Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Kitsu Online

Kitsu Saga

   Kitsu Saga to MMORPG o tematyce sztuk walki, stworzona przez X-Legend, a ten sam koreański deweloper, który stoi za "Grand Fantasia". Gra jest opublikowana na Zachodzie przez Aeria Games i weszła w fazę zamkniętych testów beta 1 października 2010 roku. Styl graficzny jest bardziej dojrzały niż w Grand Fantasia, ale ma wyraźne efekty wizualne, które pomagają, wyróżnić się od podobnych tytułów. Gracze podczas całej przygody towarzyszy duszek lisa o nazwie Kitsu.
    Kitsu Saga ma miejsce w orientalnym świecie fantasy, zaludnionym przez demony, złodziei i bezdomne zwierzęta. Rzeczy nie zawsze były takie złe. Nie tak dawno temu, Zakon żelaznego pazura i społeczeństwo płonącego wiatru, byli zadowoleni z zabijania się nawzajem. Kiedy pojawiło się nowe zagrożenie w postaci mrocznych mocy, dwie frakcje zostały zmuszone do połączenia, jednocześnie rozejmu i współpracy z wyznawcami Złotego Króla Dharmy. Gracze mogą wybrać pomiędzy tymi dwoma frakcjami podczas tworzenia nowej postaci. Każda frakcja ma cztery różne klasy o nazwie "dyscypliny". Dyscypliny są nazwane od styli broni i mogą brzmieć egzotycznie, ale czytając ich opisy, gracze powinni być w stanie dowiedzieć się, jak one funkcjonują. Na przykład, Godhand styl używa szabli i dwóch broni, i jest to klasa wojownika. Natomiast gracze nie wykorzystują swoich dyscyplinach podczas tworzenia postaci jest na to quest w późniejszym etapie gry.
    Kitsu Saga ma dość głęboki proces tworzenia postaci. Po wybraniu frakcji, gracze muszą wybrać swoją płeć oraz trzy rodzaje typu budowy ciała. Obie płci i typy budowy ciała odgrywają znaczną rolę w Kitsu Saga, i efekt jest różny dla każdej płci i ciała. Ogólnie rzecz biorąc, mniejsze postacie uzyskują premie w kierunku ich inteligencji i chi (mana), podczas gdy większe postacie zdobywają punkty bonusowe do uderzenia i siły. Gracz musi również wybrać ich trend wzrostowy z pięciu możliwości. Osiem dostępnych dyscyplin w połączeniu z różnego rodzaju budową ciała i kombinacji wzrostu prowadzi do ogromnej różnorodności możliwych postaci. Opcje dostosowywania wyglądu są skąpe, jest pół tuzina styli włosów, kolorów włosów, koloru skóry, i trzech kolorów oczu. Nawet jeśli gracze nie wybrali ich klasy od razu, planowanie w przód jest zalecane, aby zbudować najbardziej efektywną postać.
    Zaraz po zalogowaniu gracze zauważą charakterystyczny styl Sagi Kitsu. Nie widziałem czegoś takiego, ale to działa, i to dobrze. Opcje graficzne pozwalają na rozgrywkę w różnych rozdzielczościach, jednak irytujący efekt bloom jest domyślnie włączony. Sterowanie jest proste- W, A, S, D lub wskaż i kliknij. Podczas gdy poruszasz się za pomocą klawiatury jest ok, ale jest to trochę niezręczne. Wskaż i kliknij jest bardziej płynne. Na szczęście gracze nie będą musieli przemieszczać się manualnie w pierwszej kolejności. Kitsu Saga ma funkcję automatycznego systemu nawigacji i Questów. Funkcja auto-nawigacji przenosi graczy do i od NPC, i prosto do "spawnu" potworów, które mają do pokonania w ramach ich zadania. W przeciwieństwie do wielu innych Azjatyckich gier MMORPG, Kitsu Saga nie opiera się na celach zadania - zamiast tego, gracze po prostu klikają na przycisk "Rozpocznij" obok celu i natychmiast są w drodze. To sprawia, że quest log i quest tracker, jest łatwiejszy do odczytania, ponieważ nie ma czerwonych i żółtych podkreśleń. Na ekranie, inwentarz, i inne menu interfejsu są do proste, ale dość nudne.
    Stopa zdobywanego doświadczenia w Kitsu Saga jest stosunkowo wysoka (tak długo, jak gracze trzymają się linii zadaniowej). W przeciwieństwie do innych darmowych gier komputerowych MMORPG, wiele Questów w Kitsu Saga powtarza się. Są to zazwyczaj duże ilości dostępnych Questów w pobliżu tego samego zakresu poziomu, więc powtarzanie tego samego, więcej niż raz lub dwa razy jest opcjonalne. Ponieważ gdy zdobywamy poziom, nie otrzymujemy punktów statystyk do rozdysponowania lub punktów umiejętności do zagospodarowania. Zamiast tego, istnieją dwa paski doświadczenia, które wypełniają się w różnym tempie. To jest podobny element do systemu stosowanego w grach takich jak Silkroad Online. Oba bary znajdują się powyżej paska skrótów. Miernik doświadczenia jest w niebieskim, natomiast licznik energii jest w kolorze czerwonym. Energia jest potrzebna do szkolenia i podnoszenia kwalifikacji. Wszyscy gracze zaczynają z podstawową książką umiejętności, która może być używana do szkolenia podstawowych umiejętności, jednak po wyborze dyscypliny na poziomie około 7, gracze otrzymują nową książkę umiejętności, która odpowiada ich nowej klasie. Gracze nie będą w stanie nauczyć się każdej nowej umiejętności, przynajmniej nie w wystarczającym ranku, więc muszą wybierać jak Specjalizować ich charakter.
    Walka w Kitsu Saga może być zainicjowana przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na cel, lub za pomocą umiejętności. Mana, lub chi, w grze wypełnia się szybko i całkowicie możemy spamować umiejętności i czary bez obawy o wyczerpanie. To sprawia, że walki są trochę bardziej ekscytujące, ponieważ gracze mają różne umiejętności do wyboru, kiedy levelują. Nawet casterzy w Kitsu Saga mogą wziąć udział w walce wręcz, a ich zdrowie jest w zupełności wystarczające. Większość potworów jest niskiego poziomu, i zadają bardzo mało obrażeń i jest możliwe, aby po prostu zabijać grupki składające się z 3-4 mobów jednocześnie. Kilka pierwszych kilkunastu poziomów w Kitsu Saga nie oferuje wiele wyzwań, ale gra potrafi jednak zachować rzeczy ciekawymi. Dropy sprzętu są bardzo częste, gracze będą musieli otwierać inwentarz i stale modernizować ich sprzęt, jak wypełnią zadania. Klasa specyficznych umiejętności nie będzie działać, jeśli gracz ma niewłaściwy typ wyposażenia broni, ale jest tak dużo łupów wokół, że znalezienie odpowiedniej broni, nie będzie żadnym problemem. Jedyny problem z łupem to zarządzanie inwentarzem. Gracze mogą znaleźć lub kupić dodatkowe bagi, które rozszerzają ilość ich zapasów, ale nowi gracze zapełnią swoje plecaki w ciągu kilku minut.
    Podczas wypełniania swoich pierwszych kilku zadań, gracze zostaną nagrodzeni runą, która posiada w środku Kitsu. Kitsu to duchy lisów, które niedawno się ujawniły, aby pomóc ludziom walczyć z siłami zła dręczącymi ziemie. Więc jak te małe biedne lisy mogą pomóc graczom? Po pierwsze, auto-loot, co ważniejsze, każdy gracz posiada indywidualny "Cottage" Kitsu który działa jako gospodarstwo rolne w pewnego rodzaju instancji. Gracze mogą teleportować się do ich Kitsu Cottage w dowolnym momencie z menu Kitsu, przez naciśnięcie klawisza 'f'. Można również odwiedzić Kitsu Cottage innych graczy (zakładając, że mamy wspólnych znajomych). The Cottage Kitsu jest czymś więcej niż tylko prywatnym domem - jego całość działki, gdzie gracze mogą umieścić prawie tuzin Kitsu do pracy górniczo, do pracy przy drewnie, wędkarstwa, i narzędzi rzemieślniczych. Misje wyjaśnią każdy krok procesu, ale to zajmie trochę czasu żeby się przyzwyczaić. Kitsu są w wielu formach, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony. Niektóre na przykład są lepsze od innych w górnictwie i rzemiośle.
    Kitsu Saga ma pewne cechy PvP, ale nie jest to głównym celem. Oprócz pojedynków, gracze mogą współpracować i walczyć na polach bitewnych w postaci instancji z przeciwnikami w podobnym zakresie poziomu. Gracze mogą również dołączyć lub znaleźć gildię. Gildia może osiągnąć rangę maksymalnie 5, i istnieją szczególne zadania związane z gildią i lochy do walki. Kitsu Saga posiada również funkcję tytułów, w którym gracze zdobywają różne tytuły, wykonując określone zadania, lub pokonują niektóre potwory. Te tytuły dla każdego oferują różne bonusy statystyk gdy są wyposażone. Kitsu Saga jest jednym z wielu orientalnych tematycznie, free-to-play MMORPG wydana w 2010 roku. Lista zawiera takie gry jak Martial Empires i Heroes of Three Kingdoms. Jej ciekawy styl graficzny anime wyróżnia Sagę Kitsu z dala od reszty. Niektórzy to kochają, inni nienawidzą, ale na pewno to coś oryginalnego.
    Tytuł Kitsu Saga posiada unikalny system rozwoju postaci, i dogłębną funkcję gospodarstw domowych, w których gracze mogą umieścić śliczne małe lisy do pracy. Istnieje wiele klas do wyboru, a walki mogą zaoferować wiele emocji, ponieważ gracze często muszą borykać się z wieloma przeciwnikami na raz. Pakiet jako całość będzie znanym weteranom MMORPG, ale niepowtarzalny styl oznacza przedstawienie w zupełnie w nowy sposób.
Wydawca: Aeria Games
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://kitsusaga.aeriagames.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,2 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Graczom towarzyszy duch - lis
+ Stylowa oprawa graficzna
+ Ogromny świat gry do zbadania
+ Różne ścieżki rozwoju postaci
Minusy: - Powtarzające się Questy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 07/07/2011 09:35

Oceń grę:
Komentarze
ichigo16 dnia lipiec 08 2011 13:29:57
Fajnie wyglonda zagram P.S Pierwszy
Elgrum dnia lipiec 12 2011 10:48:12
14 lipca Aeria zamyka serwer, wiec już w ta grę się nie zagra (no chyba, że ktoś zna język chiński, to może sobie pograć na oryginalnej wersji).
Everbody dnia sierpień 27 2011 15:41:01
Gra Zachęciła mnie ale zostałem zbity z tropu gdy przeczytałem o zamknięciu ..
Patrickus1 dnia wrzesień 07 2011 17:45:11
A ja tyle w ta gierke grałem (świetna jest) ale szkoda ze zamkneli servysadsad

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG