Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Vanguard

Vanguard

    Vanguard: Saga of Heroes został pierwotnie stworzony przez Sigil Games Online, ale obecnie piecze nad nim pełni Sony Online Entertainment (SOE), ta sama firma stoi za wieloma innymi pay-to-play MMORPG jak EverQuest, Star Wars Galaxies, Pirates of Burning Sea, czy Matrix Online. Ekipa rzuciła się do wydania tytułu na początku 2007 roku, kiedy Vanguard był niedokończony, a rozgrywka była prawie niemożliwa. Na szczęście, gra nie została opuszczona i po roku wartych poprawek, została dopracowana. Jeśli ktoś, kiedykolwiek myślał o dawaniu Vanguard szansy, niech zachowa jeszcze 14 dniowy bezpłatny okres próbny w umyśle i czyta dalej!
    Wielu prowadzących projektantów przewodniczących w Vanguard było zaangażowanych w rozwój pierwotnego EverQuest i nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w wyborze wielu dostępnych ras i klas. Vanguard wyprzedza o krok dalej EQ i to, aż o 19 ras i 15 klas. Nie wszystkie rasy zawierają wszystkie klasy, a każda rasa ma swoje unikalne zalety i słabości. Rasy są podzielone na kategorie, według której pochodzą z trzech kontynentów. Kontynent Thestra opiera się na geografii Europy Wschodniej, Kojan ma orientalne klimaty i składa się z szeregu wysp, a Qalia jest obszarem pustyni w oparciu o Bliski Wschód / Afrykę. Właściwie, opisywane kontynenty na początku są bezużyteczne, ponieważ wszystkie konta na początku ograniczają się do lokalizacji: Isle of Dawn, ale o tym później.
    Vanguard ma jeden z najbardziej kompleksowych systemów personalizacji wyglądu, jaką kiedykolwiek widziałem. Jedyna gra w tej samej lidze to free-to-play MMORPG Perfect World. Istnieją dosłownie dziesiątki suwaków takich jak począwszy od szerokości nosa, do ramion, rozmiaru stopy, rozmiaru ramienia, długości ramienia, i tak dalej. Oczywiście postacie kobiece mają jeden dodatkowy suwak - rozmiar piersi, który zawsze wnosi trochę zabawy do gry. Zachęcam nowych graczy, aby poświęcić trochę czasu, by stworzyć niepowtarzalną postać, co ciekawe jednak Vanguard pozwala graczom na zmianę ich wyglądu w grze w dowolnym momencie. Tylko stałe niezmienne cechy charakteru to rasy, klasy, płeć i imię.
    Jak wspomniano wcześniej, darmowi gracze rozpoczynają przygodę w Isle of Dawn, która znajduje się poza regularnym światem gry znanym jako Telon. Istnieje kilka miast i małych obozowisk rozsianych na obszarach tej wyspy i tyle Questów ze spokojnie zajmą graczy na kilka dni. Jest to dość duża wyspa, mimo że głównie na tym obszarze rozgrywka to jeden wielki samouczek, gracze opłacający mogą odejść w każdej chwili. Po przybyciu, gracze zauważą, że interfejs Vanguard jest podobny do tego z World of Warcraft. Ruch odbywa się za pomocą W, A, S, D, klucze, paski narzędzi i skróty klawiszowe czynią nawigację łatwiejszą, a mysz jest używana do sterowania aparatem i obiektami docelowymi. Istnieje wiele graficznych dostępnych opcji, dzięki czemu możliwe jest uruchomienie Vanguard na starszych maszynach, ale gra naprawdę błyszczy na wyższych ustawieniach. W grze grafika przypomniała mi Oblivion, jest realistyczna w dotyku, ale nadal oczywiście to świat fantasy. Środowiska są na ogół szerokie i otwarte, mogą przytłoczyć graczy na początku, zwłaszcza, gdy nie ma innych graczy wokół. Nawet z 4 serwerami na żywo (2 USA, 1 w UE, a 1 PvP), niektóre obszary są nadal bardzo słabo zaludnione.
    Pomimo, jednej z 15 klas, którą wybierzesz, będziesz spędzać kilka pierwszych poziomów na tradycyjnym grindowaniu. Misje są dostępne od początku i można je wypełnić. Nie tylko oferują duże doświadczenie, ale także użyteczne nagrody, takie jak dodatkowe torby, które rozszerzają przestrzeń zapasów. W polowaniu na potwory, zauważysz, różne frakcje, do których stosunek będzie albo zwiększać się lub zmniejszać. Pojęcie to zostało wprowadzone po raz pierwszy w EQ i dobrze, że jest zrealizowane w Vanguard. Stopa doświadczenia jest nieco powolna, ale to głównie, dlatego, że maksymalny poziom jest bardzo niski i wynosi 50. Isle of Dawn jest wystarczająco duże, aby utrzymać graczy w przedziale wiekowym późnych nastolatków i graczy około 20 lat. W tym czasie grupa z innymi graczami stanie się bardziej koniecznością, ponieważ niewielu z klas w
    Vanguard jest zbudowanych by walczyć samotnie. Przed Isle of Dawn, nowi gracze, zostali rzuceni na środek świata i dla większości odkrywanie cechy gry na własną rękę było chlebem powszednim. Teraz dzięki strefie tutorial, można spokojnie nauczyć nowych graczy wielu działań związanych ze wszystkim poza walką. Postacie w Vanguard mogą mieć trzy różne poziomy, jak walka z potworami i ukończenie zadań twój "poziom przygody" wzrośnie, ale dwa pozostałe już nie. Rzemiosło i dyplomacja są dwoma innymi głównymi "sferami", które są wystarczająco ważne, aby mieć swoje własne poziomy. Crafting, nie powinien być nową koncepcja w porównaniu do tych znanych z MMO, wiąże się to za pomocą środków zgromadzonych przez mniej ważne "zbiory" sfery do stworzenia broni lub innych towarów.
    Dyplomacja jest ciekawym pomysłem, gdzie gracze próbują zdobyć przychylność NPC przez wyzywanie ich do gry w karty. Karty do gry, czyli dyplomacja zawiera np. takie jak "compliment" czy "Good Point" mające wpływy na przeciwnika. Buffy lub specjalne wyposażenie dają zwycięstwo. Ubrania specjalne są dostępne, aby zwiększyć szanse na sukces dyplomatyczny, ale mimo to dyplomacja jest na ogół nudną funkcją, która dodaje trochę do przyjemności. Vanguard obecnie jest o wiele lepszym produktem niż w chwili premiery i fakt, że przetrwał tak długo Oznacza to, że znalazł swoją niszę. To nie jest gra dla miłośników PvP, choć istnieją opcje i cały serwer PvP, PvP sam ma ograniczone znaczenie dla deweloperów i dla graczy. Przy tak wielu rasach i klasach nie ma nawet pozorów równowagi, ponieważ klasy nie miały być samowystarczalne w pierwszej kolejności.
    Pod wieloma względami, Vanguard jest jak EverQuest 2.5. Wiele ostatnich nowych elementów gatunku MMORPG, takich jak latające wierzchowce jest dostępnych w Vanguard. Nawet dom, który Gracze otrzymują jeden na slot konta, który mogą ozdobić i przechowywać dodatkowe przedmioty. Gdybym mógł dać SOE jedną radę byłoby to rozszerzenie tutoriala albo pozwolenie graczom, na opuszczenie Isle of Dawn, lub przez pozbycie się 14-dniowego okresu próbnego i pozwalając graczom zbadać Isle of Dawn tak długo, jak chcą. Vanguard jest wypolerowanym MMORPG, skoncentrowanym na PVE z dużą ilością funkcji, w tym latające wierzchowce, domy dla graczy, i kilkanaście grywalnych ras i klas. W grze świat jest duży i piękny, ale bezpłatny okres próbny nie pozwala graczom odkrywać reszty poza strefą startową.    
Wydawca: Sony Online Entertainment
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://vgplayers.station.sony.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,6 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 20 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Wiele grywalnych ras oraz klas postaci
+ Crafting, Dyplomacja
+ Darmowa na okres 14 dni
Minusy: - Słabo rozwinięty system PvP
- Bez party rozgrywka jest znacznie trudniejsza
- Mała liczba graczy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 7 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 07/07/2011 11:28

Oceń grę:
Komentarze
L3WY dnia sierpień 19 2011 18:06:09
Jestem 1 biggrin
i muwie że płatne lub czasowe gry tego typu8 są do ****** ;(
miron264 dnia sierpień 22 2011 15:56:09
L3WY nie masz racji co do akurat tej gry bo w tej grze Po 1 darmowo grasz 14 dni i nie ma pvp czyli mozna spokojnie rozwijac konto Po 2 w Vanguard jest tryb free account tyle że wtedy nie ma mozliwosci kupna domu czy specjalnych itemów ale mounty i pety sa do kupna za walute w grze.
Gra fajna ma rozwinieta grafike i ja juz gram w nia rok i myśle ze wymiata ponad wszystko pozdrawiam

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG