamy zyskamy doświadczenie, złoto a nawet i nowe osiągnięcie, które jest miłym elementem wprowadzonym do gry.

MMORPG

    Rozbudowany system rzemiosła w Mystical Land jest naprawdę imponujący. Gracz może zdobyć tytuł mistrza w każdym zawodzie, jednak głównie z powodu oszczędności czasu skupiamy się tylko na tym zawodzie, który teoretycznie może dać nam najwięcej korzyści. W mieście możemy spotkać kociołki do gotowania, kowadła do kowalstwa, kołowrotki do szycia oraz tokarki do rozwoju drwalnictwa. Aby rozpocząć wytwarzanie danego przedmiotu, musimy zdobyć wszystkie niezbędne składniki. Poprzez walkę z potworami gromadzimy losowe przedmioty, które następnie możemy wykorzystać do stworzenia nowych przedmiotów. Dzięki Craftingowi możemy uniezależnić się od innych graczy, ponieważ możemy uszyć ubrania dla nas, stworzyć napoje potrzebne do regeneracji punktów życia czy stworzyć broń, którą będziemy zadawali większe obrażenia. Bardzo istotnym w Mystical Land jest sam proces pozyskiwania surowców – Gathering. Korzystając z tradycyjnych klawiszy WASD możemy poruszać się po mapie i poszukiwać surowców, które możemy zebrać, co ciekawe podczas podróży możemy odkrywać nowe gatunku roślin, które wykorzystamy do specjalnych receptur. Podobnie jak w grze Runes of Magic, gracze w miarę rozwoju swojej postaci mają szansę zdobyć własne mieszkanie, które będzie można rozbudowywać o nowe przedmioty.

MMORPG

    Mimo, że gra pozwala graczom tworzyć szeroki asortyment broni i akcesoriów, to w grze spotkamy również producentów – postacie NPC, które uprzedzą nam różne przedmioty. Sami sprzedawcy podzieleni zostali na klasy i rodzaje oferowanych produktów, co z pewnością usprawnia rozgrywkę. Warto jednak w przedmioty zaopatrywać się samemu, lub zakładać te, które zdobędziemy w walce z potworami. Dzięki możliwości handlowania z innymi graczami w prosty sposób możemy pozbyć się nie potrzebnych przedmiotów, lub wymienić ich na bardziej korzystne dla nas surowce potrzebne do Craftingu.

MMORPG

    Mystical Land jest prostą, ale wciągającą produkcją MMORPG, do której możemy powracać od czasu do czasu. Dzięki elementom fantasy oraz turowej walce, gra szybko zyskuje popularność na całym świecie. Natomiast dopracowane funkcje tylko sprawiają, że gracz pragnie częściej zawitać do tego świata fantasy, w którym kryją się tajemnice i setki zadań do wykonania. Jeśli jesteś sympatykiem gier Runes of Magic czy Allods Online to powinieneś już teraz dołączyć do wspólnej zabawy z innymi graczami !

Wydawca: Neonga Nation
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.mystical-land.com/en
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,4 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Rozbudowany Crafting
+ Wspaniała oprawa graficzna
+ Dużo dostępnych Questów
+ Interesująca fabuła
+ Możliwość posiadania domu
+ Rozbudowany system rozwoju umiejętności
Minusy: - Ograniczone opcje dostosowania wyglądu postaci
- Turowy system walki
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Instalowana gra jako dodatkowy applet
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 07/07/2011 12:56

Oceń grę:
Komentarze
Krytyk dnia lipiec 07 2011 15:41:06
Dlaczego turowy system walki jest w minusach?
Są ludzie którzy lubią tak zwane turówki.
Patrickus1 dnia lipiec 09 2011 09:51:42
Krytyk zgadzam sie z toba happy ja też lubie system turowy
Promyk dnia lipiec 26 2011 18:28:42
W sumie to prawda co mówicie. Ja tam nie lubie turówek razz
L3WY dnia sierpień 27 2011 12:15:42
Cukierkowa oprawa graficzna na pewno mnie zachęci ;P
mateoking dnia listopad 02 2011 07:23:55
Turówki rządzą ;p może kiedyś sprawdze
GraczxDD dnia styczeń 22 2012 15:54:37
Również lubie wałkę tórową
krzys1015 dnia sierpień 23 2013 09:52:36
Kto nie lubi walk turowych może ssać

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG