Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Ryzom

Ryzom

    Wcześniej znany jako "The Saga of Ryzom" , został niedawno przemianowany w celach marketingowych, jak wiadomo, współczesne przedsiębiorstwa wiedzą, że przeciętny konsument znacznie bardziej przychyla się, do zwrócenia uwagi na proste, łatwe do odczytania słowa, niż miałby spojrzeć na długie i nudne wypowiedzi. Pierwotnie wydany w 2004 r. Ryzom utknął z powodu konkurencji z World of Warcraft i wieloma, innymi grami MMO, które próbowały dorwać swój kawałek tortu. W przeciwieństwie do wielu MMO, które nie podołały konkurencyjnym gigantom, Ryzom trafiał z rąk do rąk, i był wspierany przez bardzo lojalnych i wygłodniałych fanów, do momentu, gdy cudownego wskrzeszenia w 2010 roku. Jeśli wejście gry może trwać tak długo a na dodatek przy drugim podejściu, musi mieć jakieś zalety, jednak czy na pewno? Przyjrzyjmy się, temu nieco bliżej.
    Gra jest niezwykle oryginalna i wciągająca. Nie jest to kolejna typowa produkcja MMO, jest to zupełnie nowe doświadczenie. Ryzom nie posiada systemu klas, a zamiast tego mamy system zasilany przez wachlarz umiejętności. Umiejętności są podzielone na grupy, a te z kolei, rozgałęziają się na drzewka rozwoju, w późniejszym etapie jest, możliwe zwiększenie poziomu specjalizacji. Ostatecznie, liczba tych grup staje się bardzo duża. Na początku po prostu levelujemy "magie" przez rzucanie zaklęć, ewentualnie poprzez leczenie lub magie zadającą dmg, dlatego, że expa dostajemy tylko za jedną wykonaną akcję. Następnie możemy użyć debuff'ów, buff'ów. Jest długa droga , i ogromny wybór możliwości dla każdej możliwej rzeczy, drzewa rozwoju obejmują różne umiejętności i elementy do odblokowania.
   W Ryzom, tworzymy własne umiejętności. To prawda, nie dostaniesz poziomu z najwyższą rangą np. strike'a. Odblokowujemy różne "strofy", które są zarówno kredytami jak i ograniczeniami zdolności. Tworząc ,możesz zmieniać wszystko, od many, po zakres prędkości, władzy, dokładności, do AoE, równoważenie wszystkiego z szeregów tych strof zapewnia możliwość bycia niepokonanym. Wszystko co projektujemy od imienia, sposobu i siły uderzania mieczem, aż do leczenia (szybko, ale z wysokim kosztem many i niską wydajnością, czy wolno, z wyższą wydajnością? ) ma wpływ na crafting i zasoby. Jednak za dużo tego tutaj, aby wyjaśnić te dwa elementy, podczas wykonywania sprawiedliwej oceny gry, więc po prostu zostawię to i przedstawię Ryzom jako niewiarygodną produkcję, która z pewnością rozwali nasz umysł.
   Ryzom ma naprawdę unikalne i bardzo ciekawe ustawienia, mające miejsce w obcym świecie o nazwie Atys. Wybrać możemy jedną z czterech ras, każda różni się bardzo od drugiej, a każdy sprzymierzeniec wywodzi się z jednej z dwóch tajemniczych frakcji. Wszystko czego używamy i to co możemy w grze zobaczyć, jest wykonane z materiału organicznego, jak drewno. Tylko indywidualne jednostki, jakie kiedykolwiek zobaczymy są stworzone za pomocą metalowej technologii np. Karavan, więc trzeba się przyzwyczaić do biegających stworzeń z dżunglowymi pistoletami. To nie zawsze głupio wygląda, choć, niektóre z wyższego poziomu np. ostrza i inna broń są rzeczywiście bardzo fajne dla oka. Między tym a gigantycznymi korzeniami drzewa obejmującego świat, aż do nieba w niemal każdym rejonie świata, Atys to miejsce, które w przeciwieństwie do innych ,które widziałem, szczerze inspiruje i zachwyca.
   Jednym z najwspanialszych aspektów Ryzom jest ekologia samej planety. Atys, świat gry posiadający , pory roku i pogody, zmieniające się w zależności od regionu. Zwierzęta podróżują w stadach, a czasem samotnie. Drapieżniki polują na zwierzęta roślinożerne. Różne obszary mogą dawać różne zasoby w zależności od pogody i pory roku. Te obce zwierzęta są zwykle łagodne i przyjazne, często zbliżają się do gracza w celu zbadania, zanim stracą zainteresowanie i odejdą (jest to czasami straszne i / lub przyjemne). Inne zwierzęta są agresywne i atakują na miejscu. Twórcy gry dołożył wszelkich starań; Ryzom daję poczucie jakbyśmy byli, w prawdziwym żyjącym świecie, i w większości udało się. Faktyczne działanie gry Ryzom jest dość standardowe. Rozgrywka jest jak w każdym inny MMO. Walka może być dość intensywna bądź dystansowa, w zależności od układu broni i zdolności. Twój styl gry zależy całkowicie od twoich umiejętności i możliwości wyboru. Gra nie posiada jakichś większych błędów, jednak istnieje kilka drobnych wad.
   Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć podczas gry w Ryzom, jak w Regnum Online, jest to, że nie ma sposobu, aby skoczyć. To dlatego, że Ryzom nie posiada poczucia rzeczywistej grawitacji - gracze są przyklejeni do ziemi na całą wieczność. Może to prowadzić do bardzo przykrych sytuacjach np. przemierzając klify i wszelkiego rodzaju dróg "na skróty". W większości innych MMO dnia, możemy po prostu spaść w dół klifu i przyjąć obrażenia upadku. W Ryzom, musimy przemierzać trasy tak jak są zaprojektowane. To, jak można sobie wyobrazić, staje się naprawdę męczące. Podróżowanie zajmuje sporo czasu, ale jest to częściowo element gry, ze względu na fakt, że sam świat jest ogromny, zorganizowany i realistyczny, a nie podzielony na bloki. Próba podróży z jednej wielkiej stolicy do następnej może być niebezpieczna i prawie niemożliwa, jeśli poziom umiejętności jest zbyt niski.
   Grając w początkowej fazie gry, rozgrywka jest fascynująca, ale efekty są dość nieciekawe. W zasadzie to, co można oczekiwać od standardowego MMO, więc nie możemy oczekiwać cudów w tym zakresie. Później awatary zaczynają wyglądać lepiej jak używane umiejętności, więc po prostu gra zabiera trochę czasu jak wszystkie inne gry! Wizualnie Ryzom nie jest zbyt mdły, jest na równi z WoW ale, W przeciwieństwie do WoWa, jednak Ryzom nie otrzymał żadnego graficznego liftingu, więc gra zachowuje dość podstawowy trójwymiarowy wygląd. Dostosowywanie postaci nie jest najgorsze. Dodatkowo liczba dostępnych tatuaży ( twarzowych )jest zadziwiająca, Ryzom oferuje kilka opcji PvP, począwszy od standardowych 1v1, kończąc na pojedynkach zespołów na arenach. Świat gry ma specjalne obszary przeznaczone do bitew gildia vs. gildia, jak również frakcji. System wojen frakcji jest dostępny dla graczy z 30 poziomem lub większym, i muszą być oznaczeni flagą systemu PvP, zanim będą mogli rozpocząć walkę. Po oznaczeniu mogą atakować lub być atakowani przez innych "oznaczonych" graczy. PvP nie jest dokładnie głównym celem Ryzom, ale dla ludzi, którzy chcą z niego korzystać. Ryzom jest cholernie ciekawą produkcją z bardzo realistycznym "żyjącym światem" z multum możliwości. Bezpłatny okres próbny trwa dłużej niż w większości, i daje nieograniczony dostęp do gry, więc na pewno warto spróbować.
Wydawca: Winch Gate
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.ryzom.com/en/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 10 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Unikalny system umiejętności
+ Gracze mogą tworzyć własne umiejętności i zdolności
+ Dopracowana oprawa graficzna (pogoda, ekosystem, pory roku)
Minusy: - Trudno dostrzec
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 7 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 01/07/2011 13:37

Oceń grę:
Komentarze
mateoking dnia styczeń 18 2012 18:12:00
First. Ehh wygląda ciekawie, pewnie jakiś priv by się znalazł

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG