Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Blade Wars

Blade Wars

   Blade Wars zostało opracowane przez chińskie studio ChangYou i zostało wydane w 2007 roku. ChangYou zdecydowało się na duży ruch w kierunku Ameryki Północnej serwując darmowe MMO, pierwsze Dragon Oath i teraz Blade Wars. Gra weszła w fazę otwartych beta-testów 24 czerwca 2010 roku i oferuje graczom sztuki walki z klasycznym izometrycznym widokiem, oraz przyjaznym interfejsem action-RPG.
    Choć obie pozycje Dragon Oath and Blade Wars, mieszczą się w średniowiecznych Chinach, oferują różne style gry. W Dragon Oath gra się jak w tradycyjnym 3D MMORPG a Blade Wars jest bardziej zbliżone do produkcji takich jak Diablo 2. Wizualnie widać podobieństwo do Mir 2, ale z o wiele lepszymi modelami postaci. Blade Wars wykorzystuje silnik 2,5D , w którym kamera jest stała i gracze mogą poruszać się tylko w dwóch wymiarach, ale modele postaci i inne przedmioty są już w 3D. System ruchu point-and-click i izometryczny widok dobrze się komponuje, ale nie maskuje to faktu, że Blade Wars jest to produkcja "starej daty".
   Wielkość klienta zajmującego nieco ponad 1 GB, z pewnością nie zajmie dużo czasu na pobranie. Gracze, którzy posiadają już konto w ChangYou mogą pominąć proces rejestracji i przejść do logowania. Proces tworzenia postaci jest bardzo prosty. Nie mamy możliwości dostosowywania wyglądu, gracze po prostu wybierają, jednego z dziesięciu dostępnych awatarów. Chociaż w Blade Wars istnieje tylko pięć klas, każda posiada płeć męską i żeńską. Pięć klas dzieli się na trzy rasy, które są ze sobą w stanie konfliktu. W rzeczywistości, każdy jest w stanie wojennym ze wszystkimi, więc nie przejmuj się zbytnio, która rasa jest odpowiednia dla danej klasy. Dla przypomnienia, Knight i Assassin są ludźmi, Shura i Warrior są z otchłani, a Warlock to jedyny nieśmiertelny. Po wybraniu klasy, gracze mogą wybrać portret postaci i musi zostać wprowadzona data urodzin.
   Nowi gracze rozpoczynają w spokojnej miejscowości Spring County z funkcją auto-nawigacji. Dialog podpowiedzi prowadzi graczy od jednego NPC do drugiego, a każdy posiada nowe misję do zaoferowania. Te wczesne misje przenoszą graczy do każdego zakątka miasta, aby zaznajomić graczy z lokacją, a także z wszystkimi przydatnymi NPC w tym trenerami umiejętności. Ostatecznie walka jest podobna do wykonywanych zadań; będzie wysyłać graczy na obrzeża miasta, ale nawet wtedy wszystko wydaje się bardzo zautomatyzowane. Wystarczy dwukrotnie kliknąć na potworze i gra zajmie się resztą. Podobnie jak w większości azjatyckich MMORPG, AI potworów i ogólny poziom trudności PVE w Blade Wars Wydaje się, że praktycznie nie istnieje. Mnóstwo mikstur zdrowia i many zostanie nietkniętych, ponieważ potwory zadają dosłownie zero obrażeń. Podczas poruszania i atakowania, gracze będą powoli wyczerpywać ich pasek wytrzymałości, który automatycznie ładuje się podczas postoju. Różne ataki możemy skonfigurować dowolnie na prawym i lewym przycisku myszy, co pozwala na łatwe manewrowanie przydatnymi skilami. A w szczególności przyda się podczas PvP na wyższych poziomach, gdyż jako początkujący nie musimy używać żadnych combo lub umiejętności na mobach, właśnie ze względu na zadawane przez nich "zerowe" obrażenia.
   Tempo rozwoju w Blade Wars jest dość szybkie, głównie ze względu za nagrody po wykonaniu zadań. Grindowanie wrogów daje mało doświadczenia i mało monet, a każdy quest zakończony sukcesem to nagroda w postaci kupy monet i punktów exp. Potwory upuszczają elementy wyposażenia z losowo dobranymi statystykami, dodatkowo łatwo możemy przełączać się między nimi, np. gdy jesteśmy na polu bitwy. Podobnie jak w Battle of the Immortals, zawsze jest wiele zadań do wykonania i robią świetną robotę prowadząc graczy z jednej mapy do drugiej. Istnieje obecnie około 50 lokacji w Blade Wars, więc zwiedzanie mapki do najkrótszych nie należy. Istnieją cztery kluczowe atrybuty w grze, a są to; "Stamina" "strength", "Physique", "Spirit". Gra automatycznie przydziela punkty atrybutów do 30 poziomu, od następnego poziomu odpowiedzialność przechodzi na gracza.
   Do poziomu 40, zdobywania nowych umiejętności odbywa się za pomocą rozmowy z NPC "Kung Fu Master", którzy są zlokalizowani w największych miastach. Po 40 levelu, umiejętności można się nauczyć tylko poprzez znalezienie odpowiednich książek , które wypadają jedynie ze specjalnych potworów. Oprócz prostych umiejętności walki, Blade Wars oferuje o wiele bardziej skomplikowane elementy rozgrywki. Formacje są specjalnymi umiejętnościami, które wejdą w życie gdy dołączymy do jakiegoś teamu. Kiedy formacja jest aktywna, gracze będą musieli utrzymać formacje na wyznaczonych liniach. Na środku wyświetlany jest ekran pomocy, pomagający w utrzymaniu formacji. Inną ciekawą funkcją jest edytor kombo. Korzystając z tego okna, gracze mogą tworzyć własne sekwencje ataku. Gra zaleca każdej klasie własny zestaw combo, ale gracze mogą swobodnie eksperymentować z tą funkcji i tworzyć własne wedle uznania. Wreszcie, istnieje sześć talentów w Blade Wars. Działają one nieco inaczej niż w innych grach MMORPG. Pierwsze cztery są to ataki fizyczne, lód, ogień, i trucizna. Działają one jako modyfikatory szkody, które mogą być levelowane do zwiększenia szkody lub Odporności na te elementy. Ostatnie dwa talenty to obrona i życie, które odgrywają większą rolę zabezpieczającą. Talenty można zwiększyć do poziomu 100 maksymalnie, ale to kosztuje, a płacimy zarówno monetami, jak i doświadczeniem.
   Sterowani komputerowo wrogowie nie mogą dawać większych wyzwań w Blade Wars, ale gra ma wiele opcji PvP, które tworzą rzecz konkurencyjną. Najprostszym sposobem na udział w walce typu gracz vs. gracz, jest przełączenie flagi PvP w pobliżu minimapy. Flaga PvP posiada wiele trybów, począwszy od "Pokoju", w której gracz jest odporny na ataki wroga , do 'Free', gdzie wszystko jest dozwolone. Pomiędzy są takie tryby jak "moralność", w których poziom moralności innych graczy będzie widoczny. Gracze tracą moralność przez zabijanie niewinnych. Jeśli moralność gracza staje się zbyt niska, istnieje szansa na drop itemów po śmierci. Dwa grupowe tryby PvP to tryb Team i Guild, które w zasadzie pozbawione są opcji friendly fire wobec sojuszników. Eventy PvP, oraz bitwy między gildiami zapewniają większe, zorganizowane bitwy, ale są nastawione na wyższy poziom graczy.
   Blade Wars oferuje przyjemną rozgrywką, łatwy w obsłudze interfejs i szybkie tempo rozwoju. Temat sztuk walki jest bardziej klimatyczny poprzez świetny soundtrack i zróżnicowane klasy . Niestety, to nie wystarczy, żeby Blade Wars mogło konkurować z nowszymi tytułami tego samego gatunku.
Wydawca: ChangYou
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://bw.us.changyou.com/en/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,6 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Dynamiczna Walka
+ Gra na instrumentach
+ Wojny i areny PvP
+ Będąc w Party szybciej zyskujesz pieniądze oraz EXP
+ Możliwość tworzenia własnych combo
Minusy: - Potwory są bardzo słabe
- Przestarzały interfejs
- Ograniczone opcje wyświetlania grafiki
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,2 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 16/06/2011 14:03

Oceń grę:
Komentarze
koteksra1 dnia czerwiec 18 2011 14:19:31
Pierwszy lookne GP i ocenie
koteksra1 dnia czerwiec 18 2011 14:20:28
Po screenach po gp jak flaki oceniam an 7.5/10
Promyk dnia lipiec 26 2011 13:52:31
Musze w nią zagrac bo ma podobna grafike do mojej ulubinej gry razz ale juz za grafike daje 8/10razz
ProLaGGer dnia lipiec 08 2012 18:45:19
Słabe potwory to + xD

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG