Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Iris Online

Iris Online

    Większość gier MMORPG fantasy typu anime, wydaję się być bardzo podobna, ale raz na jakiś czas wychodzą różne projekty takie jak np. Iris Online, który skutecznie dodaje swoje 3 grosze do tego gatunku. Za tytułem stoi koreańskie studio Eyasoft , a całość jest opublikowana w Ameryce Północnej na portalu gPotato. Eyasoft jest twórcą wielu produkcji typu anime: Luna Online, Legend of Edda, ale Iris Online różni się od tych tytułów. Świat gry pełen jest kart tarota, karnawału, i cyrkowych obszarów tematycznych, oraz różnych wystąpień. Za kolorowym stylem wizualnym kryję się prawdziwe MMORPG z różnymi rasami, klasami, PvP, i innymi ciekawymi funkcjami.
    Iris Online wszedł w fazę testów beta w połowie października 2010 roku, a 2,4 gb klient, jest dosyć sporą grą. Każde konto ma pięć slotów postaci na serwer. Istnieją trzy grywalne rasy do wyboru: Human, Hybrid oraz Elf. Każda z nich ma dwie różne klasy, których w sumie mamy sześć. Istnieje kilka rodzajów twarzy, włosów i opcji ich koloru, ale dostosowywanie wyglądu, jest ogólnie bardzo ograniczone, natomiast modele postaci świetnie wyglądają. Po stworzeniu postaci, gra daje możliwość wzięcia udziału w krótkim tutorialu, wyjaśniającym niektóre z oryginalnych elementów w dalszej części gry. Istnieje również nagroda za ukończenie, więc nowi gracze powinni przechodzić przez to co najmniej raz.
   Samouczek w Iris Online rozgrywa się w obszarach cyrkowych, w których gracze poznają nowy aspekt rozgrywki w każdym pokoju. Gra obsługuje zarówno klawiaturę (W, A, S, D) jak i point & click, które zadowoli wielu graczy. Jeszcze lepiej, kontrola za pomocą klawiatury daje poczucie płynności. Jest to jeden z niewielu azjatyckich free-to-play MMORPG, w którym czułem się bardziej komfortowo za pomocą W, A, S, D niż myszy. Gracze mogą nawet skoczyć przez wciśnięcie spacji, ale ten sposób wyrzuca go daleko w powietrze i rzadko sprawdza się w praktyce. Po zapoznaniu się z podstawami poruszania, kolejne zadania wyjaśniają nieco o grze. Większość graczy będzie pomijać tą część, ale należy pamiętać, że świat nosi nazwę Arcana, a rasy muszą razem współpracować, aby pokonać rozbudzone siły zła. Następnie, gracze mogą wybierać pomiędzy trzema wierzchowcami (kotami).
   Mounty w Iris są we wszystkich kształtach i rozmiarach, w tym gigantyczne koty, kraby, i tak dalej. Nowi gracze nie będą w stanie zatrzymać ich tutorialowego mounta, służy to tylko po to, aby pokazać im, jak korzystać z jednego. Interfejs w Iris Online jest prosty, mapa standardowo-klawisz 'M', quest log "L" inwentarz "I". To do czego można by sie przyczepić to dwadzieścia pięć slotów dla startującyh graczy, oraz niezdolność do widoku mapy ,na której obecnie się nie znajdujemy.
   Jedną z głównych funkcji, która odróżnia Iris Online od innych darmowych gier jest jej tematyka "Cygańska". Karty Tarota, które są nadal używane przez wróżki dziś są najbardziej znanym aspektem kultury cygańskiej. Karty te, a zwłaszcza dwadzieścia dwie główne karty, odgrywają ważną rolę w Iris Online. Każda z 22 instancji w grze oparta jest na dwudziestu dwóch głównych kart Tarota. Weterani mogą spotkać te karty winnych grach jak Persona lub Ultima. Są to karty, takie jak "Głupiec", "Wyrok" i "Cesarz". Porządek, osoby dobierającej karty ma ujawnić coś o ich losie, ale w Iris odgrywają one rolę dostosowywania broni, rzemiosła i wezwania potwora. Tutorial wyjaśnia większość z tych funkcji, ale ważne jest, aby pamiętać, że oprócz dwudziestu dwóch kart głównych tarota, jest pięćdziesiąt sześć mniej znaczących. Oprócz tego, prawie każdy potwór w grze (w tym bossowie) ma szansę na drop kart. Potwory wyrzucają karty w dwóch postaciach: jeden typ, może być dołączony do wyposażenia w stylu Ragnarok Online , a drugim rodzajem jest przekształcenie się w potwora, który upuścił drop. Każdy potwór ma unikalny zestaw umiejętności, i buffow. Karty wykorzystywane są również w kreowaniu i mogą być łączone z innymi pozycjami, aby stworzyć zupełnie nowe elementy.
   Progres w Iris Online jest dość liniowy. Gracze zdobywają doświadczenie, przez polowanie i ukończenie zadań, ale także zdobywają SXP (doświadczenie umiejętności), niezależnie od ich doświadczenia podstawowego. Gdy pasek SXP wypełni się, gracze są nagradzani punktem umiejętności, które mogą być rozdzielone pomiędzy drzewka umiejętności, które posiada każda klasa. Każda klasa startująca ma dostęp do dwóch, lub więcej typów broni/czaru , a każdy jest reprezentowany przez jego własne drzewo umiejętności. Rogale( rogues ), na przykład, mogą korzystać z karabinów lub dwóch sztyletów. Szamani mogą specjalizować się w magii uzdrawiania/zadawania obrażeń. Wojownicy mogą specjalizować się w dwuręcznych mieczach, lub z zestawu miecz i tarcza. Wszystkie klasy mają bierne drzewka umiejętności, które zawierają stałe zwiększenia zdrowia, obrażeń, lub poszczególnych statystyk. Możliwe jest rozprzestrzenianie punktów umiejętności w wielu specjalnościach, ale nie jest to zalecane. Gracze mogą bezpłatnie zresetować umiejętności na 30 poziomie. Doświadczenie bazowe jest znacznie prostsze. Gracze nie otrzymują punktów statystyk, ponieważ poziom, zwiększa się automatycznie i może zostać zwiększony dzięki magicznemu sprzętowi i buffom. Oprócz umiejętności, jest jedna dodatkowa warstwa dostosowania w postaci żywiołów.
   Istnieją cztery żywioły do wyboru: Helen (ogień), Nero (woda), Annes (wiatr), Dera (ground) Dlaczego Nero stanowią wody? Nie jestem pewien, ale istnieje kilka dziwactw tłumaczonych w trakcie gry i może to być jedno z nich. Rozgrywka w Iris Online, jest mocno oparta na poszukiwaniu, a gracze są zazwyczaj prowadzeni z jednej strefy do następnej liniowo. Nowi gracze zaczynają w mieście Terminus, które jest pod wpływem wiecznej nocy i przechodzą do terenów łowieckich, ,które są w różnych porach dnia. Asortyment zadania powinien być znany fanom MMORPG; questy typu: idź i zabij, zadania dotyczące zbierania, oraz rozmawiania z NPC. Aby automatycznie przenieść się do docelowego do miejsca, gracze muszą wywołać mapę i kliknąć na danym obszarze. Nie ma auto-nawigacji, co w rzeczywistości jest dobrą rzeczą, ponieważ zbyt dużo automatyki może stworzyć grę nudną. Walka opiera się na aktywnym korzystaniu z różnorodnych umiejętności. Każda klasa wyposażona jest w zestaw umiejętności a regeneracja many jest bardzo wysoka. Co ciekawe, czary i umiejętności kosztują procent całkowitej many, a nie tylko określoną kwotę. To sprawia, że r03;r03;stopy zwrotu MP są bardzo istotne dla każdej klasy.
   Stałe wykorzystanie umiejętności utrzymuje walki ekscytującymi a potwory w Iris Online sa agresywne na wczesnym poziomie, co sprawia, r03;r03;rzeczy trudniejszymi. Wczesne questy nagradzają graczy dziesiątkami HP / MP mikstur. Nie ma kary śmierci, aż do poziomu 10, a gracze mogą odrodzić się w miejscu ,w którym zginęli. Po 10 poziomie, śmierć niesie ze sobą małe kary exp, i zmartwychwstanie, powodujące osłabienie przez kilka minut.
   Iris Online posiada wiele funkcji, które zaokrąglają produkt jako w pełni funkcjonalne MMORPG. Należy do tego dom aukcyjny, możliwość otwierania straganów/sklepów, i system tytułu. Tytuły są przyznawane w różny sposób, najczęściej są to użyte tokeny - drop z potworów . Tytuły wpływają na statystyki podczas wyposażenia i mogą mieć zarówno pozytywne jak i negatywne skutki. Tytuły mogą zwiększyć obrażenia magiczne i inteligencje, ale mogą jednocześnie zmniejszyć siłę. Iris Online posiada również kilka trybów PvP na szczycie oczywiście standardowy duel 1 vs 1, capture the flag lub drużynowy deathmatch, koloseum, no i pozatym masa lochów i instancji.
   Wizualizacje w Iris Online przypominają wcześniejsze produkcję anime, szczególnie Fiesta Online, Seal Online, i trochę Rose Online. Grafika w Iris jest lepsza niż w poprzednich grach. Jest to wysokiej jakości tytuł, i nieco bardziej dojrzała alternatywa biblioteki Eyasoft.
   Iris Online na pierwszy rzut oka może wydawać się niczym specjalnym, ale ma wiele głębi i niezwykły nastrój. Trzy rasy szeroki asortyment klas, różnorodne opcje rozgrywki z prostym do zrozumienia systemem rozwoju. Instancje lochy, instancje PvP, pola bitewne i wielofunkcyjny system kart. Wszystko to tworzy Iris Online najwyższej klasy MMORPG. Nie jest to może numer 1, ale jest to godna produkcja z pewnością warta uwagi, w szczególności dla fanów stylu anime.
Wydawca: gPotato
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://iris.gpotato.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,2 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + 3 grywalne rasy, 6 początkowych klas postaci
+ Unikalne elementy rodem z kart tarota
+ Przemiana w potwory za pomocą kart
+ Interesujące instancje
Minusy: - Mało miejsce w plecaku
- Rozwój postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 2,5 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 05/07/2011 15:45

Oceń grę:
Komentarze
speed097 dnia lipiec 06 2011 11:25:42
Pierwszy!No to tak grałem w tę grę kilka miesięcy temu. Fajna gierka polecam lecz znudziła mi się po kilku dniach ;( Radzę grać w Eden Eternal to dopiero gra to jest jak drugie lepsze NosTale wink
humcio123 dnia sierpień 20 2011 05:53:45
Chętnie zobaczę Eden Eternal a o Iris hm . . . o Iris Online mogę powiedzieć że gra jest ******ista ale jak dla mnie za dużo misji grałem z kolegami i jakoś healer nie leczył w trudnych chwilach (oczywiście na mnie padła rola tankera sad )
gra ma piękną grafikę 5/5 jak dla mnie
misje jak dla mnie ich za dużo więc dam 3/5
w tej grze podoba mi się aukcja oczywiście rzecz najmniej istotna razz wykazała się dobrymi przedmiotami i ustawieniem ( 6 rano więc mogę pier**** głupoty biggrin ) gracze są mili a potwory jak potwory nieprzyjemnie i za wszelką cenę usiłują nas ukatrupić
kosimazaki dnia październik 25 2011 14:13:08
Mam pytanie, jak jest najwyższy lvl w Iris online??:
Liserius dnia wrzesień 13 2012 14:28:50
Ten gpotato się coraz bardziej dobity robi.. najpierw lune online usuneli a teraz jeszcze iris..

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG