Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Beyond Protocol

Beyond Protocol

    Beyond Protocol został stworzony , i jest obecnie obsługiwany przez niezależną firmę Dark Sky Entertainment. Po raz pierwszy wydany w listopadzie 2008 roku, tytuł ten jest pierwszym prawdziwie trwałym MMORTS'em. Strategie czasu rzeczywistego były ważną częścią sceny gier na PC od Total Annihilation i jest to proces, by w końcu zobaczyć w pełni rozwinięty RTS i uczynić, krok ukierunkowania na drogę MMO. Połączenie tych gatunków wiąże się z kosztami, tak więc Beyond Protocol nie jest grą darmową, ale oferuję zamknięty trial bez ograniczeń czasowych.
    Gdy gracze zarejestrują się w Beyond Protocol ich stan konta jest ustawiony na "badania", które pozwalają na dostęp do gry i wypróbowanie we własnym tempie trialu. Każde konto może mieć tylko jedną postać, i jest tylko jeden serwer we wszechświecie Beyond Protocol. Opcje dostosowywania dostępne podczas początkowej konfiguracji są następujące; nazwa gracza, nazwa imperium, a także możliwość tworzenia własnych ikon. Istnieją trzy zestawy suwaków, po jednym na "front", "pośrodku" i "z "tyłu". Zróżnicowane obrazy i kolory pozwalają na ciekawe style. Po zalogowaniu się po raz pierwszy, nowych graczy czeka samouczek.
   Przechodzi się go w szybkim tempie i obejmuje podstawowe informacje takie jak wybór jednostek, budowa budynków, ruch wojsk, wyjaśnienie podstawowych elementów menu interfejsu, a na końcu walki. Całe przedstawienie doświadczenia gry jest opowiedziane przez kobietę z brytyjskim akcentem, która mówi w szybkim tempie. Głos aktorski to miły akcent i zachowuje samouczek interesującym. Po samouczku gra rzuca nas do systemu gwiazdy, kierując łatwo stracić orientację i się zgubić. Gracze mogą przełączyć się między widokami, z których pierwszy pokazuje aktualnie wybraną powierzchnie planety. Drugi pogląd przedstawia obszary przestrzeni; atmosferę planety, podczas gdy trzeci przedstawia ogólny obszar przestrzeni wokół planety. Dalej jest widok na cały system gwiezdny, wyświetlany w mniej lub bardziej płaskiej powierzchni. System Aurelium ma około 30 planet, ale nie jest uważany za część "na żywo" grę, ponieważ jest odłączony od reszty wszechświata. Gracze na Aurelium nie mogą wchodzić w interakcje z tymi, którzy odeszli, i odwrotnie. Jedynym wyjątkiem jest ogólne okno czatu, które pozwala serwerom na szeroki zakresa komunikacji. Podczas przełączania między widokami, bardzo łatwo stracić orientację, gdzie dokładnie znajduję się nasza kolonia. Jeśli to nastąpi, pamiętaj, że zawsze można zoom'owac prosto w kierunku do swojej bazy przez uderzenie "home" na klawiaturze.
    Twoje siły kolonizacyjne rozpoczynają na jednej planecie z jedną jednostką inżyniera. Na szczęście gra dostarcza nowych graczy z ogromną ilością darmowych kredytów i możliwością błyskawicznej budowy struktur i jednostek z tych kredytów. Gra przypomina graczom o umieszczaniu tych darmowych budynków z kredytów do wykorzystania najbardziej efektywnych wyników, ale wątpię, że nowi gracze będą kiedykolwiek zrozumieć, co to jest tak naprawdę. Zamiast tego, polecam graczom po prostu przenieść swojego inżyniera z stosunkowo słabo rozwiniętego zakątku świata i rozpocząć budowę. Teren planety będzie wyglądał jak górski tylko na początku, ale nie daj się zwieść - to nie znaczy, że nie można budować. Wybudowałem kilka pierwszych budynków w pobliżu innego miasta graczy, odkąd teren objął obszary górskie, był poza granicami. Dopiero później dowiedziałem się, że na nierównym terenie powierzchnia automatycznie zmienia się w gładkie zielone murawy po budowie. Gracze mogą otworzyć menu pomocy, klikając jeden z wielu znaków w postaci fioletowych wykrzykników, które piętrzą się na lewej stronie, i mogą przeczytać tekst, aby spróbować zrozumieć Beyond Protocol. Potencjalnych graczy należy ostrzec, że nie jest to prosty RTS. Strategia i cierpliwość to dwie najważniejsze cechy w tym wypadku.
    Rozgrywka w protokole Beyond jest tak skomplikowana, jak ogromna fabuła gry. Coraz więcej systemów gwiezdnych jest dodawanych do gry wraz ze wzrostem populacji, ale niestety gracze darmowi nie będą mieli szansy doświadczyć żadnych z tego, chyba że są gotowi do uaktualnienia "standardowego" rachunku za 19,99 dolarów lub "premium" za 49,99 dolarów. Ale nawet z ograniczeniami, Beyond Protocol nie jest łatwy do nauki. Gry Sci-Fi mają na ogół wysoką krzywą uczenia się i podczas gdy BP nie jest tak skomplikowany jak Eve Online, to sprawia, że galaktyka wygląda dość prosto. Budynki wymagają energii dostarczanej przez siłę zasilania, generatory mocy mogą być ponownie ręcznie zaprojektowane w celu zapewnienia dodatkowej energii, ale ten sposób wymaga wykorzystania opracowania projektu w centrum badań. Gracze mają pełną swobodę projektowania i zapisywania niestandardowego silnika, kadłuba, broni i innych szablonów. które mogą używać ich na budynki i jednostki. Kopalnie zostały wykorzystane do zakupu minerałów, a stanowiska handlowe pozwalają graczom na wymianę zasobów między sobą, a porty kosmiczne umożliwiają budowę jednostek pływających, jak bojownicy. Walka w protokole Beyond ma celowo powolne tempo na skutek promowania taktyki.
    Wszystkie jednostki mają kilka barów zdrowia i różnych stawek zbroi na przód, boki i do tyłu. Protokół nie zyskał dużej bazy graczy jeszcze, ale gra jest wciąż stosunkowo nowa. Kanał rozmów jest zazwyczaj pusty, ale może to być powodem, że gracze są bardziej zainteresowani grą, a nie czatem. Innym wyjaśnieniem jest zagraniczna ludność. Oprócz rozmów ogólnych, jest francuski kanał rozmów. Kilku graczy, którzy są aktywni na czacie ogólnym są bardzo pomocni i będą najlepszym źródłem informacji podczas próby uzyskania płynności gry. Nie wahaj się prosić o pomoc, ponieważ GM często czyta okno czatu. Wizualizacje są dość podstawowe, a więc niewiele dobrego dla oka, muzyka jest podobna do techno/futurystyczno podobnych bitów.
    Beyond Protocol ma ciekawą koncepcję i potrafi to wszystko złożyć razem w całkiem interesującą całość. Niestety, taka paczka jest dostarczona z dość szorstkimi brzegami. nie inspirująca grafika, skomplikowany interfejs i powolne tempo rozgrywki czynią Beyond Protocol trudnym meczem do rozegrania.
Wydawca: Dark Sky Entertainment
Gatunek: Sci-Fi/RTS
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://beyondprotocol.sourceforge.net/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Poznajemy grę krok po kroku
+ Natychmiastowy czas budowli budynków na początku rozgrywki
+ Łatwość rozgrywki
+ Od maja 2011 wydawana na licencji Open Source
Minusy: - Mała liczba graczy
- Powolne tempo rozgrywki
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 500 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 07/07/2011 10:48

Oceń grę:
Komentarze
mango008 dnia wrzesień 10 2011 21:31:26
Pobiorę i sprawdzęale jak a oko 7/10 cool

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG