Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Everquest II

EverQuest II

   EverQuest II to zupełnie nowy MMORPG, oparty na oryginalnym "EverQuest". Oferuje on znacznie lepszą rozgrywkę i elementy graficzne na wyższym poziomie od swojego poprzednika, a także lektorski głos niektórych NPC. Szczerze mówiąc, cieszę się, że chłopacy z Sony podjęli się zadania zrobienia nowego EverQuesta, a nie tylko wydali kolejny dodatek. Oryginał gry dziś ma już jakieś z 14 + pakietów rozszerzeń. Aby być sprawiedliwym jednak, w momencie wydania EverQuest II, oryginał miał tylko 12/13 dodatków. Jeśli grałeś w pierwszą część i nie przypadła ona do gustu, to gorąco polecam dać szansę EverQuest 2.
    Gra jest znacznie lepsza od swojego poprzednika w niemal każdym ocenianym elemencie. Tytuł posiada za sobą liczne aktualizacje i modyfikacje od momentu jej powstania w 2004 roku wymagała abonamentu. Od sierpnia 2010 jednak możemy grać za darmo, a gotówkę wydawać w cash-shopie. Wolna od abonamentu wersja ma swoje ograniczenia, i jest nazywana "EverQuest II: Extended". Podobnie jak oryginał EverQuest, EverQuest II jest osadzony w tym samym świecie fantasy Norrath, ale akcja rozgrywa się 500 lat po pierwszej części, w pewnego rodzaju "równoległym świecie", i nie jest raczej bezpośrednim sequelem. Prawie wszystkie miejsca z pierwszej części istnieją w EverQuest 2 z dodatkiem kilku nowych miejsc do zwiedzania. Na osi czasu, EverQuest II ma miejsce w erze "Age of Destiny", gdzie królowa Atonii Bayle z Qeynos, życzliwa czarodziejka, współpracująca z jej sojusznikami, wspólnie odbudowuje Norrath. Jednak Lucan D'Léré, rządzący złymi siłam, robi wszystko, aby podbić świat.
   Jednym z najciekawszych aspektów EverQuest II, jest to, że w świecie Norrath rzeczywiście czuje się, że żyje, NPC rzeczywiście rozmawiają między sobą, widać zwiedzające patrole pełniące funkcje strażników miasta. Przysłuchując się ów rozmowom NPC, konwersacja jest zazwyczaj bezcelowa, ale czasami zadania tego wymagają, co sprawia, jakbyśmy byli po drugiej stronie ekranu. Wiele misji z gry faktycznie polega na współdziałaniu z NPC - nie tylko klikając "next, next, next" jak większość gier MMORPG. Interakcje są zazwyczaj dość zabawne, a różne opcje zawarte w dialogach mogą prowadzić do różnych wyników. Gracze rozpoczynają swoją przygodę w świecie Norrath, tworząc najpierw postać. Podobnie jak oryginał EverQuest, EverQuest II oferuje ogromną ilość zmian w zakresie grywalnych ras i klas. Dużo ras i klas jest dostosowanych do danej frakcji. Gra ma sześć "dobrych" ras [krasnolud, Fae, Froglok, Niziołek, Wysokie Elfy i Drzewiaste elfy], sześć ras neutralnych [Barbarzyńca, Erudite, Gnom, Pół Elf, Człowiek i Kerra] i wreszcie 7 "złych" rasy [Arasai , Mroczne Elfy, Iksar, Ogr, Ratonga, Sarnak i Trol] daje to w sumie 19 grywalnych ras. Gra posiada również niesamowitą liczbę grywalnych klas, podczas gdy niektóre klasy są ograniczone. Mimo to, mamy aż 24 grywalne klasy w EverQuest 2. Wszystko, co mogę powiedzieć to wow!
   Powinienem wspomnieć jednak, że "darmowi" użytkownicy mają dostęp tylko do ośmiu z 24 klas w EverQuest II i cztery z 19 ras. Ograniczenia ras i klas są dość poważne, ale miejmy nadzieję, że być może z czasem będą oferowane również dla graczy niepłacących. Jedną z ogromnych poprawek w EverQuest II, w stosunku do oryginalnej gry jest szybsze tempo rozwoju i płynność walki. Pamiętam, że w oryginalnym EverQuest były walki, które nie do końca zostały dopracowane. Na szczęście, bitwy w EverQuest 2, dają poczucie tych w World of Warcraft, są niesamowicie płynne. Rozgrywka dla klas "melee" (walczące w zwarciu jak np. warrior) również jest znacznie ulepszona dzięki dodaniu wielu umiejętności. Pamiętam, że oryginalny Everquest tak naprawdę nie posiadał specyficznych umiejętności dla klas wyspecjalizowanych w walce wręcz, dzięki którymi gra klasą inną niż "caster" ( np. mag, hunter, healer) stawała się niesamowicie nudna, a jedyną rzeczą, którą ta klasa umiała to auto atak, i to wszystko. Poważnie, Nie żartuję. Wszystko, co wojownik robił sprowadzało się do auto ataku i czekania.
   W EverQuest 2, klasy "melee" posiadają wiele umiejętności, z których możemy korzystać podczas walki. Umiejętności uczymy się automatycznie, kiedy dostajemy poziom. Gracze mogą upgradować każdą z ich umiejętności poprzez zdobywanie zwojów umiejętności. Każdy poziom jest po prostu silniejszą wersją tego zaklęcia w następującej skali obrażeń; Apprentice, Journeyman, Adept, Ekspert, Master i Grandmaster. Darmowi użytkownicy nie mogą doskonalić swoich umiejętności poza kategorią "adept". Podobnie jak oryginalny EverQuest, World of Warcraft i Alganon, podczas walki gracze zdobywają umiejętności takie jak "Defense, Crushing i Focus na podstawie, jakiego typu broni i umiejętności używają.
   Na froncie PvP, EQ2 pierwotnie został uruchomiony z bardzo ograniczonym PvP, ale dziś oferuje znacznie więcej możliwości w postaci pól bitewnych, areny i pojedynków. PvP nie jest głównym celem w grze, ale dla tych, którzy tego chcą. Jednym z najsilniejszych aspektów EverQuest II jest jego głębokość systemu rozwoju. Oprócz levelowania, gracze mogą poprawić swoje postacie w wiele różnych sposobów. Po pierwsze, każda rasa w grze posiada kilka rasowych umiejętności. Oprócz tego, każda rasa ma swój unikalny zestaw "tradycji", którego gracze mogą nauczyć się raz na 10 poziomów. Wyobraź sobie "tradycje" w EverQuest II oddzielnie jako drzewko talentów. Ponieważ gracze otrzymują tylko jeden punkt co 10 poziomów, to niemożliwe, aby nauczyć się każdej umiejętności w naszym drzewku, które pomaga uczynić każdy niepowtarzalny charakter postaci. Innym jest to ,że gracze mogą rozwijać swoje postacie poprzez cechy charakteru, które na stałe zwiększają jeden atrybut, co 8 poziomów. Ponownie, jest to niemożliwe, aby zmaksymalizować każdą cechę charakteru. Oprócz tego gracze mogą nadal uczyć się nowych umiejętności specyficznych dla danej klasy co 10 poziomów, począwszy od 14. Po osiągnięciu poziomu 14, Wizards na przykład, będą mieli możliwość uczenia się jednego z czterech zaklęć (Immolation, Solar Flare III Ice Spears II i Firestorm). Gracze mogą tylko nauczyć się jednej z tych umiejętności. Po osiągnięciu poziomu 24, gracze będą mogli wybierać spośród czterech nowych zaklęć. Na szczycie tego wszystkiego, zaczynając od poziomu 10, gracze mogą przekształcić część swoich punktów doświadczenia w punkty Alternative Advancement (AA), które mogą być używane, aby nauczyć się specjalnych umiejętności i zdolności. Jest mnóstwo różnych alternatywnych dróg rozwoju, który pozwala graczom, którzy osiągnęli maksymalny poziom kontynuować progress i rozwijać się.
   Widać sposób, w jaki gra została zaprojektowana, że nie znajdziemy dwóch identycznych postaci. Sama ilość umiejętności, tradycji i osiągnięć alternatywnych tworzy EverQuest II najbardziej zróżnicowanym MMORPG w historii. Faktem jest, że EverQuest II posiada mnóstwo Questów. Istnieje dosłownie więcej zadań do wykonania w grze, niż czas, który ktokolwiek mógłby poświęcić na ich wykonanie. No może nie każdy, ale jednak. Pamiętam, że po zakończeniu tutorialu jedynki wszedłem do miasta Qeynos i widziałem dosłownie dziesiątki NPC chętnych dać mi szereg zadań do wykonania. Po przejściu poza miasto powalczyć z lokalnymi stworzeniami, widziałem wielu strażników, którzy byli również chętni dać zadanie. Praktycznie wszędzie gdzie spojrzałem mogłem łatwo znaleźć zadanie do wykonania.
   Zadania w Everquest II, podobnie jak w wielu grach MMORPG zaczynają się od tradycyjnych "zabij X potworów" a kończą się na "dostarcz ten pakunek do tamtego faceta". Większość zadań nie jest zbyt nowatorska (niektóre są), ale istnieje wiele z nich, co z pewnością jest dobrą rzeczą. Podsumowując nie musimy grindować setek mobow gdyż, zawsze są zadania, które muszą być wykonane. W EverQuest II crafting system, może śmiało konkurować z systemami płatnych gier jak World of Warcraft, Ultima Online i Dark Age of Camelot.
   Craftowanie jest raczej rzeczą prostą. Gracze mogą uczyć się umiejętności zawodowych na poziomie 10 i 20. Gra składa się z 14 zawodowych umiejętności od kowala do stolarza. Pełny wykaz umiejętności zawodowych można po prostu sprawdzić na stronie Wikipedia w sekcji z linkami. Gracze mogą łatwo sprzedawać swoje nowo wykonane towary na rynku gry, który działa jako dom aukcyjny. Surowce do craftingu zdobywamy poprzez zbieranie i zabijanie wrogów.
   Podczas gry w EverQuest II, zauważyłem kilka wad. Ograniczenia darmowych graczy są raczej irytujące. Wynoszą one od drobnych niedogodności, takich jak czapki, ilość złota, którą twoja postać może nosić i chat, do ograniczenia poważnych rzeczy jak niektóre z niedostępnych ras i klas. Jedną z moich największych jest ograniczenie szeregu umiejętności. Jest ogromna różnica między kategorią "adept" dostępna jedynie dla darmowych użytkowników a "grandmaster" dla opłacających. Kolejną kwestią, o której warto wspomnieć jest to, że gra jest dość wymagająca. Musisz posiadać dość wysoką techniczne konfiguracje komputera, aby móc poczuć moc tej bestii bez opóźnienia, a zwłaszcza, jeśli chcesz uruchomić ją w wysokiej rozdzielczości.
   EverQuest II jest bez wątpienia jednym z najlepszych darmowych MMORPG. Gra jest obciążona tonem treści, ogromną ilością różnorodnych zadań, olbrzymim światem gry i posiada jeden z najlepszych systemów dostosowywania postaci pośród każdego MMO. Darmowi użytkownicy mają do czynienia z kilkoma uciążliwymi ograniczeniami, ale nie jest to głowny błąd gdyż produkcja była z góry nastawiona na abonament, i wydaje mi się ,że jest to specjalny zabieg aby gracze, mogli zasmakować jedynie przystawki, aby wykupić całe danie. Gra również charakteryzuje się jedną z najlepszych grafik, i ścieżki dźwiękowej stojącej również na wysokim poziomie. Więc jeśli szukasz dobrej zabawy, osadzonej w świecie fantasy, EverQuest II jest na pewno warte pobrania.
Wydawca: Sony Online Entertainment
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://www.everquest2.com/

OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,0 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 16 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Różnorodność dostępnych klas postaci
+ Szerokie opcje dostosowania wyglądu postaci
+ Duża liczba umiejętności i osiągnięć
+ Duży świat gry
+ Dobrze skonstruowana oprawa muzyczna
+ Dobry Interfejs
+ Wiele dostępnych Questów
Minusy: - Wygórowane wymagania sprzętowe
- Ograniczenia dla graczy z darmowym kontem
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 10 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 17/06/2011 17:06

Oceń grę:
Komentarze
Ares22321 dnia czerwiec 17 2011 17:45:31
Gra wydaje sie całkiem ciekawa i zresztą rozmiar tez. Mało która gra MMORPGo_O wazy 10GB
demonio7 dnia czerwiec 30 2011 08:45:06
Gra moze byc ok, ale niestety rozmiar jest zbyt duzysad
Patrickus1 dnia lipiec 02 2011 09:36:30
Jest bład w zapisie ile waży instalka ;D na prawdę warzy ona 12,5 GB. wiem bo sciagałem razz
Patrickus1 dnia lipiec 02 2011 10:03:22
Powiem tak ODRADZAM SCIAGANIE!!! tylko stracicie czas gra jest słaba: grafika guwniana itp. szczerze odradzam
Promyk dnia sierpień 24 2011 10:44:22
Po pierwsze to nie guwniana tylko gówniana. A po 2 ta gra do niedawna była płatną grą więc musi miec swój poziom tylko ty go zapewne nie rozumiesz i nie dostrzegasz.biggrin
Everbody dnia sierpień 28 2011 10:47:17
Racja nie opyla się grafika nie za dobra .. 13 GB za grę ?? to prędzej pobiorę sobie 12 gier ;p
UkrytyKrytyk dnia wrzesień 19 2011 15:15:35
Taka sobie ja dam jej 7/10happy
adiss9 dnia październik 22 2011 00:17:47
Ja dam 7/10 może być biggrin
Promyk dnia październik 31 2011 21:14:59
Zapraszam do gry w league of legends tu macie linka do rejestracji na prawdę polecam ^^. http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4eaf003524351042235904
hezo1 dnia listopad 29 2011 19:42:03
Grafika jest dla mnie nieistotna. Ja stawiam na pomysł i gameplay. Więc jeśli ktoś grał na darmowym koncie i ma doświadczenie w grze to proszę o szczerą wypowiedz czy warto sie ta gra zainteresowac jako gracz nie placacy abonamentu.
Patrickus1 dnia styczeń 17 2012 13:34:55
Daje sprostowanie do moich poprzednich komentarzy.
1. Promyk miałeś racje nie zauwarzałem wtedy tego poziomu teraz go dostrzagam (gra jest świetna)
2. Instalka tera warzyokoło kilka MB ale pacze maja 15-17 GB.

Jakby ktoś grał to piszcie do mnie mój nick to Nerinex. Dpoiero zaczołem więc nie mam jak na razie wysokiego lvl biggrin
Wlochaty dnia kwiecień 07 2015 18:05:43
Grałem w to chwilę, ale potem paru miechach mi się znudziło. Szukałem ostatnio czegoś godnego uwagi i znalazłem darmowe mmorpg tutaj.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG