Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Craft of Gods

Craft of Gods

    Craft of Gods to gra MMORPG powstała na podstawie słowiańskiej mitologii, opracowana przez włoskie studio Kalicanthus Entertainment. Hostowany w Europie. Tytuł jest otwarty dla graczy na całym świecie. Niedawno miało miejsce otwarcie darmowego serwera gry. Przed wrześniem 2010 roku Craft of Gods wymagał miesięcznej subskrypcji. Teraz, oryginalny serwer premium, działa razem z drugim darmowym. Te dwa serwery oferują unikalne doświadczenia. Jednak darmowi użytkownicy muszą stawić czoła, kilku ograniczeniom, które mogą być pokonane za pomocą Kun - waluty premium.
    Po rejestracji konta, gracze bez subskrypcji mogą pominąć część, która prosi o klucz seryjny i rozpocząć pobieranie 1,5 GB klienta od razu. Po długim procesie patchowania, gracze mogą ustawić rozdzielczość, oraz mogą tworzyć swoje postacie. Istnieją dwie, rywalizujące ze sobą frakcje do wyboru, a każda dzieli się na trzy dostępne rasy. Obie frakcje obejmują jedna rasę, ludzi, ale pozostałe cztery są zaczerpnięte zesłowiańskich legend. Hyperborean, Velet, Voldkodlaki i Dyagv mogą być trudnymi do wymówienia, ale są one wyjątkowe. Każda rasa ma swoją własną startową lokację i opcje dostosowywania wyglądu. Istnieje kilka rodzaji fryzur, koloru włosów, stylów twarzy i odcieni skóry do wyboru. Dodatkowo, gracze mogą korzystać z różnych suwaków mających wpływ na takie rzeczy jak rozmiar bioder, kształt mięśni, nog i brzucha.
   Po zalogowaniu się po raz pierwszy, gracze zauważą zdecydowanie atrakcyjny świat Akvilon. Grafika nie jest wyjątkowa, ale jest to dobra robota. Efekty wizualne są szczególnie przyjemne w porównaniu do tego, jak często widzimy niemal identyczne silniki graficzne w każdej darmowej produkcji gatunku MMORPG. Muzyka w tle jest również przyjemna, chociaż brakuje kilku innych efektów dźwiękowych. Największą wadą Craft of Gods to ogólne poczucie, że gra jest jakby niedokończona. Posiadanie krowy patrzącej na was, gdy wasze zdrowie spada może być kłopotliwe. Interfejs jest mylący, ale przynajmniej oryginalny. Chat box znajduje się w prawym górnym rogu a nie jak zwykle ma to miejsce po lewej stronie. Mapa jest trudna do odczytania, a mini-mapa jest niemal bezużyteczna. Ruch jest sterowany za pomocą W, A, S, D, a z prawego przycisku myszy sterujemy kamerą. Gracze rozpoczynają w pobliżu NPC, który oferuje początkującym questy. Ekran dialogu jest również źle zaprojektowany, akceptowane Questy graczy będą nadal wyświetlane obok tych, których nie ma, a nawet zostaną wyświetlone zadania, które są zbyt wysokie w poziomie.
   Świat, w Craft of Gods jest ogromny. Istnieje około 25 map, ale rozmiar i zakres każdej lokacji sprawia, że gra daje poczucie dużo większego niż w rzeczywistości jest. Potwory zazwyczaj nie są rozmieszczane razem w grupie, jak w większości gier MMORPG, co rownież sprawia poczucie znacznie większego świata. Gracze będą spędzać kilka pierwszych poziomów na zabijaniu lokalnych leśnych stworzeń. Stopa doświadczenie i poczucie rozwoju są opieszałe, więc ważne jest, aby wypełnić zlecone nam zadania. Problem polega na tym, że zadania nie najlepiej radzą sobie z ustanowieniem poczucia kierunku. Możliwy jest przegląd szczegółów questa w menu zadań i sprawdzenie, gdzie nasze cele poszukiwań znajdują się na mapie, ale lepiej wyglądająca minimapa zlikwidowałaby ten problem. Dodatkowo, wcale nie pomaga fakt, że darmowy serwer posiada obniżoną stope zdobywanego doświadczenia.
   Maksymalny poziom jest obecnie podniesiony do setki, a gracze zdobywają pięć punktów statystyk i punkt umiejętności z każdym osiągniętym poziomem. Istnieją cztery statystyki i są to; siła, zwinność, wytrzymałość i inteligencję, dość proste. Nie ma żadnych klas w Craft of God, zamiast tego gracze mogą dostosować ich charakter, przyznając punkty statystyk i umiejętności. Istnieje 14 kategorii zdolności (tzw. "szkoły"), począwszy od różnych rodzajów magii, takich jak ognia, wody, burzy, etc. do umiejętności fizycznych, jak bliskość zasięgu ataku i obrony. Postacie na najwyższym poziomie uzbierają wystarczająco dużo punktów możliwości, aby zmaksymalizować dwie z czternastu szkół i mniej więcej połowie trzeciej. Oczywiście możliwe, zamiast mieszania możemy łączyć i eksperymentować pomiędzy wszystkimi dostępnymi możliwościami, ale to jednak nie jest zalecane.
   Gracze mogą oswoić każde spotkane stworzenie na niskim poziomie, na które się tylko natkną. Prawie wszystkie z tych oswojonych istot mogą służyć jako nasze Mounty, w tym krowy, stonogi olbrzymy, i tak dalej. Darmowy serwer również tutaj pokazuje swoje oblicze, aby móc oswoić dowolne stworzenie na wyższym poziomie, gracze będą musieli nabyć specjalne zwoje, które muszą być zakupione za pomocą Kun, waluty premium. W Craft of God istnieje sześć rodzaju rzemiosła, ale na darmowym serwerze tylko cztery są obsługiwane. Źródła wydobycia są rozproszone na całym świecie i obejmują żyły metali, drzewa, które mogą być wycięte, i tak dalej. Inne ograniczenia tyczą się rzeczy takich jak; wielkość inwentarza, oraz skrytki, całkowita liczba członków gildii (10), i tak dalej. Oczywiście małe mikrotransakcje mogą zlikwidować te ograniczenia. Każda mapa w Craft of Gods zawiera kilka lochów, ale dostęp do "Epic Dungeons", które zawierają lepsze łupy i nagrody, oraz liczbę nabywanego doświadczenia, można uzyskać wyłącznie poprzez zastosowanie specjalnych zwojów teleportacji. Inne ograniczenia obejmują rzadsze mikstury, żywność, i kamienie. Craft of Gods to jedna z niewielu gier MMORPG zachowująca równoległość pomiędzy płaceniem, i darmową, zabawą, podobnie jak na przykładzie EverQuest 2: Extended. Nawet z ograniczeniami, system działa. Gracze mogą doświadczyć wszystkiego, co gra ma do zaoferowania tak długo, jak chcą. Twórcy pozwalają graczom na przełączanie między dwoma serwerami, więc gracze, którzy chą zainwestować dużo czasu mogą w każdej chwili uaktualnić darmowe konto do subskrypcji.
    Tylko kilka gier MMORPG w tych czasach pozwala np. na system budowy domów, więc jest to orzeźwiający element, który również możemy zobaczyć w Craft of Gods. Gracze mogą kupować domy, ozdobić je, i zaprosić członków ich rodzin. Dodatkowo funkcja rodziny jest niezależna od wspólnego systemu gildii i pozwala graczom wyznaczyć ich charakter jako syn, ojciec, brat itp. Obie strony muszą oczywiście zgodzić się na to pokrewieństwo, zanim zostanie się oficjalnym członkiem. Funkcja ta pozwala na wiele możliwości fabularnych, ale może w dużej mierze odstraszyć przeciętnego gracza, gdyż Craft of Gods cierpi na chroniczny niedobór graczy. Sytuacja może poprawić się teraz, gdy gra ma usunęła bariery wejścia, i tym samym pozwoliła na darmową rozgrywkę.
   Craft of Gods wygląda dobrze, i ma oryginalny system rozwoju postaci. Niedawne posunięcie, aby stworzyć darmowy świat spowodowało wielki ruch, ale jest oczywiste, że gra nie została opracowana z myślą, o tym modelu.
Wydawca: Webzen
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://craftofgods.eu/en/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + 6 grywalnych ras oraz 2 frakcje walczące ze sobą
+ 14 typów zdolności
+ Rzemiosło
+ Umiejętności gromadzenia zasobów
+ Duży świat gry
Minusy: - Darmowy serwer posiada ograniczenia
- Źle skonstruowany interfejs
- Brak typowego kierunku w rozwoju
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 21/06/2011 09:28

Oceń grę:
Komentarze
speed097 dnia lipiec 05 2011 13:35:40
Trochę dziwna gierka confused
DZ1230983 dnia lipiec 31 2011 21:34:26
niewiem czy mam płakaś czy się śmiać w sensice czy pobrać czy nie biggrin
ale chyba pobiorę cool
Patrickus1 dnia wrzesień 30 2011 17:36:40
szczerze mnie zaciekawila biggrin biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG