Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Uncharted Waters Online

Uncharted Waters Online

    Epoka wielkich wypraw, odkrywania nowych lądów była kluczowym momentem w historii ludzkości. Narody europejskie wysyłały kupców, odkrywców i zdobywców na całym świecie w tym okresie. Uncharted Waters Online nie jest pierwszym free-to-play MMORPG osadzonym w tym klimacie, ale oferuje inne podejście do ekscytującej rozgrywki. Akcja gry toczy się na przełomie XV i XVII wieku i wymaga większego zagłębienia - spodziewać się możemy sporo nauki. Dla tych, którzy szukają doświadczenia z bardziej realistycznym MMORPG, Uncharted Waters Online jest warte sprawdzenia.
    Tytuł został opracowany na Wschodzie. Japońskie studio stojące za produkcją nosi nazwę "KOEI" (najlepiej znane z serii Dynasty Warriors). Uncharted Waters po raz pierwszy zostało wydane w 2005 roku, ale dopiero teraz otworzyła się droga, na podróż do Ameryki Północnej, dzięki Netmarble, Koreańsko Południowemu studiu, które również wydało Mini Fighter Online, Prius Online. Pomimo swojego wieku, Uncharted Waters Online zachwyca wciąż atrakcyjną grafika, i głębokością gry, co jest rzadko spotykane w tytułach free-to-play. Istnieje szeroki wachlarz obsługiwanych rozdzielczości, a gracze mogą wybrać grę zarówno w trybie pełnoekranowym, jak i w trybie okienkowym. Proces pobierania klienta jest prosty, ale Netmarble wymaga od graczy zainstalowania wtyczki do przeglądarki. Tworzenie postaci polega na wyborze pomiędzy jednym z sześciu głównych mocarstw europejskich, w tym Hiszpania, Portugalia, Wenecja, Francja, Holandia i Anglia. Następnie w kolejce, gracze muszą wybrać, który zestaw umiejętności chcą na początek. Istnieją trzy podstawowe ścieżki do wyboru, Przygody, Handlu i wojskowe.
    Podczas gdy każda postać zaczyna z innym zestawem umiejętności, każda postać w grze może nauczyć się wszystkich umiejętności w Uncharted Waters Online. Poza umiejętnościami walki i bitwami statków, gracze mogą opanować różne języki świata, czy też mogą handlować umiejętnościami, takimi jak prowadzenie rachunków. Dostosowywanie wyglądu jest nieco zróżnicowane; gracze wybierają z pośród kilku typów ciała, stylów twarzy, koloru skóry, koloru włosów i fryzur. Nowi gracze, nie są po prostu pozostawieni sami sobie na pastwę losu w Uncharted Waters. Grę rozpoczynają w szkole z trzema "NPC" (odpowiednik instruktorów/trenerów), z których każdy jest odpowiedzialny za jeden z trzech rodzajów Questów.Te postacie oferują serie zadań, które wyjaśniają podstawy gry i oferują małe nagrody po drodze. Ważne jest dla początkujących, aby wykonać te zadania, mimo ich powolnego tempa.
    Uncharted Waters Online nie jest łatwą grą do rozgryzienia, i gracze, którzy zdecydują się na rozgrywkę, częściej rezygnują ze szkoły, w celu wędrówki, lub w poszukiwaniu przygód na wodach pobliskiego morza. Interfejs sprawdza się znakomicie, z jakiegoś powodu przypomniał mi o konsolowym RPG. Przejście z jednego interfejsu do innego menu trwa ułamek sekundy, a kiedy NPC nagradza graczy elementami wyposażenia, są one otrzymywane po jednym na raz. Trudno to wyjaśnić, ale po prostu ma się poczucie jakby grało się w gatunek JRPG. Ruch odbywa się za pomocą klawiatury (W, A, S, D) lub tradycyjnym "point & click". Obie metody działają dobrze, i rzeczywiście postacie spacerują na chwilę, odpoczywając przed zerwaniem się do biegu. Jest to miły akcent, ale nie robi nic, i nie przyspiesza gry. Nie ma sposobu, aby skoczyć przed siebie albo przetoczyć się, ale za to możemy chodzić automatycznie przez kliknięcie danej ikony na mapie. Z wszystkich dostępnych MMORPG o tematyce żeglarstwa, Uncharted Waters Online jest najbardziej podobny do "Century Voyage", opracowanego przez studio Snail Game i opublikowanego w USA przez IGG. Obie produkcje są bardzo "realistyczne", w porównaniu do animowanego "Florensia" i "Piratów z Karaibów Online". Zamiast wycinania i ciachania grup przeterminowanych zombie, gracze w Uncharted Waters będą w stanie dokonać odkryć, wymieniać szereg towarów handlowych między portami i wziąć udział w bitwach morskich. Rozgrywka toczy się zarówno na lądzie, jak i morzu.
    Ale zanim dojdziemy do tych elementów, będziemy musieli przejść przez długi samouczek, który metodycznie wyjaśnia każdy podstawowy aspekt w tym wyposażenie, jedzenie, aby przywrócić wytrzymałość, umiejętności, i konserwacje statków. Oprócz nauczania podstaw, dostajemy doświadczenie. Dodatkowo istnieje więcej dostępnych pancerzy w Uncharted Waters Online, niż w większości innych gier gatunku MMORPG. Ubrania, które nosisz wpływają nie tylko na twoje statystyki i wygląd, ale również na ocene "formality" i "disguise". Niektóre NPC nie będą z nami rozmawiać z powodu nie wystarczająco wysokiej "formality" ( formalność ). Podczas eksploracji ziem kontrolowanych przez Turków, gracze będą musieli nosić strój, identyczny jak turecki żeby nie zostać rozpoznanym. Statystyka "disguise" ( przebranie ) będzie ustalać, czy przebranie pasuje na tyle dobrze, aby uniknąć podejrzeń. Podobnie jak postacie, które mogą być wyposażone, statki również możemy wyekwipować. Poza żaglami, działami, kadłubami, gracze będą musieli zaopatrzyć ich statki w amunicje, żywność, marynarzy i zapas drewna przed wyruszeniem na morze.
    Jeżeli chcemy dokować nasz statek w porcie danego miasta musimy mieć przy sobie "port pass" ( coś w stylu portowego pozwolenia ), więc gracze nie powinni się zbyt daleko oddalać, jeżeli jeszcze nie posiadają dokumentu. Gra oferuję bitwy morskie, więc gdy jesteśmy na morzu, istnieją dwa sposoby, aby rozpocząć. Albo gracz rozpoczyna bitwę, albo ktoś inny. W innym przypadku można płynąć dookoła okupowanego wrogiego statku jak na arenie. Jeżeli jeden uczestnik płynie dookoła, można wycofać się i zakończyć walkę. Najbardziej powszechną formą walki są wystrzały armatnich kul na odległość. Im większy statek, tym w więcej dział można go wyposażyć. Mniejsze statki były bardziej zwrotne, co ułatwiało im manewrowanie i zaskakiwanie większych. Jeśli statki wchodzą w bezpośredni kontakt, ich załogi będą walczyć wręcz.
    Uncharted Waters Online nie opiera się głównie na walkach. Jest całe mnóstwo innych działań, celów, i dążeń w różnych kierunku. Gracze mogą zakładać własne gospodarstwa, prywatne rezydencje, i mogą stać się bogaci poprzez handel. Istnieje system bankowy, który rzeczywiście płaci odsetek od depozytów i oferuje różne poziomy ubezpieczenia, które chronią cenne statki wraz z ich ładunkami. Trzecią ścieżką umiejętności jest przeznaczenie do "Poszukiwania przygód", które głównie sprowadza się do odkryć w postaci starożytnych ruin, dzieł sztuki, pamiątek religijnych, rzadkich zwierząt, roślin, i tak dalej. To zdecydowanie nie jest gra dla każdego, może trwać dniami zanim odkryjemy całą masę elementów rozgrywki, ale tych, którzy szukają czegoś głębokiego, wymagającego większego zaangażowania niż typowy grind, powinni uważnie przyjrzeć się Uncharted Waters. To gra, w której gracze mogą inwestować swój czas latami widać, że gra posiada trwałą moc, co udowodniło powodzenie w Azji.
    Cały tekst jest perfekcyjnie przetłumaczony w angielskiej wersji i rzeczywiście ma sens. Pod tym względem gra jest przed Voyage Century, i innymi starszymi tytułami. Grafika może nie jest zbyt żywa, i może potrwać dłużej, zanim gracze po prostu się przyzwyczają, jednak dla tych, którzy chcą poświęcić czas, Uncharted Waters Online okażą się satysfakcjonującym tytułem. Uncharted Waters Online to wyjątkowy MMORPG, która wyróżnia się z tłumu, dzięki jego morskim elementom, i opartym na tym schemacie handlu. Żeglarstwo siedmiu mórz wymaga jednak cierpliwości, ale gracze, którzy chcą zainwestować swój czas nie będą rozczarowani.
Wydawca: Netmarble
Gatunek: Marynistyczna/Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://uwo.ogplanet.com/en/main.og

OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,0 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 16 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Bitwy na lądzie i morzu
+ Rozbudowany system gospodarczy/handlu
+ Unikalna rozgrywka
+ Popularna w Azji
Minusy: - Wolne tempo rozgrywki
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 3,5 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 17/06/2011 17:51

Oceń grę:
Komentarze
Patrickus1 dnia wrzesień 11 2011 19:49:57
Pierwszy biggrinbiggrin a co do gry to taka sobie jest biggrin grałem w lepsze ale moja ocena to 7/10 dlatego ze bardzo rozbudowana jest ale nudzi sie szybko
Dargawit dnia styczeń 12 2012 21:34:52
Mi się podoba daje 9/10

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG