Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Poxnora

PoxNora

    Pierwotnie wydana w 2006 roku, PoxNora stanowi interesującą mieszankę turowego RPG i gatunku karcianej gry kolekcjonerskiej. Gra działa na bazie użyciu języka Java, i może być odtwarzana na Windows, Mac OSX, Linux. Ostatnio Sony Online Entertainment (SOE) zakupiło PoxNore co stawia grę w tej samej rodzinie: EverQuest i Free Realms. Ale PoxNora nie jest, podobnym tytułem, jak inne MMO, zamiast tego ma miniaturową koncepcje stołową i przenosi wszystko do wirtualnej rzeczywistości.
    PoxNora nie jest zaawansowana graficznie, i pokazuje to w stosunkowo niewielkich rozmiarów kliencie. Około 120 mb, nie powinno trwać długo dla graczy, aby zacząć. Gracze jednak powinni być świadomi tego, w co się pakują. Rozgrywka w PoxNora opiera się na strategii i odbywa się w serii rund, pomiędzy dwoma graczami. Jeden mecz może trwać od 20 do 40 minut z bardzo małą akcją. Dla miłośników tradycyjnych gier, zwłaszcza miniaturowych , PoxNora stanowi doskonałą alternatywę wirtualnej rozrywki. Gdy logujemy się do gry po raz pierwszy, przypomina nam to Mage Knight. Gracze rozpoczynają z dostępem do ośmiu startowych decków, z których każdy reprezentuje inną frakcję. Te decki mogą być używane do bitew między komputerowymi przeciwnikami, lub innymi graczami. Opcjonalnie tutorial jest dostępny aby uczyć początkujących, podstawowych pojęć z gry. Gorąco polecam przelecenie przez cały tutorial co najmniej raz, ponieważ PoxNora mimo prostoty jest grą trudną.
   Samouczek jest podzielony na pięć części i powinien zająć około 10 minut. Pierwszym krokiem jest wyjaśnienie koncepcji ujawniającej runy. Runy są kartami z PoxNora i uzupełniają talię gracza. Każdy gracz kolei może "odsłonić" pewną liczbę run i dowolnie z nich korzystać. Ujawnione runy są dostępne do gry z całym deckiem run, ewentualnie mogą zostać ujawnione w miare postępu meczu. Runy składają się na kilka typów z których najważniejszym jest "champions" (mistrz), które służą jako miniatury. Inne rodzaje run to czary, relikwie, i sprzęt, które działają jako urządzenia dla mistrzów. Wszystkie runy mają "nora" koszt, który jest terminem PoxNora dla many. Gracze mogą zwiększyć tempo uzupełniania nora poprzez przechwytywanie małych studni rozrzuconych po mapie. Przechwytywanie studni jest bardzo proste, wystarczy przesunąć mistrza w pobliżu jednego i zatrzymać się tam na jeden obrót. Ostatecznym celem w meczu PoxNora jest zniszczenie sanktuarium przeciwnika, które jest jedyną strukturą w grze, która może być atakowana.Po tutorialu, gracze znajdą się w holu jednego z pięciu kanałów gry. Pięć kanałów: Podstawy szkolenia, Single Player, Ranked Play, Casual Play, i na bazarze. Nowi gracze spędzają większość czasu w pierwszych dwóch kanałach na walce z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputer.
   Co ciekawe, gracze nie zaczynają z dostępem do ośmiu początkujących decków, każdy z nich musi być uruchamiany ręcznie, odwiedzając oficjalną stronę internetową. Na szczęście jest przycisk na ekranie w holu, który przenosi graczy bezpośrednio do odpowiedniej strony. Każda z ośmiu talii odpowiada innej frakcji, ale darmowe talie są poważnie ograniczone. Wszystkie te talie są "zablokowane", co oznacza, że runy nie mogą być dodawane lub usuwane z nich - muszą być odtwarzane zgodnie. Dodatkowo, każda runa w deckach startowych może zdobyć tylko rangę jednej czwartej. Są to poważne ograniczenia i czynią PoxNore dużo bardziej restrykcyjną niż podobne tytuły, takie jak Battleforge lub nawet Urban Rivals. Dla tych, którzy chcą tworzyć własne decki za pomocą gry 500 + unikalnych run, zestawy dodatkowe dostępne są w sprzedaży. Oprócz zakupu runy, gracze mogą kupić dodatkowe kampanie dla jednego gracza. Pierwsze dwie kampanie dla jednego gracza są oznaczone jako "walki początkujących i każda zawiera cztery misje. Nie ma naprawdę żadnej historii lub wiedzy na temat udziału w tych walkach, nie ma też unikalnych celów misji. Te mecze rozgrywają się tak jak gracz vs gracz, z wyjątkiem faktu, że AI rozpoczyna jako mistrz już w pobliżu jednej studni. To daje komputerowi przewagę, ale na ogół AI odgrywa swoja rolę tak nieudolnie, że nawet początkujący nie powinni mieć większych trudności.
   Na szczęście, gra pozwala zaoszczędzić trochę czasu i automatycznie deklaruje gracza jako zwycięzcę, jeśli wszystkie jednostki wroga, zostają pokonani, i nie ma potrzeby, aby faktycznie wysyłać siły przed sanktuarium wroga i tracić kilka tur. Gdy gracze są gotowi, aby spróbować swoich sił w stosunku do innych przeciwników z krwi i kości, mogą albo dołączyć do gry hostowanej przez kogoś innego lub otworzyć swój pokój. Obecnie jest 19 map z różną ilością studni. Jedna zasada, im większa mapa tym więcej studni, co w sumie daje nam dłuższy mecz.
   PoxNora obsługuje tylko bitwy 1 vs 1, a szkoda, ponieważ system bitew 2v2 mógłby dodać wiele więcej strategii do gry. Turowy charakter sprawia, że rozgrywka sprowadza graczy do tęsknoty za bardziej atrakcyjnymi alternatywnymi punktami dostępnymi np. w tytułach takich jak BattleForge ,który jest graficznie lepszy, a nawet bije PoxNora w zakresie funkcji dostosowania. Oczywiście, ci którzy szukają czegoś z wolniejszym tempem i niższymi wymaganiami systemowymi powinni jeszcze spróbować.
   PoxNora jest idealna dla tych, którzy szukają gry strategicznej z miniaturową edycją kolekcjonerską przeniesioną w wirtualny świat. Znajdą wszystko, czego chcą. Niestety, powolne tempo rozgrywki i grafika robi niewiele, by przyciągnąć kogokolwiek.
Wydawca: Winch Gate
Gatunek: Strategiczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://poxnora.station.sony.com
OS: Windows, Mac OS X, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 10 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Dostępny samouczek
+ Misje dla jednego gracza
+ Oryginalna koncepcja gry
+ Szybko pobierasz grę i dołączasz do rozgrywki
Minusy: - Powolne tempo rozgrywki
- Stroma krzywa uczenia się
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 200 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 01/07/2011 14:49

Oceń grę:
Komentarze
ASide dnia listopad 25 2011 18:39:41
Gry nie polecam totalnie dla fanatyków tibii albo l2 ..
To jest totalny shit.
btw: platny clap

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG