Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Company of Heroes

Company of Heroes Online

     Company of Heroes pierwotnie wydana w 2006 roku jest jedną z najlepiej ocenianych i często ocenianianą jako najlepsza innowacyjna strategia czasu rzeczywistego. Dzięki ogromnej popularności, tytuł odczekał się dwóch ogromnych aktualizacji, które podobnie jak choćby w przypadku gier Runes of Magic czy World of Warcraft wprowadziły spore zmiany do klienta gry. Company of Heroes Online jest tytułem oferowanym nieodpłatnie, sama mechanika gry może przypominać grę Warhammer 40k: Dawn of War, bowiem obie produkcje stworzył Relic Entertainment.
    Kiedy po raz pierwszy gra Company of Heroes została wydana w Stanach Zjednoczonych, tytuł był sprzedawany graczom jako typowa gra detaliczna – można było zdobyć grę poprzez zakupienie pudełka w sklepie bądź poprzez ściągnięcie wersji cyfrowej bez wychodzenia z domu. Tytuł również doczekał się również wydania swojej edycji w Korei. Wpływ Koreańczyków doprowadził, że tytuł został silniej ukierunkowany na rozgrywkę wieloosobową. Tytuł obecnie oferowany nie stanowi obciętych elementów z oryginalnej gry. Tytuł zawiera wszystkie funkcje gry a nawet i kampanie dla jednego gracza, aby można było sprawdzić swoje umiejętności bez konieczności słuchania nieprzyjemnych komentarzy ze strony doświadczonych graczy. Edycja „internetowa” gry CoH musiała zostać zmodyfikowana do potrzeb rynku MMO. Dodano nowe elementy takie jak system progresji znany z większości gier MMORPG. Przed rozpoczęciem samej zabawy z grą, dla sporej grupy graczy pojawia się problem a mianowicie musimy pobrać klient gry Zamiast wadze 6.6 GB co może utrudnić wielu osobom dołączenie do gry, a tym bardziej i sprawdzenie jak wygląda rozgrywka.
   Każde konto posiada cztery sloty na których możemy stworzyć naszych bohaterów. Ilość tych slotów tak naprawdę powinna nam wystarczyć, patrząc na fakt, że istnieją jedynie dwie grywalne frakcje: Amerykanie oraz Niemcy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie frakcje „działają” podobnie, mają oczywiście swoje wady jak i zalety, które są i tak trudno dostrzegane przez graczy. Przykładowa frakcja Niemcy posiadają potężne jednostki, posiadające sporą obronę, które są bardzo uzależnione od paliwa. W trakcie zakładania bohatera możemy dostosować wygląd dowódcy, wybierając jeden z kilku stylów twarzy czy uczesania. Dowódca, którego wykreujemy nie będzie wyświetlany w trakcie rozgrywka a a holu czy w innych elementach interfejsu gry. Dzięki wbudowanemu samouczkowi, gracz pozna interfejs oraz opcje menu, a następnie będzie można udać się w kierunku wykonania misji treningowych, które pozwolą nam zrozumieć elementy gry.
   Gry strategiczne nie są znane z tego, że są łatwe w obsłudze, często aby uzyskać przewagę czasową nad kimś musimy znać wiele skrótów klawiszowych, które pozwalają więcej operacji wykonywać w krótszym okresie czasu. Company of Heroes Online jest w pełni rozwiniętą produkcją RTS, która zwiera multum możliwości dla potencjalnego gracza. Wydawca postarał się wyciąć z klasycznej wersji gry te elementy, które sprawiły by graczom najwięcej problemów, dodał krótkie misje treningowe, które pozwalają poznać specjalnej zdolności jednostek czy budynków, również dzięki tym misjom poznajemy jak zarządzać zasobami czy innymi ważnymi elementami. Misje są całkowicie dobrowolne - dzięki nim otrzymujemy nagrodę w postaci doświadczenia przyznawaną do poziomu dowódcy. Dziewki wykonywaniu misji szkoleniowych możemy uzyskać specjalne buffy przyznawane naszym jednostkom. Gracz może poznać umiejętności dowódcy poprzez przydzielanie punktów, które zdobył. Istnieje naprawdę wiele różnorodnych zdolności, każdy posiadający własne drzewko technologiczne, niektóre zdolności przydają się w bezpośredniej walce, inne z kolei dają nam pasywny bonus przez całą rozgrywkę. Te wszelkie elementy zostały wprowadzone na potrzeby rynku MMO, gdyż w wersji klasycznej gry nie odnajdziemy sporej liczby elementów jakie znalazły się w edycji przeznaczonej na rynek masowy.
   Tematyka II Wojny Światowej wydaje się być popularna w grach komputerowych, ale zazwyczaj gry takie są pierwszoosobowymi strzelankami, które polegają na tym, aby pokonać faszystów. Company of Heroes Online pozwala graczom na poznanie realiów wojny z innego konta – bardziej strategicznego. Zamiast kontrolować poszczególnego żołnierza gracz kieruje drużyną czy dywizją pancerną. W większości znanych nam gier RTS gracze kontrolują poszczególne jednostki, jednak w CoHO zastosowano inną metodę, a mianowicie piechota jest tak przeszkolona i regulowana jak oddziały. W grze istnieje kilka rodzajów drużyn, które są wyposażone w różne bronie takie jak granaty, bazooki czy karabiny maszynowe. Czołgi czy inne ciężko pojazdy sterowane są indywidualnie, ale manewry są bardziej realistyczne niż te, które znany z innych gier. Co ciekawe nawet ukształtowanie terenu odgrywa w grze ważna rolę. Surowce takie jak Manpower, Amunicja czy Paliwo może być zdobyte w niektórych miejscach na mapie, surowce te są niezbędne do rekrutacji jednostek, dlatego też już na samym początku rozgrywki gracze dość agresywnie starają się zdobyć przewagę nad innymi uczestnikami rozgrywki.
   Company of Heroes Online obsługuje do ośmiu graczy w jednej grze zarówno w trybach: 1v1, 2v2, 3v3 czy 4v4. Zwycięstwo osiąga się niszcząc wszystkie budynki przeciwnika lub zmniejszać silę wroga praktycznie do zera (zwycięstwo gospodarcze). CoHO wykorzystuje system podejmowania meczu, jeśli zbierze się grupa znajomych, tak aby rozgrywać wspólnie to dzięki wbudowanemu systemowi można poczekać na podobną grupę graczy, co z pewnością zachęca do wspólnej zabawy.
   Podczas gdy nowe funkcje pozwalają zachować grze świeżość, interfejs wydaje się dość archaiczny. Jest dość funkcjonalny, ale trudno określić na pierwszy rzut oka czy przypomina typowy interfejs z lat 90-tych czy obecny. Supply jest walutą, za którą możemy zakupić różne dodatkowe przedmioty, jak bywa w innych grach MMO, tak i w Company of Heroes Online gracz za gotówkę może zyskać przewagę nad innymi graczami. Tytuł jest bardzo dobrze oceniany przez graczy, byłby warty nawet i zakupy gry w sklepie, jednak z racji, że gra jest wydawana za darmo pozostaje nam jedynie pobrać klient, który zajmuje wprawdzie sporo miejsca, jednak warto poczekać nieco więcej czasu i pobrać grę, która sposobowa się nawet osobom, które nie są sympatykami strategii. Wszystkich sympatyków MMO zachęcamy do przetestowania produkcji w najbliższym czasie.
Wydawca: THQ
Gatunek: RTS
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.companyofheroes.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,2 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 30 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Sześć grywalnych dywizji
+ Wysoka jakość oferowanej produkcji
+ Dostosowanie ulepszeń jednostki, zdolności dowódcy
+ Szybka rozgrywka RTS
Minusy: - Tylko 2 grywalne frakcje
- Stary interfejs
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 6.6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 04/07/2011 09:50

Oceń grę:
Komentarze
bondzio0987 dnia lipiec 04 2011 11:21:39
Mała pomoc jak to pobracconfused
bondzio0987 dnia lipiec 04 2011 11:22:09
sorry pytanie* happy
ZZPT dnia lipiec 04 2011 11:35:30
TEMAT DO USUNIĘCIA powód:
http://www.companyofheroes.com/forums/company-of-heroes-discussion/topics/Read-this-if-you-want-to-download-CoHO
zerrres dnia lipiec 13 2011 16:48:02
nie da sie tego pobrac

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG