Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
2


58,191
~Aileenbxr
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Darkfall

Darkfall Online

    Darkfall Online, jest to dość nietypowe brutalne MMORPG, w którym króluje PvP. Opracowany przez Aventurine. Gra jest bardzo otwarta i daje graczowi możliwość nadzwyczajnej kontroli jego postaci. Gracze mogą atakować wrogów, przyjaciół, rajdować miasta, i korzystać z wielu pojazdów. Nawet lepiej, każdy gracz może robić wszystko, jest to bezklasowe MMO i każda postać, ma zdolność bycia dobrą, w każdej umiejętności. Choć może się wydawać, że Darkfall Online to idealny Open - PvP MMO na papierze, w rzeczywistości ma kilka słabych punktów.
    Stawianie pierwszych kroków w nowym MMO po raz pierwszy, jest czasem trudne, ale w Darkfall Online jest to szczególnie trudne dla początkujących. Gra jest niezwykle skomplikowana i posiada wiele funkcji, które gracz musi odkryć, na własną rękę. Interfejs jest daleki pod względem technicznym, a pliki pomocy nie zawierają wszystkiego, także nasz start, prawdopodobnie będzie nieprzyjemnym doświadczeniem. Większość współczesnych gier MMORPG idzie na "łatwizne" i robi wiele pod graczy, ale Darkfall wydaje się rzucać graczy do swojego świata bez rzeczywistego kierunku. Gracze są pozostawieni sami sobie, zdani tylko na siebie, i na własną rękę - co w rzeczywistości jest cennym doświadczeniem dla tych cierpliwych, punkt za oryginalność.
    Gra nie zostawia nas całkowicie samych ,w zupełnej ciemności, ponieważ istnieją liczne przewodniki stworzone przez doświadczonych graczy między innymi jak rozwijać postać. Te trzecie źródła informacji, i pomocy są bezcenne i warte spędzić czas na ich czytanie. Przewodniki te z czasem, dają poczucie coraz łatwiejszej rozgrywki. Mimo braku kierunku, Darkfall Online to świetne wprowadzenie gracza w olbrzymie grywalny świat, z bardzo realistycznym doznaniem. Nowi gracze otrzymują 24 godzinną "Ochronę Newbie", bez tego, wyjście postaci byłoby bardzo niepokojące. Nawet z przewodnikami na oficjalnym forum gry, mogę spokojnie powiedzieć, żę proces uczenia się w Darkfall Online, jest bardzo stromym zboczem lodowej góry. Nie potrwa długo, aby zauważyć, że Darkfall jest typem hardcor'owca. Gathering jest nudny, walka jest intensywna, a gracze mogą zostać zabici w dowolnym miejscu. Questy początkowe są stosunkowo nieliczne, ale jest ich wystarczająco, i nie zepsują nastroju. Jednym z powodów dla których mówię że Darkfall jest jak najbardziej "Hardcore", jest to tylko jedna produkcja, którą można porównać do puszki pandory . Gra nie powie Ci, gdzie iść i co robić. Gracze muszą decydować, na własną rękę. Mają 24 godzinną ochronę aby przyzwyczaić się do gry. Następnie, muszą uważać by uniknąć ataku, zabicia, lub obrabowania przez innego gracza w tym brutalnym świecie.
    Gra odrywa się od większości standardowych koncepcji klas i "zawodów", w odróżnieniu od większości gier MMORPG, i pozwala każdej postaci na swobodny dostęp do wszystkich umiejętności, zawodów, i zbroi w grze. Warto również zauważyć, że tylko jedna postać jest dozwolona na jedno konto. Z bezklasowego projektu, każda postać jest w istocie "znawcą wszystkich branż". Chociaż jest to ciekawy pomysł i na pewno zawiera ogromną ilość personalizacji każdej postaci, ale także zmusza graczy do levelowania poziomu każdej umiejętności, by odnieść sukces. Chociaż "endgame" jest pojęciem, które w tym przypadku traci sens, gdyż gra nie posiada limitu poziomu, o czym Warto wspomnieć, jednak "wymaksowanie" wszystkich umiejętności może zająć wiele miesięcy hardcorowego grindu.
   Na szczycie bezklasowego projektowania, zawody i rzemiosła również odgrywają ogromną rolę w Darkfall. Gromadzenie środków jest tak jak w większości gier MMO, żmudne, jednocześnie satysfakcjonujące. Zgromadzone materiały mogą być łączone i wykorzystane do tworzenia przedmiotów, żywności, i zbroi z innymi umiejętnościami. Każda postać wymaga eksperymentowania z system trenowania, wiadomo im więcej rzemiosła tym większy crafting itp. Wszystkie Umiejętności w Darkfall są rozwijane w ramach ich stosowania. Poziom walki mieczem wzrasta za pomocą używania mieczy w walce, a magia przez rzucanie czarów. To także jest bardzo ciekawy system, ale w sumie identyczny do systemu umiejętności w Ultima Online.
    Powiązując wszystko razem, Darkfall Online oferuje ogromny świat bogaty, w jaskinie, lochy, miasta, ruiny i wody. Jest to zbyt duży teren na wędrówkę pieszo, więc dostępne są różne pojazdy, aby pomóc graczom w obu dziedzinach transportu i walki. Wirtualny świat odgrywa ogromną rolę w Darkfall, ponieważ gra nie ma systemu kierowania. Jeśli stracimy z pola ścigania swojego wroga, to obowiązkiem jest go znaleźć, a PVP jest głównym celem Darkfall Online. Serce Darkfalla tkwi właśnie walce PvP, co nie jest do końca niespodzianką. Kiedy ochrona dla początkujących znika, nie możemy zaufać nikomu. Oznacza, że można atakować lub być atakowanym przez kogoś innego gdziekolwiek w grze. Dotyczy to również graczy z tej samej rasy, frakcji i grupy. Kiedy ginie, gracz wyrzuca wszystko; jego zbroję, zapasy i odradza się na wybranym "clanstone" ( miejsce wybierane na początku ). Czas powrotu do odzyskania zwłok, często jest zbyt długi, gdyż często ich pozycja zostaje zrabowana przez napastnika lub przechodnia. Brutalnie otwarty świat PvP w Darkfall Online sprawia, że PvP w grach takich jak World of Warcraft i Warhammer Online wygląda jak "Candyland" (cukierkowy świat).Ryzyko, czyniące Darkfall cudowną ekscytującą gra, dla jednych, i absolutnie uciążliwą dla innych. Po prostu podróżowanie między miastami powoduje ryzyko ataku i utraty sprzętu. Jedynym sposobem na zachowanie przedmiotów jest przechowywanie ich w postaci banku, możemy stracić przedmioty tylko, które mamy obecnie przy sobie . Co gorsza, jest bardzo trudno dogonić rozwinięte postacie, grindując. Aby temu zaradzić, poszukiwacze przygód w Darkfall Online powinni wykorzystać przewagę siły liczebnej. Więc dokąd to prowadzi ? Praca zespołowa, survival w Darkfall w dużej mierze zależy, kogo znasz. Dołączenie do klanu jest granicą obowiązkowych podróży w większej liczbie, podróżujący samotnie nie mają szans w praktycznie wszystkich przypadkach. Klany mogą przejąć kontrolę nad miastami, wywołać wojnę, a nawet gromadzić zapasy zasobów. Możemy rzeczywiście powiedzieć, że jesteśmy tak silni jaki mamy klan. Nie jest to takie złe, Klany w Darkfall mogą być bardzo mocne a wojny między nimi mogą być sporą dawką świetnej zabawy. Większe klany za pobieranie podatków od swoich miast, wrogów, oblężeń, i ratowanie sojuszników, kupują rzadkie odczynniki w grze, co zmusza poszczególnych rzemieślników, aby zawierali oferty z klanami, które kontrolują zasoby. Ten element odsuwa trochę, od rzeczywistej walki, i skupia się na interesach. Później w grze ważne jest dla graczy, aby utrzymać silne relacje z tymi u władzy, zarówno dla ochrony jak i dostępu do ważnych zasobów. Ciekawe wdrożenie elementów politycznych może dać grze sporo głębi, ale może również zranić w dłuższej perspektywie. Duże walki, bitwy morskie, i oblężenia są niesamowitymi doświadczeniami i zapewniają trwałe wspomnienia.
    Darkfall Online oferuje zapierające dech w piersiach poczucie wolności i bezwzględny tryb PVP. Gra wymaga poważnego zaangażowania się, jeżeli chcemy cos osiągnąć, i nie ma tu litości dla nowych graczy, z czym trzeba się pogodzić już na samym początku. Wizualizacje są przyjemne, doskonała gra, i zupełnie nowy świat tworzy Darkfall Online wyjątkowym dla osób o mocnych nerwach i silnym sercu.
Wydawca: Webzen
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.eu.darkfallonline.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Otwarty 'Hardcorowy' PvP
+ Każda postać posiada dostęp do wszystkich umiejętności
+ Rzemiosło
+ Umiejętności gromadzenia zasobów
+ Duży świat gry
Minusy: - Darmowy serwer posiada ograniczenia
- Źle skonstruowany interfejs
- Brak typowego kierunku w rozwoju
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 22/06/2011 10:50

Oceń grę:


Error connecting to mysql