Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Rakion

Rakion

    Rakion, jest jedną z Trzech gier MMO Firmy Softnyx. Gra posiada sławnego Wolf Team'a i GunBounds. Ale my jesteśmy przy Rakionie więc, Rakion jest grą MMORPG ale z nie typowym trybem Walki - Trybem aktywnym. Poruszając się WSAD możemy atakować LPM i PPM. Wciskając spację można skakać a wciskając Shift blokujemy. Bty wykonywać specjalne Ataki, Skille i inne tym podobne umiejętności musimy robić Kombinację z LPM i PPM. Kamera jest zza Pleców postaci (Second Person Perspective) i steruje się ją oczywiście myszką.
    Każda klasa dostępna w Rakion ma inne umiejętności. Zacznijmy od tego że istnieje 5 klas postaci: Wojownik, Łucznik, Kowal, Magik, Ninja. Każdy z nich ma broń na krótki Dystans i na Długi. Biorąc na przykład Łuczniczkę, posiada ona oczywiście Łuk oraz krótki miecz, którym potrafi nie lada wymiatać. Między broniami można przełączać klikając Q. Pozwolę sobie teraz opisać trochę o klasach występujących w grze Rakion. Wojownik, posiada Długi miecz i Sztylety do rzucania. Jest wytrwałą postacią która dobrze się broni. Łuczniczka, posiada Łuk oraz krótki Miecz. Posiada mało Życia ale na odległość jest jedną z najlepszych klas. Kowal, to typowy Tank. Posiada wielki Młot i Toporki do rzucania. Ma wiele życia i jest rzucany do przodu na polę walki. Magik, posiada swoją Magiczną laskę i Bomby. Ma mało życia i jest powolny, ale jego Magia jest dobra na dystans jak do walki wręcz. Ostatnią klasą jest Ninja, która ma długi Miecz i Rzutki (Lotki, Sztyleciki). Jest bardzo szybką klasą a mówi się że nawet najlepszą.
   Posiadając Konto w Rakion możemy stworzyć maksymalnie 3 Postacie. Tworząc postać niestety nie możemy zmieniać jej wyglądu ani płci, więc nie mamy tam dużo do opisania. Mając już swoją Postać, możemy zacząć grę. Możemy zacząć tutorialem albo normalną grę. W trakcie wykonywania Tutorialu nauczysz się wszystkich ataków danej klasy i systemu gry. Wybierając normalną grę, możemy wejść do jednego z wielu pokoi. Niestety, gra bazuje na Pokojach jak w grach FPS jak Warrock. Każdy może zrobić swój Pokój i grać z kumplami jak się założy hasło, albo bez hasła z innymi graczami.
   Jest parę trybów gry : Każdy na każdego, gdzie gracze na mapie mogą pokonać innych graczy. Kolejnym Trybem jest team przeciwko Teamowi, gdzie trzeba nabić ze swoją drużyną daną ilość Killi. Kolejnym trybem jest Story, gdzie gracze wykonują misję w których muszą współpracować. Walka z Golemami jest kolejnym trybem. W tym trybie trzeba zdobyć złoty miecz i zniszczyć Golema wrogiej drużyny.
   Będąc już w grze możecie sami spróbować. Taka gra można trawić bez końca, to znaczy że po skończeniu rundy zaczyna się nowa. Można wyjść kiedy się chce za pomocą ESC. W grze szybko lecą Lvl i nie można się zdziwić, że nie długo chcesz mieć lepsze Itemy. I tu was zasmucę, bo jest bardzo mało Przedmiotów za Gold, które dostaje się w grze. Najwięcej jest za specjalny Cash w grze więc nie można za wiele Dostać. W sklepie można kupić wszystko co by się dostało w normalnym MMORPG. Gra jest prosta i szybko się nudzi. Takie Flaki z olejem. Taka jest moja opinia, grają w to tylko słabi gracze albo HardCore co wydają 200 Euro miesięcznie na tą grę.
Wydawca: Softnyx
Gatunek: Akcji
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://rakion.softnyx.net/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,2 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy:

+ Dynamiczna Walka
+ Wiele rodzajów ataków

+ Opcjonalny Samouczek

+ Różnorodne tryby gry

Minusy: - Cash Shop
- Mało klas
- Zero edycji wyglądu Postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 400 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 05/06/2011 21:29

Oceń grę:
Komentarze
LoveGameGirl dnia czerwiec 17 2011 13:20:50
Grafika może nie jest cudem ale gra się bardzo fajnie polecam ;d
Maslak dnia czerwiec 26 2011 18:50:02
Item shop daje zbyt wiele jednak bardzo lubię tą grę..
kura720 dnia lipiec 17 2011 11:20:19
najgorsza jest rejestracja :/
Everbody dnia sierpień 27 2011 15:57:56
Jak w każdej grze neutral
mahin dnia wrzesień 03 2011 18:46:07
Gra fajna happy tylko jest sporo hackerów bugs co czasem jest plusem clap ponieważ pomagają w stagach hilariousin love
mateoking dnia styczeń 16 2012 23:12:06
Pff Cash Shopy, najgorsze ścierwo o_O
Rejvex dnia sierpień 25 2012 01:24:45
Cash shop to największe przekleństwo takich giermad
krzys1015 dnia sierpień 27 2013 14:08:17
Grafika jak w "dungeon keeper 2evil" pozdro dla tych co wiedzą o co chodzihappy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG