Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Seal Online

Seal Online   

   Seal Online został opracowany i opublikowany przez Ynk Interactive, tym samym koreański zespół, który stoi za "Rohan Online". Pierwotnie planowana na 2005 wersja angielska Seal Online nie została wypuszczona do końca 2007 roku. Technicznie rzecz biorąc, gra jest podobna do wielu innych gier MMORPG fantasy. Ma podstawową zasadę ruchu „point & click”, podobny interfejs, grind, natomiast styl graficzny nadaje grze unikalny wygląd. Jasna, kolorowa grafika nadaje grze taki sam klimat jakbyśmy oglądali sobotnią poranną kreskówka.
    Seal Online ma tylko jeden serwer i stosunkowo niewielkiej populacji, natomiast oferuje nowym graczom duży wybór klas. W przeciwieństwie do innych gier azjatyckich, gdzie zaczynamy jako początkujący i musimy uzyskać prawo do wyboru klasy, Seal Online pozwala pominąć „nowicjuszowi” skok i przenosimy się do fazy wyboru jednej z sześciu klas: Knight, Warrior, Mag, Priest, Jester lub Crafter. Każdą klasą gra się nieco inaczej każda ma swoje główne oraz drugorzędne statystki. Kiedy nieco wnikliwiej przyjrzymy się naszym klasom, warto wspomnieć, że gracze, którzy nie są do końca pewni, którą z dostępnych klas mają zacząć rozgrywkę, dostają szansę na start jako "początkująca" klasa i czekamy, aż do poziomu 10 w celu podjęcia decyzji. Nie ma z tym żadnych kar czy mankamentów z wyjątkiem, że rozpoczyna w mieście, w którym jako początkujący mamy możliwość ukończyć krótki tutorial.
    Niezależnie od tego czy zdecydujesz się rozpocząć jako początkujący, kilka pierwszy poziomów będzie podobnych. Gracze nie będą uczyć się żadnych ofensywnych umiejętności w ciągu pierwszych 10 poziomów, zamiast tego na każdym poziomie dostajemy zdolność do wykonywania funkcji podstawowych takich jak: Siedzenie, odpoczynek i wszystkie inne, których musimy się nauczyć. Ci, którzy zdecydowali się rozpocząć jako Newbie w początkowym mieście będzie dostępna linia Questów, które zmieniają nieco plany względem się grindowania, mało tego będą cierpieć przez jeden z głównych błędów gry. Nie jestem pewien czy to mapy, które są zbyt duże, czy my, którzy jesteśmy zbyt wolni, ale dotarcie z miejsca na miejsce w Seal Online trwa znacznie dłużej niż powinno. Strefy (30) są połączone poprzez portale, i w sumie świat gry jest dość pokaźnych rozmiarów. Problem polega na tym, że są one rozstawione w zbyt dużej odległości od siebie. Większa część każdej mapy jest pusta, potwory występują w pęczkach pozostawiając graczom na walkę tego samego rodzaju potwora na kilku poziomach przed przejściem do kolejnego obozu. Gra zaczyna się bardziej ekscytująca od 10 poziomu, gdy gracze mogą uczyć się umiejętności ofensywnych od ich trenerów (NPC), którzy znajdują się w mieście. Kiedy pierwszy raz zdobywamy daną umiejętność, możemy zwiększyć jej rank swobodnie na całym świecie gry, bez potrzeby uciekania z powrotem do trenera na każdym poziomie.
    Jedną z interesujących cech, które, dodają pewne emocje walki jest system combo, podobny do tych stosowanych w Deco Online. Klasa Melee (atakująca w zwarciu) musi trafić w przyciski, które pokazują się na ekranie, w celu wykonania znacznie silniejszego ataku Combo. Istnieje wiele dostępnych combosów, ale jest pełno nowych graczy, którzy utknęli za pomocą walki jednym i tym samym przez wiele godzin. Dodatkowo, niektóre klasy jak mag muszą obejść się bez tej funkcji, ponieważ ich ataki i zaklęcia nie działają z nim. Poza tym, walki w Seal Online są standardowe, wskaż i kliknij z skrótu, gdzie gracze mogą przypisać skróty do umiejętności i przedmioty do konsumpcji. Brak cd (cooldown) sprawia, że spamowanie eliksirami związane jest z koniecznością noszenia setek takich elementów przywracania. Ich kupno jest największym wydatkiem nowych graczy twarzy, a bieganie bez z nich oznacza, strate sporej ilości czasu na bieganie do miasta.
    Seal Online ma ciekawy system par podobny do funkcji "soulmate" w Asda Story. Dwóch graczy (przeciwnej płci) może stać się parą, przyjmując zaproszenie. Ta funkcja nie jest tylko dla nowości, jest kilka praktycznych zastosowań, takich jak zdolność do teleportacji do swojego partnera. W grze, o tak dużych rozmiarach map, można zaoszczędzić dzięki temu sporo czasu. Podobnie jak wiele innych gier MMORPG, Seal Online posiada prosty system, gdzie gracze muszą wychować zwierzaka, karmiąc go, grając z nim, dodatkowo zmiany są widoczne wraz z upływem czasu. "Pet system" nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, ponieważ wszystkie początkowe zwierzęta są tylko rozmiarom małych nasion, które kręcą się wokół naszej postaci i tylko przeszkadzają, od czasu do czasu zwracając się z prośbą o karmienia. Jedna z unikalnych cech, która nie jest zbyt interesująca, przynajmnniej dla mnie. Zadania nie są większą częścią tej gry i większość z nich to proste misje typu - idź zbierz 30 sztuk "czegoś" i wróć, poza tym nagrody w gotówce, zwiększają naszą sławę. Dzięki sławie zarządzamy tytułami naszych postaci, oraz decyduje ona jaki sprzęt i zwierzęta możemy użyć.
    Seal Online może nie wyglądać na zbyt otwartą na świat PVP, ale jest jednym z najbardziej otwarta, jeżeli chodzi o środowisko PvP spośród wszelkich darmowych gier. Oprócz zwykłych pojedynków, wojny gildii i funkcji areny, gracze mogą atakować się niemal wszędzie poza kilkoma miastami. Aby zachować rzeczy w ręce należy się dostosować, ponieważ są kary związane z masowymi morderstwami, możemy otrzymać za to "chaos points", które zwiększają ich kary doświadczenia i nawet mogą spowodować drop itemów po śmierci. Chaos Points mogą zostać odpracowane przez polowania na potwory. Drugi kanał jest nieco mniej zaludnionym, ale należy uważać, zajmuje to dużo więcej wysiłku, niż to się wydaje. Seal Online ma 30 dostępnych lokacji ,a maksymalny poziom ponad 200, jest wiele bossow ,którzy wymagają dużych grup graczy. Seal Online skupia się na utrzymaniu fanów przez wiele miesięcy. Problem polega na tym, że naprawdę nie ma w tej grze zbyt dużo, aby odróżnić ją od innych kartonowych azjatyckich MMORPG. Kilka unikalnych koncepcji zwraca uwagę, ale nie idą dostatecznie daleko, by dać Seal Online szerszy oddźwięk publiczności.
    Seal Online pod względem graficznym z pewnością spodoba się wielu graczom, ale gra ma powolne tempo. Kilka oryginalnych elementów, takich jak ataki Combo, zwierzęta, sława i system powiązań, są przydatnymi dodatkami, ale nie definiują gry. Jeśli szukasz prostego stylu MMORPG anime dla zabicia czasu, Seal Online to dobry wybór. Jeśli szukasz czegoś więcej, musisz szukać gdzie indziej.
Wydawca: DontBlynk
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://sealonline.dontblynk.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 0,8 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Unikalny styl graficzny
+ Otwarty system PvP
+ Różnorodne klasy postaci
+ Opcjonalny Samouczek
+ System Zwierzaków
Minusy: - Mała liczba graczy
- Dużo chodzenia ze względu na rozmiar map
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 0,7 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 10/06/2011 15:59

Oceń grę:
Komentarze
speed097 dnia czerwiec 10 2011 16:10:54
Hmmm może sobie pogram wink pierwszycool
hezo1 dnia czerwiec 10 2011 16:19:46
Jedyna "Kolorowa" gra w jaka gram to Dragonica. Zerkne na opinie graczy ale raczej testowac nie bede.
speed097 dnia czerwiec 10 2011 18:28:17
Nie podoba mi się -_-thumbs down
sonco dnia czerwiec 10 2011 21:03:47
no
MadziaDzielna dnia czerwiec 27 2011 21:24:14
sonco czy niema ani 1 gry bez twojego komentarza ?
Anabi dnia lipiec 16 2011 20:58:40
Gra taka sobie confused Jak dla mnie to 4/10
Raptile dnia sierpień 29 2011 15:07:30
Miałem napisać śmieszna muzyczka, a nagle mi tu taki bit w twarz O.o nie ma co dodawać gier, z małą liczną graczy ;x

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG