Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Big City Racer

Big City Racer

    Big City Racer jest wyścigową produkcją MMO 3D oferowana za darmo, w której to gracze mogą ścigać się w całej Europie przez miasta Berlin, Londyn, Paryż oraz Wiedeń. Gracze rywalizują ze sobą aby stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie. Dzięki indywidualnym praktykom, gracze mogą poprawiać swój własny czas i tym samym stawać się lepszymi zawodnikami. Dzięki licznym wyścigom, w których będziemy brali udział możemy zarabiać monety, które można wydać na dostosowanie wyglądu swojego pojazdu. Mimo, że w grze brakuje szerokiego wachlarza dostosowania mechaniku pojazdów, jaką znamy chociaż w Need for Speed World Online to tytuł oferuje kilka unikalnych funkcji, które sprawiają, że przyjemnie rozgrywa się kolejne wyścigi z przeciwnikami. Dzięki codziennym turniejom, gracze mogą zdobyć cenne nagrody w grze jak i nagrody w świecie rzeczywistym, co wiele osób zachęca do rozgrywki.
    Gracze rozpoczynają rozgrywkę wybierając Volvo C30 T5, Volkswagen Golf GTI bądź Ford Focus ST. W momencie zdobywania kolejnych zwycięstw i pieniędzy kolejne samochody jak i opcje ulepszeń stają się dla nas dostępne. Większość elementów gry Big City Racer skupia się na przejściu od początkującego rajdowca do mistrza. Zawodnicy muszą uczestniczyć w wielu wyścigach, aby zdobyć potrzebne pieniądze. Samą stawkę za wyścig określi poziom trudności, naturalną koleją rzeczy jest, że zarobimy najwięcej, gdy weźmiemy udział a najtrudniejszych przejazdach, w których trzeba się wykazać większymi umiejętnościami. Pomimo, że gra wydaje się prosta, tak naprawdę jest zaskakująco trudna. Gracz musi wykazać się szybkością podejmowania decyzji, niekiedy, aby bez większych problemów przejechać przez jedna z tras trzeba wiele czasu poświęcić na sam trening. Ulice miast wymagają dokładnej kontroli, aby nie wpaść w kolumny zabytkowej Bramy Brandenburskiej czy innych słynnych budowli. Gracze mogą szybko poruszać się po drogach Londynu obok czerwonych, piętrowych autobusów będących ikonom miasta. Można przemierzać miasta po różnych ulicach, tunelach czy obok słynnych budowli, przez co tytuł naprawdę wydaje się być interesujący dla graczy. Co ciekawe można również ścigać się w słoneczny porannej, w trakcie zachodu słońca czy nawet podczas deszczowych warunków pogodowych. Zabieg zastosowany przez twórców wydaje się banalny, ale dla większości graczy jest bardzo istotny, dzięki czemu gra nie staje się szybko monotonna.
   Baza graczy w Big City Racer nie jest wielka, zatem czasem trudno będzie znaleźć osoby do wyścigu w szybki sposób. Użytkownicy mogą korzystać z specjalnej karty, która pozwala na przeglądanie wszystkich graczy będących zalogowani. Unikalna cechą w grze są codzienne turnieje oraz ranking, który sprawia, że chcemy poprawiać swoje osiągi czasowe na danych torach. Z kolei dzięki turniejom gracze otrzymują szansę, aby zarobić duże ilości monet nie wydając przy tym ani złotówki. Podczas turniejów wygrywają najlepsi, i przechodzą do silniejszej grupy, gdzie rywalizują ze sobą osoby nie tylko o pieniądze w grze, ale także i o telefony komórkowe, czy inny sprzęt komputerowy.
   W grze występuje obfita ilość dostosowanych opcji dostosowania pojazdów. W trakcie rozgrywki można zdobyć dostęp do 10 pojazdów. Ceny poszczególnych pojazdów wahają się od 1000 do 7000 tysięcy monet, w zależności od modelu samochodu. Po udanym zakupie gracze mogą zmieniać kolor, dodawać naklejki, zmieniać alu-felgi, światła podwozia czy nawet dźwięk klaksonu.
   Big City Racer jest wciągająca produkcją MMO, sporym wyzwaniem dla graczy. Gracze, w trakcie przejazdów będą mogli podziwiać pięknie dopracowane efekty graficzne czy zwiedzać różnorodne malownicze lokacje charakteryzujące poszczególne miasta. Dzięki codziennym turniejom, gracz „otrzymuje” ducha rywalizacji, który sprawia, że chce regularnie stawać się lepszym rajdowcą na poszczególnych trasach. Mimo, że gra wydaje się bardzo prosta i taka w zasadzie jest to tytuł jest idealną alternatywą dla znanych wszystkich gier NFS. Warto poznać inne produkcje rynku, a nie opierać swoją opinię na temat wyścigowych gier wyłącznie na kilku, komercyjnych rozwiązaniach.
Wydawca: Vanilla Live Games
Gatunek: Wyścigowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.bigcityracer.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,2 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 30 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Chat z innymi graczami
+ Zmienne warunki pogodowe
+ Tytuł szybki do pobrania i rozpoczęcia rozgrywki
+ Szybka rozgrywka RTS
Minusy: - Mała liczba graczy
- Tylko 4 dostępne mapy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 350 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 04/07/2011 10:51

Oceń grę:
Komentarze
Assuna dnia grudzień 24 2012 13:55:54
Tylko 4 mapy ? PHI nawet nie pobiore ;3
toki3o3 dnia maj 20 2013 00:18:10
I found useful information on this topic as I am working on a business project. Thank you posting relative information and its now becoming easier to complete this project. rug repair new york

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG