Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Tantra Online

Tantra Online 

    Tantra Online pierwszy raz ujrzała światło dzienne w Indonezji w 2004 roku. Gra troszeczkę różni się od większości gier fantasy tego gatunku. Świat gry jest pod silnym wpływem mitologii hinduistycznej i buddyjskiej. Większość graczy nie zauważy wielkiej różnicy oprócz nazwy gry klas, i nazw różnych potworów, dopóki nie będą na wysokim poziomie. Dopiero wtedy, gracze muszą wybrać, w którym kulcie bogów chcą być Wtajemniczeni: Brahma, Wisznu czy Śiwy.
   Tworzenie postaci rozpoczyna się od wyboru, do którego z 8 plemion, chcemy dołączyć. Chociaż istnieje 8 plemion, są tylko 4 klasy: Warrior, Mage, Rogue, oraz mag wojownik. Dostępne są również dla każdej klasy dwa typy bohatera - kobieta, mężczyzna. Nie jestem pewien, dlaczego twórcy poszli z systemem azjatyckich nazw, który dodaje nieco więcej zamieszania. Można się zastanawiać, jak plemiona, które są albo męskie lub składają się tylko i wyłącznie z kobiet, które nieustannie się rozmnażają. W każdym bądź razie, w każdym plemieniu mamy do wyboru 5 rodzaju stylów uczesania oraz twarzy. Ponadto dostajemy 7 punktów charka (stat points) do podziału pomiędzy 4 statystyki, mięśni, nerwów, serca i mentalności/psychiki. Co dziwniejsze nie mamy żadnej możliwości zresetowania rozdanych statystyk czy umiejętności, co oznacza poważny bałagan.
    Zaczynając grę, lokalizacja startowa i początkowa linia Questów jest taka sama dla każdego pokolenia, więc wszyscy gracze zaczynają swoją podróż w tym samym miejscu a mianowicie; Mandara Village. Na samym starcie wita nas krótki tutorial w formie menu. W Tantrze system ruchhu to "point & click". Pasek boczny znajduje się po lewej stronie, a nie na dole ekranu, ale pełni te same funkcję; elementy, takie jak eliksiry i umiejętności można przeciągać dowolnie wedle uznania, dla ułatwienia dostępu. Ostatecznie, poradnik poinformuje graczy, aby porozmawiać z niektórymi NPC. I właśnie w tym momencie przestaje być użyteczny i możemy spokojnie go zignorować.
   Jednym z ciekawszych aspektów gry Tantra Online jest bezużyteczność wszystkich Questów, ponieważ doświadczenie rośnie w niezwykle szybkim tempie. Wystarczy przejść poza miasto i zabić pierwszego potwora, i od razu zyskujemy poziom. Nie powinno to zająć przeciętnemu użytkownikowi więcej niż 20 minut, aby osiągnąć 20 lvl jeśli oczywiście nie tracimy czasu na wędrówki po mieście rozmawiając z NPC. Kolejną cechą, która sprawia, a właściwie ułatwia grę jest podarunek w postaci pudełka dla wszystkich graczy rozpoczynających rozgrywkę. Wewnątrz znajdujemy pełen zestaw wyposażenia: pancerz, bron itp. dla każdej z klas. Prezent możemy użyć od razu i jest to najlepsze narzędzie dostępne aż do poziomu 50 z kawałkiem. Fakt, że nowi gracze otrzymują ekwipunek, a na dodatek mamy wysokie raty doświadczenia sprawia, że wpatruje się w mój monitor z pytaniem "dajcie spokój poważnie?"
   Na maksymalnych ustawieniach, Tantra Online charakteryzuje się dość przyzwoitą grafiką jak na czteroletni staż. Nie jest ona specjalnie powalająca, ale również nie odstrasza. Nie mamy tutaj żadnych wyróżniających się specjalnie elementów otoczenia krajobraz jest raczej tandetny. Jak już wspominałem levelujemy szybko, więc dobrze znaleźć, popytać się jak najlepiej rozdawać nasze punkty statystyk w zależności od 2 klasy, którą zamierzamy się stać. Łatwo jest zrujnować naszą postać, np. u rogala (Rogue), który korzysta ze sztyletów należy rozdać atrybuty w mięśnie (str) i serce (con), podczas gdy przyszły łucznik musi skupić się na nerwach (dex.) To odnosi się również do punktów umiejętności, które zdobył na każdym poziomie. Każde plemię posiada kilka drzewek umiejętności, ale najlepiej się skupić na jednym. Ze względu na szybkość zdobywanego doświadczenia, gracze znajdą z czasem będą oddalać się od miasta w szybkim tempie, a użycie portali, które łączą różne strefy kosztuje nieco, więc nie zapomnijmy zbierać złoto od potworów, które grindujemy. Jedną z ciekawszych funkcji w Tantra Online, jest sposób, w który ingerują wybrane bóstwa danej religii. Każdy Bóg ma inne umiejętności, więc skupmy się na pasującym do naszego stylu gry.
   Oprócz dość sporego świata gry: lochy itp. Tantra posiada sporo elementów PvP. Mianowicie możemy zaatakować każdego wszędzie poza murami miasta, ma to jednak swoje skutki uboczne. Ci, którzy zabijają ich HP/MP ( punkty życia/punkty many) przestają się regenerować, możemy nawet stracić przedmioty (wypadają na ziemie) po śmierci. Poza tym gracze mogą dołączyć do gildii lub wybrać się na wojnę na inne grupy oraz można ogłosić świętą wojnę (Holy War) przeciwko innym kultystom różnych bogów. Długość naszej przygody z Tantra Online naprawdę sprowadza się do tego, w jakim stopniu spodoba nam się PvP, gdyż to właśnie jest głównym celem gry.
   Podsumowując, przeciętna szata graficzna, oraz dość "nudny" teren, momentami błędy w tłumaczeniu, mogą bardziej odstraszyć nie zapominając o azjatyckich nazwach, natomiast szybki exp, pełen gear na początek może przyciągnąć uwagę. Nie należy zapominać, że Tantra Online jest darmową produkcją MMO pochodząca z 2004 roku.
Wydawca: GamersFirst
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.gamersfirst.com/sword2/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 5 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Szybkie levelowanie
+ Gracze rozpoczynają zabawę z niesamowitymi przedmiotami !
+ Prosty Interfejs, przydatna mini mapa.
+ Krótki samouczek
+ Unikalny system skilli
Minusy: - Questy są bezużyteczne
- Niezbilansowane profesje
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 0,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 09/06/2011 18:45

Oceń grę:
Komentarze
sonco dnia czerwiec 10 2011 01:05:25
eek
kura720 dnia lipiec 17 2011 11:51:28
Obecnie niemozna sie zarejestrowac kicha no
Trequi dnia wrzesień 22 2011 18:06:40
Fajne tylko z tymi przedmiotami to chyba wycofane...

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG