Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Tales of Fantasy

Tales of Fantasy

    Tales of Fantasy to jedna z najnowszych darmowych produkcji gatunku MMORPG oferowana przez chiński portal IGG , który jest najlepiej znany z publikacji tytułów takich jak Tales of Pirates, Angels Online, Godswar Online i wiele innych. Gra osadzona jest w typowym azjatyckim klimacie, składa się z dwóch zwaśnionych narodów, Ashland i Bohren, jest to zupełnym przeciwieństwem w stosunku do wielu gier pochodzących z Azji. W Tales of Fantasy sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury i oferuje szereg interesujących funkcji, w tym walki konne. Grafika jest również oryginalna ,jednocześnie stoi na wysokim poziomie ,oraz zawiera bardzo szczegółowe modele postaci.
   Tales of Fantasy w swojej historii ma ciekawy epizod, kiedy ogłoszono, że zamknięta beta, (która rozpoczęła się 13 kwietnia 2010) nie będzie kończyć się "wipem" postaci. Określenie "beta" prawie straciło sens, oraz poczucie ekskluzywności. Gracze mogą swobodnie logować się do gry z istniejących już kont IGG lub założyć nowe. Każde konto posiada osiem slotów na wybrane postacie na każdym z serwerów Proces tworzenia postaci sam w sobie jest rzeczą prostą. Gracze rozpoczynają wybierając przynależność do narodu, a następnie ich "styl". Style można najlepiej określić jako rasy, po dwa na każdą z frakcji i każdy oferuje 5% wzrostu statystyk. Jednym z dostępnych styli dla każdego narodu jest dziecko, a drugi jest to osoba dorosła. To trochę dziwne, grać jako sześcioletnia dziewczynka z mieczem, ale gra zyskuje dzięki temu punkty za oryginalność. Istnieje niewielka liczba rodzaju włosów i twarzy, ale wszystkie nowe postacie zaczynają jako stażyści. Pierwszy awans jest dostępny na poziomie 5.
   Rozpoczynający swoją podróz w Tales of Fantasy nie powinni mieć problemów, jednak kilka kwestii pozostaje niejasnych. Jest parę podpowiedzi związanych z pomocą w wyjaśnieniu kontroli i na temat interfejsu, ale czcionka jest tak trudna do odczytania, że ?nie jest to warte wysiłku. W rzeczywistości, cały interfejs użytkownika jest jednym wielkim bałaganem . Nawet menu takie jak informacje o postaci lub mapa nie może zostać swobodnie przemieszczona, czyli mankamentem jest coś, co w grach MMORPG jest bardzo częste i ma to istotne znaczenie w rozgrywce. Czcionka i interfejs są rozczarowujące, jednak nie ma tragedii; biorąc pod uwagę wysokiej jakości modele postaci i wsparcie ruchu dla W,A,S,D, które zdecydowanie jest jej miłym dodatkiem. Click-to-Move jest nadal obsługiwane, i sam korzystałem z tej metody, ale jedynie dla krótkich dystansów między potworami podczas grindowania. Questy są krótkie i rzeczowe. Chociaż nie ma auto-funkcji, takich jak nawigacja w Battle of the Immortals i większości innych chińskich MMORPG, klikając na NPC lub wrogu pojawia się strzałka wskazująca drogę do celu. Nowi gracze rozpoczynają swoją podróz w małej wiosce w pobliżu ich królestwa. Sceneria otoczenia dla każdej lokacji znacznie się różni.
   Szereg prostych zadań, które proszą graczy o wyposażenie zbroi, lub pójście od jednego NPC do drugiego, a na końcu zabić kilka lokalnych dzikich zwierząt jest wprowadzającym tutorialem. Te pierwsze kilka Questów nie dają dużego doświadczenia czy też nagród, dlatego warto ruszyć dalej. Tempo rozwoju w Tales of Fantasy jest dość wolne, ale biorąc pod uwagę maksymalny poziom to jest to do zniesienia. Gracze nie muszą się martwić o ręczne przydzielanie stat punktów, zamiast tego dostajemy "spell points", które są wykorzystywane do nauki i podnoszenia umiejętności i czarów. Jako praktykant, nowi gracze nie będą w stanie uzyskać żadnych umiejętności poza Focus (self-buff) i Return (teleport do miasta), ale nawet po kolejnych zmianach klasy, można wrócić i nauczyć się umiejętności z poprzednich klas. Różnice kulturowe między społecznością chińską a zachodnią prowadzają się do nudnych walk i braku jakichkolwiek wyzwań. Potwory są rozmieszczone według typu na danym obszarze i generalnie nie są agresywne. Kiedy polujemy na moby z poziomem taki jak nasz, rzadko zdarza się że musimy użyć jakiejkolwiek umiejętności, do ataków wystarczy auto-atak . Łatwa walka na, której nie musimy się skupiać daje graczom możliwość przyjrzeniu się niektórym wizualnym elementom. Przedmioty takie jak wieże strażnicze, czy góry w oddali są dobrze zaprojektowane. Teren jest nieco mdły, natomiast mapy są rozległe. Choć jestem fanem otwartych środowisk, brak takiego przemieszczania pomiędzy różnymi lokacjami jest raczej nudny.
   Technicznie Tales of Fantasy charakteryzuję się ogromnym wachlarzem możliwości dostosowania rozdzielczości i konkretnych efektów jak cienie, światło słoneczne, roślinność, i tak dalej. W grę można grać na pełnym ekranie lub w trybie okienkowym i, oczywiście, zawiera czarne pasy na górze i dole ekranu, aby nadać mu głębię i klimat, zupełnie jak w filmach Gracze muszą wybrać jedną z dwóch klas, dostępną po osiągnięciu 5 poziomu. "Pugilist" jest klasą głównie skoncentrowaną na bezpośredniej walce a "Apprentice" jest typowym przedstawicilem szkoły magii. Postacie z obu światów mają dostęp do tego samego drzewa rozwoju, a ich rasowe premie mogą dawać przewagę nad innymi. Drugi awans klasy jest dostępny na poziomie 20 a trzeci na 40 poziomie. Za każdym razem, gracze mają dwie opcje do wyboru. Sprowadzając całość do finałowej ósemki; Druid, Kapłan, Summoner, Arcymag, Sentinel, Gladiator, Assassin, i Hunter. Gracze nie muszą zmieniać klasy na ślepo, klikając na odpowiednie pole w menu klasy i menu umiejętności, gracze mogą zobaczyć, które klasy mają dostęp, do jakich umiejętności i co robią.
   Świat gry w Tales of Fantasy obecnie składa się z 28 map, rozłożonych na trzy regiony; Divine Land, Boundless Loud, a Dragon Havens. do dyspozycji jest także czwarty region zwany Ruined Isle, który jest nadal rozwijany, ale nawet z tym dodatkiem ,cały świat jest ogromny. Aby pomóc graczom we wcześniejszym przejściu do tego regionu, nawet przed osiągnięciem poziomu 5, mamy możliwość otrzymania pierwszego wierzchowca. Przemierzając świat na naszym wierzchowcu, mamy zdolność do walki, jest ona jednak znacznie ograniczona. Wiele klasycznych MMORPG oferuje; crafting, gromadzenie zasobów i możliwości PvP, nie inaczej jest w przypadku Tales of Fantasy. Rozproszone na całym świecie surowce np. żyły rudy, oraz występuje mnóstwo innych miejsc, gdzie gracze mogą gromadzić cenne materiały. Wiele potworów również upuszcza surowce jako łup. Materiały te mogą być stosowane do wytworzenia elementów ekwipunku, ale tylko po nauce receptur. Każdy miecz lub inna cześć ma odpowiedni przepis, który znajduje się w pokonanych potworach lub otrzymujemy je w nagrodę za Questy. Ta metoda Craftingu jest na poziomie bardziej podstawowym, tak samo zresztą jak system PvP.
    Zaczynając od 10 poziomu, gracze z dwóch frakcji mogą atakować się wzajemnie swobodnie w neutralnych terytoriach. Zabijanie graczy z przeciwnej frakcji daje punkty honoru, które mogą być przeznaczone na zakup specjalnego sprzętu. Gracze należący do tej samej frakcji mogą walczyć ze sobą, ale muszą wzajemnie ze sobą uzgodnić. Najbardziej oryginalną cechą w Tales of Fantasy, której nie widziałem nigdzie indziej jest system łączenia duszy. Od poziomu 10, po ukończeniu specjalnego Questa, gracze mogą korzystać z "Soul Crystals" do wykorzystania wszystkich części wyposażenia, aby zapewnić im stały bonus do statystyk. Jakość i konsystencja naszego ekwipunku odgrywa dużą rolę w określaniu, jakie otrzymamy korzyści z ów systemu. Kilka ciekawszych możliwości jest wymienionych na oficjalnej stronie internetowej i są warte bliższemu przyjrzeniu. Te potężne fuzje pozwalają graczom na noszenie świecących skrzydeł lub +20% drop rate, max +400 HP, i tak dalej.
   Oczywiście jest dużo więcej do zwiedzania w Tales of Fantasy np. instancje, pet system, w którym gracze mogą złapać potwory, które będą służyły jako pomocna dłoń w różnych walkach. Produkcja ma w sobie pewien potencjał, ale odkąd IGG wydało zamkniętą bete ze otwartym cash-shopem, oraz brakiem wipe'u po testach, oceniane w jego obecnym stanie jest dość powierzchowne. Na szczęście niektóre mankamenty będą poprawione wkrótce, drogą aktualizacji. Podczas gdy Tales of Fantasy posiada kilka ciekawych funkcji, ubogi interfejs i monotonną rozgrywka, to właśnie nie pozwalają one na zdobycie wyższej oceny. Jest darmowy i łatwo dostępny, ale fani gier MMORPG w stylu azjatyckim mają sporo gier do wyboru. Czy Tales of Fantasy jest produkcją wartą uwagi ? To zależy, czego szukasz.
Wydawca: IGG
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://tof.igg.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 1.5 GB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Możliwość walki siedząc na Mouncie
+ Prosta kontrola
+ Duża różnorodność potworów
+ Zdobyte tytuły dają bonusy
Minusy: - Słaby interfejs użytkownika
- Powtarzająca się rozgrywka
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 16/06/2011 13:09

Oceń grę:
Komentarze
Promyk dnia lipiec 26 2011 19:17:34
WoW nawet ładne zaras sprawdze razz
minimini88 dnia sierpień 06 2011 19:40:01
nawet fajna 8/10 a i jestem 2dog
Dargawit dnia styczeń 31 2012 20:56:18
Morze byc 7/10 i jestem 3 embarrassed
majki666 dnia maj 09 2012 21:49:52
nawet nawet 6/10 jestem 4 razzPP TIBIA POLECAM PRZE GIERECZKA

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG