Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Faxion

Faxion

    Firma UTV Ignition Games która zdecydowanie lubuje się w grach na konsole Xbox360 i PS3, wydawca takich gier jak Mythos, Swarm czy Sky Legends zdecydowała się na wydanie gry dla społeczeństwa graczy komputerowychr30; A jest to Faxion, gra MMO w której na samym początku musimy ostawić się po jednej ze stron. Do wyboru mamy Piekło i Niebo, jak to w baśniach o takiej tematyce bywa, musimy wybierać pomiędzy dobrem dla siebie i dobrem dla innych. Niebo - królestwo dobra które stara się by każdy mieszkaniec krainy, żył w dostatku i harmonii. Piekło - Królestwo o jaskrawo czarnym kolorze, usiłujące wyeliminować rkonkurencjer1; i przejąć wartościowe ziemie.
    Akcja gry Faxion odbywa się w świecie zwanym Limbo, kolorowej krainie ulokowanej gdzieś pomiędzy Niebem i Piekłem. Obie strony za zadanie mają walczyć miedzy sobą, o siedem terytoriów. Otóż każde terytorium reprezentuje jeden z siedmiu grzechów śmiertelnych, dla przypomnienia są to Pycha, Chciwość, Nieczystość, Zazdrość, Obżarstwo, Gniew, Lenistwo, któż z nas nie zasmakował tych czasoumilających rozrywek. W samym centrum krainy znajduje się miejsce zwane Czyśćcem (ang. Purgatorium), jedyne miejsce gdzie Siły dobra i zła mogą się spotkać i bez zmartwień ze któreś zostanie przez opozycje zaatakowane. Czyściec służy głównie do handlowania, czatowania z graczami z przeciwnej frakcji i ustawiania walk pomiędzy graczami bez obawy stracenia cennych punktów doświadczenia.
    Sama oprawa graficzna w grze nie była by taka zła gdyby nie kojarzyła się nam z innymi grami, jak WoW, Team Fortress 2 czy Battlefield: Heroes. Wystarczyło by przetransportować do Nieba w krainie Limbo, jakikolwiek opancerzony pojazd, i mielibyśmy okazje przyglądać się Nadnaturalnej walce dobra ze złem, z naturalnym ludzkim straszakiem. Niestety wydawca nie przyłożył się zbytnio do tworzenia charakteru, w tym przypadku jesteśmy ograniczeni do wyboru płci, fryzury i koloru włosów i skóry. Szkoda, bo przecież każdy by chciał pograć Seksowną Diablicą/Succubem lub Anielicą z perfekcyjnymi krągłościami.
   Warto tez nadmienić, o systemie klas jaki został wprowadzony. Podobnie jak w Runes of Magic zostaliśmy obdarzeni możliwością "kombinowania" naszymi klasami tak by stworzyć bohatera który będzie odpowiadał naszym upodobaniom. Tyle że w przypadku Faxiona Możemy do "kombinacji" użyć nawet trzech klas. Faxion oferuje nam możliwość wyboru osadzenia się po jednej ze stron. Dzięki temu że wydawca jest mało znaną firmą, mimo że gra przypomina graficznie kilka innych gier, zaoferowana nam została gra z oryginalną i treściwie opisaną fabułą. Wygląda na to że Faxion stał się jednym z tych miejsc gdzie możemy spotkać zarazem Obrońców Krzyża jak i fanów Behemota.
Wydawca: Game*321
Gatunek: Fantasy/Anime
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.faxiononline.com/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.6 GHz
Pamięć RAM: 512 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 6 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Nowatorska Rozgrywka
+ Multiklasowość
+ Klimat
+ Nacisk na PvP
Minusy: - Szybko się nudzi

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

Autor: | Data: 29/05/2011 12:16

Oceń grę:
Komentarze
jasiek6 dnia maj 29 2011 18:02:23
Głuuupie, nie pobierać, serio, uwierzcie mi znam sie na tym , mam klub z kolegami...
no
mateuszwil dnia lipiec 02 2011 21:03:36
sam jesteś głupi ta gra jest fajna ale jak jest się idiotę to tibia będzie dla niego HITEMrazzrazzrazzannoycool
emil3182 dnia lipiec 07 2011 12:35:03
Mateuszwil jesteś palant ta gra to gówno bugs
mateuszwil dnia lipiec 08 2011 12:32:24
No bo jestem idiotę i ******olizem ja swojej sistrze 8 letniei liże ******e
wujaszek007 dnia lipiec 27 2011 15:17:17
Po filmiku stwierdzam ... Żałosna , skille odebrały mi mowę , to jak bicie z "lewego" ... Nawet nie zamierzam próbować happy
Everbody dnia sierpień 27 2011 15:57:23
Żałosna Gra ..eek
Raptile dnia sierpień 29 2011 15:40:09
Żałosna mówicie? A szkoda bo wygląda fajnie. Cóż nie ściągam.
Szotrab8903 dnia czerwiec 04 2013 21:14:23
Ta gra wyglonda super ciekawe czy taka jesthelpless

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG