Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Fallen Earth

Fallen Earth

    Post-apokaliptyczne gry zawsze znajdą miejsce w naszych sercach, i poświęcamy im z reguły wiele uwagi np. w takich tytułach jak Fallout, Borderlands. W naszym przypadku jest to Fallen Earth - MMORPG, które łączy klasyczne elementy RPG z odrobiną walki FPS, więc można śmiało umieścić grę gdzieś pomiędzy MMORPG a MMOFPS. Choć daje trochę oryginalności, później staje się problematyczna , rozgrywka nie jest zbyt płynna. Akcja odbywa się w miejscu nazywanym "American Canyons Grand" ( wielki kanion ), Fallen Earth oparte jest o mapy topograficzne kanionów, i rozgrywa się w roku 2156. Fabuła gry prowadzi z powrotem do roku 2020. Jak we wszystkich grach post-apokaliptycznych, coś się stało i nadszedł czas, aby żyć z konsekwencjami. Świat zawiera dużo częściowo zniszczonych miast, osiedli, gospodarstw rolnych, i innych interesujących miejsc. Krajobraz jest również pełen ocalałych, renegatów, mutantów i obłąkanej przyrody.
    Rozgrywka w Fallen Earth wymaga zręczności. Gracze po prostu nie używają wskaż i kliknij na swoich wrogach i czekają. Jak w Borderlands, gracze mają wrogów w stylu FPP , podobnie jak w CrimeCraft. Gracze mają również możliwość przełączenia się do widoku TPP ( kamera z za pleców ). Strzelanie i celowanie dodaje do gry sporą dawkę dobrej zabawy. Fallen Earth to ikra od wpływów dużych korporacji znanych jako Global Techand (śmiercionośny wirus, który sprowadził do wojny nuklearnej). Global Tech dostarcza nowych metod technologii klonowania ludzi, które pozwalają na ominięcie śmierci. Kiedy gracz umiera, jest uwalniany do świata ponownie jako nowy klon samego siebie. Kiedy gracz umiera, wszystkie urządzenia pozostają z nim, więc najwyraźniej Global Tech znalazł sposób na klonowanie urządzeń, jak również. Global Tech ma duży wpływ na fabułę gry, a głównym zadaniem jest znaleźć wszystkie jego klony. Kilka lat później śmiertelny wirus pojawia się w Azji i zaczyna unicestwiając ogromne ilości ludzi. Wirus zabija niemal wszystkich, z którymi się zetknął, i został nazwany wirusem Shiva ze względu na nieprawidłowe skurcze mięśni ofiary przypominające ruchy hinduskiego boga "Shiva".
   Wirus rozprzestrzeniał się szybko i broń jądrowa zaczęła eksplodować podczas próby wyeliminowania go. Wirus rozprzestrzenił się do Ameryki Północnej, jak wybuchła wojna i ostatecznie większość świata została zamieniona w nuklearną pustynię. Ci, którzy przeżyli, zamknięci są w schroniskach lub są genetycznie odporni na wirusa. Fallen Earth zaczyna się w tym miejscu, a twoja postać jest poddana bardzo dobrze napisanemu tutorialowi, który odbywa się w Hoover Dam. Tutorial Fallen Earth, uczy wszystkich podstawowych kontroli charakteru i walki. Twoja postać jest prowadzona przez zapory na drodze do ucieczki przez głos, który również prowadzi przez szereg małych zadań. Te małe questy uczą graczy zapoznania się z tym jak gra będzie wyglądać później. Po ukończeniu kursu w Hoover Dam, gracze zostają wysłani do startowego miasta, gdzie mają możliwość kontynuowania rozszerzonego tutoriala lub zaczęcia przygody na własną rękę. Jeśli zdecydujesz się ominąć tutorial, to będzie to decyzja, której zdecydowanie będziesz żałował. Tutorial pomaga wprowadzić do innych części gry, w tym zakup mounta, i kilka innych rzeczy, których prawdopodobnie przegapienie będzie niepraktyczne.
   Kiedy pojawiaasz się w otwartym świecie Fallen Earth dostaniesz podstawową konfiguracje prymitywnych urządzeń, i zaczynasz w mieście pełnym NPC z zadaniami do wykonania. Gracze szybko zdadzą sobie sprawę, jak ważna jest samowystarczalność np. w sprawach dotyczacych dostaw amunicji, tu też trzeba uważac, jak to bywa w post-apokaliptycznym świecie zasoby są często ograniczone. Crafting w Fallen Earth jest bardzo dobrze rozwinięty i bardzo ważny. Crafting wymaga szkoleń, materiałów i czasu. Koszty materiałowe mogą stać się bardzo uciążliwe, ale w końcu się opłaci. Szansa na znalezienie wszystkiego, czego potrzebujesz, jest bardzo niska. Zebranie niezbędnych materiałów może wiązać się z oczyszczania całego pustkowia ze złomu, lub też zakup rzadkich przedmiotów czy zabijanie wrogów. Właściwie umacnianie pozycji często zajmuje trochę czasu.
   Fallen Earth zapewnia graczom mounty w wirtualnym świecie, gdyż lokacje są zbyt duże, aby przemierzać je pieszo. Gracze mogą uzyskać mounta na poziomie 2, a to sprawia rzeczy o wiele bardziej przyjemne. Gra oferuje różne typy pojazdów - od zwierząt do róznych mechanicznych pojazdów na gaz. Gracze mogą zaczepić na nich swoją broń, jak również wsiadać i wysiadać, jak tylko chcą. Co najważniejsze, każdy pojazd w grze jest trwały Jeśli gracz zsiada, to pojazd zatrzymuje się tam, gdzie go zostawiliśmy, więć jest w dużej mierze niezależny od jego właściciela. Oznacza to, że nie można po prostu wyrzucić mounta do plecaka i ponownie zamontować później w dowolnym miejscu, jak np. w World of Warcraft i innych MMORPG
    W miarę postępu gry w świecie Fallen Earth gracze będą doświadczać nowych wyzwań, i będą, czy tego chcą, czy nie, skazani na wiele różnych niebezpieczeństw. Ogólnym celem jest przetrwanie i wydajność, więc najważniejsze jest uzyskanie dobrego sprzętu i wykwalifikowania umiejętności. Gra oferuje dom aukcyjny, który pozwala na zakup przedmiotów między graczami i jest doskonałym źródłem sprzętu i materiału. Kiedy gracz jest dobrze rozwinięty i wyposażony, jedynym prawdziwym wyzwaniem, są walki PvP.
   Fallen Earth ma ciekawe podejście, jeśli chodzi o walkę. Atrybutowy system RPG, modyfikuje wszystkie działania. Rzeczywista walka obejmuje również celownik FPS, choć gracze mogą pomniejszyć go do osoby trzeciej, przy zachowaniu ich krzyżyka. Ponadto gracze mają dostęp do wielu umiejętności i mogą uaktywnić mutacje, aby tym samym pomóc sobie w walce.
   Niestety, cały pakiet nie jest zgrany z możliwościami. Walka laguje i jest pełna błędów. Doskonale wymierzony strzał może nadal chybić celu, ze względu na niewystarczające atrybuty, a strzały w głowę nie zawsze są nagradzane tak jak powinny. Umiejętności mają bardzo słabe animacje. Gra posiada również różne stanowiska dla postaci ,które mogą zajmować, np. możemy się czołgać. O ile pozycje te mogą oferować korzyści, przełączanie między nimi jest dość uciążliwe. Kolejny mała skarga dotyczy interfejsu gry: menu, atrybuty i inne dane nie są dobrze wyjaśnione. Gracze są zmuszeni dojscia do tych rzeczy na własną rękę.
   Levelowanie następuje tak jak w każdym innym środowisku typu RPG, ale Fallen Earth pozwala na postęp znacznie sprawniejszy niż inne tytuły. W miarę postępu przyznawane są punkty, które możesz wydać na wzmocnienie swojej postaci, zakup wielu różnych umiejętności i atrybutów. Oznacza to, że rzeczywiście można rozwijać swoją postać pomiędzy każdym poziomem, jak również uzyskać większy bonus co do następnego poziomu. Na szczęście ostatnie poprawki pozwoliły na częściowy zwrot wydanych punktów, a także zwiększono stawkę doświadczenia na niższych poziomach.
   Gdy postać jest dobrze rozwinięta i wyposażona, nie ma do zrobienia w grze wiele, oprócz PvP. Gracze mogą się wzajemnie atakować po oznacznieu flagą PVP. Fallen Earth oferuje teraz także "Sport Blood". Oznacza to, że po 5 poziomie gracze mogą uczestniczyć w pojedynkach na arenie.
   Fallen Earth oferuje wspaniały post-apokaliptycznym świat, ale nie spełnia swojej roli w dostarczeniu rozrywki i nie spełnia się w kwestii pozytywnej reakcji rozgrywki w przypadku większości graczy. Unikalny system rozwoju pomaga Fallen Earth wyróżnić się wśród tłumu. Ostatnie poprawki nadal mogą rozwiązać problemy i poprawić grę w ogromnym stopniu, ale gra musi jeszcze sporo zabiegów.
Wydawca: Fallen Earth LLC
Gatunek: FPS
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.fallenearth.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 10 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Spora liczba dostępnych zadań
+ Utrzymana w postapokaliptycznym środowisku
+ Dobry system umiejętności
Minusy: - Liczne błędy gry
- Interfejs mógłby być lepszy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 01/07/2011 15:38

Oceń grę:
Komentarze
mateoking dnia listopad 02 2011 07:29:15
Nieudana ******a Borderlands o_O ? Szkoda hajsu ale bankowo jest free server priv
Java dnia kwiecień 05 2012 21:58:08
Ta gra jest juz f2p

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG