Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Red Cliff

Red Cliff

    Tutaj, na Zachodzie, mamy możliwość, spojrzenia prowadzącego do idealizacji europejskiej historii średniowiecza, wraz z szeregami jego rycerzy, oraz oczywiście tłumem dam, czekających na naszą pomocną dłoń. Fabuła pochodzi z korzeni tzw. "trzech królestw". Era ta trwała mniej więcej 100 lat (184 - 280 ne), i miała głęboki wpływ na chińską kulturę, mianowicie - dziesiątki książek, filmów, programów telewizyjnych i gier wideo, jak również, co najmniej jeden MMORPG (Three Kingdoms: The Battle Begins). Popularna seria gier wideo Dynasty Warriors odbywa się również w tej epoce, a wiele azjatyckich MMORPG, czy są one tworzone w Chinach, Japonii, Wietnamie, czy Korei, również odnoszą się do tego samego. Red Cliff najlepiej można opisać jako prequel do tej epoki, a jego nazwa pochodzi od słynnej bitwy, która zakończyła się upadkiem Dynastii Han.   
    Pomijając krótką lekcje historii, przejdźmy do rzeczy… Angielska wersja językowa Red Cliff jest hostowana przez malezyjskiego wydawcę Cubizone. Rejestracja na oficjalnej stronie jest dość prosta - jedynym zastrzeżeniem jest to, że strona prosi o numer. Na szczęście, gracze mogą wprowadzić dowolny ciąg cyfr, a system i tak będzie to zatwierdzał. Klient zamyka się w 1,4 GB i może zająć trochę czasu do ściągnięcia, ponieważ pliki są przechowywane na drugiej stronie świata (zakładając, że jesteśmy z Ameryki Północnej). Obecnie istnieje tylko jeden serwer o nazwie Conqueror posiadający dwanaście kanałów. Populacja jest bardzo niska, ze względu na różnice w strefach czasowych i językowych, jednak od początku gry do ok. połowy kooperacja jest raczej nieistotna. Tworzenie postaci jest nieco bardziej szczegółowe niż w większości azjatyckich MMORPG - możemy wybrać płeć, dwanaście rodzajów twarzy i siedem stylizacji fryzur. Dodatkowo, istnieją trzy opcje rozmiaru wzrostu bez względu czy gramy panem czy panią.
   Red Cliff posiada wyjątkowy system klas, w którym gracze mają do wyboru osiemnaście typów broni. A każdy z nich posiada inne cechy, które charakteryzuje pięć statystyk, określających, jaką rolę dana broń odgrywa. Miecz, na przykład, ma wysoki atak i uderzenie krytyczne, ale niskie hp, co oznacza, że gracze, którzy zdecydują się na ten rodzaj, będą idealnym narzędziem do zadawania dość sporych obrażeń, natomiast na tanków już się nie nadają. Pomimo istniejących osiemnastu rodzajów broni w sumie, niektóre z nich wciąż nie są wdrożone i są nieaktywne na ekranie wyboru.
   Chiny charakteryzują się geograficznie zróżnicowanym terenem, więc do dyspozycji mamy pustynie, żyzne pola, regiony górskie, dżungle, i niekończące się łąki. Jednak, gdy teren jest zróżnicowany, Red Cliff wygląda bardzo podobnie do innych azjatyckich MMORPG - szczególnie do Jade Dynasty. Nie wiem, czy dwie gry zostały zbudowane na tym samym silniku graficznym, czy też nie, ale efekty wizualne i interfejs są uderzająco podobne. To nie jest koniecznie złą rzeczą. Red Cliff posiada zakres obsługiwanych rozdzielczości i może być odtwarzany na pełnym ekranie lub w trybie okienkowym. Wszystkie opcje graficzne ustawione na maksymalnym poziomie, a w szczególności dekoracje, sprawiają, że gra wygląda naprawdę imponująco. W przeciwieństwie do większości azjatyckich MMORPG, ruch w Red Cliff jest wykonywany głównie za pomocą klawiatury (W, A, S, D). "Click-to-move" jest dostępny, ale nie jest tak płynny jak w innych produkcjach tego typu. Natomiast mysz nadal odgrywa ważną rolę, ale w nawigowaniu interfejsu. Jedną z największych zalet w Red Cliff jest auto-nawigacja, która zaciekawiła wielu wydawców, mianowicie; klikając na poszukiwane cele w dzienniku Questów, gracze mogą się tam automatycznie przemieścić bez konieczności grzebania we współrzędnych lub w mini-mapie. Jednym z problemów tej doskonałej funkcji, jest fakt sprawiający, kolejność rzeczy zbyt wygodnymi. Wciskamy klawisz "L" ( dziennik misji ) klikamy na dany quest, i już rozmawiamy z NPC, wykonujemy zadanie i tak w kółko.
   Wiele orientalnych MMORPG nie trafia piłką w światło bramki, jeśli chodzi o wczesna fazę gry. Gracze często są traktowani dość marnie - mała ilość Questów i powierzchowność ogółu pozostawia rzeczy, które musimy rozwiązać na własną rękę. Red Cliff charakteryzuje się bardziej zachodnim podejściem, dając graczom kilka początkowych questów, z których Wiele zadań pomaga wyjaśnić i zaznajomić się z wiedzą na temat życia w świecie gry. Zgodnie z fabuła Han jest w totalnej rozsypce, a ludzie Hebei umieścili swoje nadzieje w lokalnych bohaterach, w celu przywrócenia porządku. Jedno z pierwszych zadań zawiera odpowiedzi na kilka pytań, które decydują o charakterze naszej postaci. Te pytania mają sprawdzić każdego gracza pod względem moralności i preferencji. Jednym z pytań jest, co zrobią, jeśli przyjdzie nam walczyć z przyjacielem, inne pytanie, czy gracze będą ubiegać się o tron dla siebie czy przekażą go prawowitym władcom. Weterani gier MMO będą zaznajomieni z większością tego typu misji w Red Cliff - kill Questów, dostaw, czy możliwością rozwijania Craftingu. Istnieje również ogromna ilość krótkich zadań. Wysyłanie mnie do lasu, żeby tylko zabić pięć małp wydaje się opłacalne.
   Postęp w Red Cliff jest w dużym stopniu oparty na wykonywaniu zadań, gdyż wynagradzane doświadczenie po ich wypełnieniu jest o wiele wyższe niż doświadczenie zdobyte od grindowania. Po napełnieniu barów exp, gracze muszą ręcznie podnieść poziom za pomocą przycisku umiejscowionego w ich menu. Wszyscy gracze rozpoczynają grę jako nowicjusze i są tak oznaczeni do poziomu 10. Obecnie istnieje czternaście stref Red Cliff. Mapa dla każdej strefy jest praktycznie czarną pustką i w miarę postępu w grze odkrywamy kolejne skrawki. Lokalne mapy są dobrze zaprojektowane i łatwość w odnajdywaniu celu jest bardzo satysfakcjonująca. Gracze muszą wypełniać specjalne misje w celu zwiększenia dość małego inventory, oraz powiększenia skrytki w mieście. Jednym z elementów interfejsu na którym poślizgnął się wydawca to funkcja auto-loot podobna z WoWa, która jest dość niepraktyczna, gdyż za każdym razem musimy klikać na przedmioty.
   Red Cliff jest wciąż nową grą, ale wielu graczom udało się już trafić na obecny maksymalny poziom 60. Red Cliff posiada system ciekawych rozgrywek jak kontrolowanie przez gildie różnych prowincji chińskich. Jako gildia musimy zajmować forty aby zdobyć tererytorium prowincji automatycznie oznaczane jako "nasze" a następnie musimy bronić go przed rywalami. Inne dostępne w grze funkcje to; możliwość zawarcia związku małżeńskiego, Mounty i rozległy system craftingu. Red Cliff jest jednym z najlepszych azjatyckich MMORPG. Dzięki unikalnemu systemowi klas, pięknej grafice i wielu zadaniom ,sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno dla okazjonalnych graczy jak i weteranów . Niestety, dostępna jest tylko angielska wersja gry.    
Wydawca: Cubizone
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://redcliff.cubizone.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + System auto-nawigacji poprawiający podróżowanie
+ System Małżeństwa
+ Szybkie zdobywanie poziomów na początkowych poziomach
Minusy: - Zbyt dużo krótkich Questów
- Ograniczenie opcji dostosowania wyglądu postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 16/06/2011 13:36

Oceń grę:
Komentarze
koteksra1 dnia czerwiec 18 2011 08:16:34
nie zagram screeny say cheese! mi nie pasuaj i wgl + - az mnie mdli biggrinno
kura720 dnia lipiec 17 2011 11:29:40
Super gra polecam a wiec zaczne od +
(+)
-Efektowne walki
-wspaniala grafika
-trzeba sienameczyc na qestach bo niesą proste
-Mnostwo zwierzad na których mozna sie poruszac
(-)
-malo Polaków
-za malo qestow (jest ich ok 50 )
majki666 dnia maj 09 2012 21:40:00
"...zwierzad..." to napewno tam jest malo

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG