Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,384
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Grepolis
      Grepolis to kolejna gra MMO via WWW wydana przez firmę InnoGames. To jest typowa gra Strategiczna typu MMO, ale z jednym wyjątkiem - opiera się na Mitologii Greckiej. Bazując na niej InnoGames połączył lincze legendy oraz antyczne źródła, dzięki czemu powstał produkt posiadający na prawdę bogate tło historyczne. W Grepolis, wcielamy się w rolę Greckiego Przywódcy, który buduje swoje nowe miasto, na którejś z licznych wysp. Możemy oczywiście sami ustalić kierunek (Północ, Południe, Wschód i Zachód).
     Już na samym początku, stykamy się z greckimi bohaterami, bo Odyseusz (NPC pełniący rolę osoby informującej gracza o funkcjach gry), pokazuje nam, jak zbudować miasto oraz co musimy wykonać, aby szybko się rozwinąć. Naszymi, jedynymi budowlami na początku są: Senat (Ratusz - twoja siedziba), Magazyn (na produkty) i Gospodarstwo (dodaje żywność). Potem budujemy inne budynki np. tartak czy kamieniołom. Podobnie jak w innych grach tego typu gracz musi ulepszać nasze budynki o kolejne poziomy, dzięki czemu szybciej możliwie będzie rekrutowanie większej armii czy wybudowanie nowych i kolejnych budynków. Grepolis jest o tyle dobre, ponieważ ma innowacyjny system czarów. Możemy rzucać pioruny na wroga, sztormy na jego łodzie i tym podobne zaklęcia magiczne.

MMORPG

     Oczywiście, zanim zaczniemy ciosać piorunami jak Zeus, potrzeba nam silne i dobre wojsko. Dlatego budujemy koszary. Pierwszą, i najsłabszą jednostką jest Miecznik. Ta osoba wymaga mało surowców i jest naszym głównym atakiem. Potem dochodzą nam łucznicy i inne dobre jednostki. Ale do tego potrzeba nam akademii. Potem możemy budować stocznie, kopalnie, targi i tym podobne gospodarcze budowle. W tej grze jest wiele do wyboru, ale najlepszym są potwory. Możemy wybrać wiele z potworów, na przykład Meduzę. Jest to bardzo innowacyjna idea, bo nie występuje w wielu grach. Dzięki potworom będziemy siali strach pośród armii wroga. Grepolis, bardzo przyciąga graczy, ponieważ nie jest taką prostą grą jak reszta - wielu może odstraszyć długość budowy, ale nie których to pociąga.

MMORPG

    Nie dawno doszły Serwery wersji 2.0. Do owej wersji należą do tej pory 4 Servery odpowiednio oznakowane, a stare Serwery z wersji 1.0 nadal istnieją, więc nie musicie się martwić o swoje konta. Więc przejdźmy do nowszej Wersji, która wprowadziła w sobie wiele rzeczy. Jedną z nich jest Multi Windows, czyli opcja włączania parę okien na raz, albo po prostu schować okienko na pasku jak w Windowsie i można je jednym klikięciem przywrócić. Kolejnym Aspektem owej wspaniałej gry jest nowa oprawa graficzna. Wszystkie Menu, ikonki, skróty i tym podobne zostały zmienione na graficzne. Tylko Listwa Menu po lewej stronie została taka Sama. Teraz w Grepolis większość odbywa się graficznie, a nie jak do tej pory ; pisemnie. U góry po prawej stronie widzimy ikonkę naszego Boga danego miasta, ilość Przychylności a poniżej nasze jednostki. Klikając na piorun pod ikonką boga, wchodzimy w menu czarów. Bardzo została zmieniona Mapa, ponieważ wszystkie mapy, wyspy, archipelagi, miasta oraz wsie zostały polepszone nową oprawą. Pryncyp mapy jest ten sam, tylko poruszanie troszkę mniej zbugowane. W minimapie widzimy nawet morze na którym jesteśmy. Także klikając na miasto ujawnia nam się graficzne menu, z wyborem takim jak informacja, atak itd. Ale odejdźmy od tematu grafika a dojdźmy do nowych elementów. Otwórz doszedł nowy Bóg, Hades władca podziemi który zastępuje nasze wyobrażenia o Kosiarzu (Śmierci). W razem z nim doszedł jego wierny towarzysz Cerber, trójgłowy pies oraz Erynie, boginie zemsty i gniewu. Czary Hadesa są raczej defensywne, bo potrafi dodać sobie srebro, wskrzesić 20 procent zmarłych jednostek po bitwie albo zrzucić plagę na miasto. Odchodząc od bóstw, dochodzimy do nowego Systemu Wsi. A jednak bardzo się ułatwił. Z naszymi wsiami możemy handlować, albo po ich przejęciu prosić o tak zwane Podatki w formie surowców. Na przykład dostajemy 400 różnych surowców ale żeby znowu o coś poprosić, musimy poczekać 12 godzin. Nasz wsie możemy także plądrować ale to obniża jakość dalszych robót. Także możemy rekrutować wieśniaków na żołnierzy, ale wtedy jest ich mniej w Wsi i dostaniemy mniej Surowców. Bardzo ułatwiony system jak widać.

MMORPG

      Mnie bardzo przyciągnęły klimaty Greckie, których tutaj nie brakuje. Kolejnym nowym aspektem są sojusze. To są Gildie, tylko, że w Grepolis możemy je tworzyć za darmo, a nie jak w wielu grach, za surowce albo złoto. W Sojuszach możemy atakować innych, mieć własne ,,forum'' i dzielić się siłą lub zasobami. Szkoda, że mamy tak mało budowli do zbudowania, ale jest za to wiele poziomów do ulepszenia ich. Gra zasługuje na uwagę, jeżeli nudzimy się w zimowe wieczory, ponieważ trochę potrzeba czasu, by się rozbudować. Niestety, jeżeli ktoś jest nie spokojny, to mu gra nie będzie pasować. Grafika jest w jak wielu innych grach MMO dwuwymiarowa, czasami pokazują się nam animowane elementy. Bogata produkcja w klimat antycznej Grecji sprawia, że produkt jest interesujący dla wszystkich graczy, bez względu na wiek.

Wydawca: InnoGames GmbH
Gatunek: Strategiczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://pl.grepolis.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Greckie Klimaty
+ Potwory
+ Dobry System sojuszy
+ Powolny, ale dobry system rozgrywki i rozwoju

Minusy: - Trzeba zyskiwać dużo chwały
- Czasami staje się monotonna
- Dużo itemów w sklepie za prawdziwe pieniądze
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 10/06/2011 18:29

Oceń grę:
Komentarze
chaotic66 dnia czerwiec 11 2011 10:09:38
Gra nawet fajna 3/5
SoKoL dnia czerwiec 06 2012 19:00:54
Gra lipna happy nie pasuje mi.
2/10

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG