Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


NosTale

Nostale Nostale

 

    NosTale jest produkcją gatunku MMORPG, wydawana przez firmę GameForge w języku Polskim. Tytuł ten opowiada o poczynaniach poszukiwaczy przygód w obozie zwanym NosVile. Gra jest utrzymana w klimacie anime i dobrze jej to wychodzi, ponieważ to w jaki sposób jest przedstawiona bardzo dobrze współgra z tym klimatem gier. Cała gra jest podzielona na 5 aktów. Każdy z nich opowiada o innych rzeczach. Zdradzić mogę wam tylko iż pierwszy akt dotyczy rozrastania się drzewa fernon i kończy się po zaliczeniu 55 Czasoprzestrzeni. W NosTale są 4 grywalne klasy postaci, z czego 1 jest przejściowa a mianowicie poszukiwacz przygód. Gdy nasza postać osiąga 20 poziom profesji stajemy przed wyborem 1 z 3 klas postaci:
    Łucznik - szybki niczym wiatr, celny jak snajper, przebiegły i zdystansowany do całego świata. Oto cechy tej postaci, Łucznicy cechują się niesamowitą prędkością ataku i jego siłą. Poruszają się tak szybko, że są praktycznie nietykalni dla wolniejszych istot niegodnych dostąpienia zaszczytu walki z nim. Łucznik nie ma zbyt wysokiej obrony lecz nadrabia tą lukę wysokim atakiem, prędkością poruszania się i zadawania ciosów. Łucznicy specjalizują się w różnorakich sposobach oszustwa podczas walki, np. Tworząc miksturę leczącą obrażenia lub truciznę, którą zatruwają strzały bądź sztylet.
   Wojownik - Honorowy, Waleczny, Silny to cechy naszej kolejnej postaci, czyli wojownika. Noszący gruby i ciężki pancerz wojownik posiada wielką obronę, mnóstwo punktów życia oraz tak silny atak, że prawie nikt nie jest na tyle głupi aby z nim zadrzeć ponieważ czekała by go rychła śmierć. Wojownik poprzez lata ciężkich treningów potrafi znieść każdy ból i zadać go przeciwnikowi ze zdwojoną siłą. Wielu próbowało dorównać mocy wojowników, lecz jeszcze nikomu się to nie udało. Tworzone ze specjalnego metalu pancerze sprawiają, że wojownika prawie nie można zranić, o zabiciu już nie wspominając. Lecz niestety taka „Nietykalność” wiąże się z pewnymi ograniczeniami a mianowicie, wojownicy poruszają się bardzo wolno z powodu ciężkiego pancerza, ich ataki nie są zbyt szybkie, ponieważ atakują wielkimi i ciężkimi dwuręcznymi mieczami. Przeciwnik może i przez pewien czas będzie uciekać, ale gdy wojownik już go złapie to z pewnością zginie od 1 ciosu.
   Mag - Mądry, odważny, za pan brat z magią i siłami natury to cechy główne naszej kolejnej postaci, czyli maga. Mag zdobył swe umiejętności poprzez czytanie ksiąg z zaklęciami, braniu lekcji od największych czarodziei w całym NosVile oraz tych, którzy mieszkają na dalekich, zapomnianych przez człowieka lądach. Jego inteligencja powala wszystkich na kolana, jego obszerna wiedza na temat zaklęć pozwala mu wyprowadzać tak silne ataki, jakich świat nie widział. Potrafi on również wspierać członków drużyny zaklęciami wzmacniającymi, ponadto potrafi przywracać punkty PŻ, utracone w boju. Mag jest świetnym pomocnikiem podczas walk z potężnymi bossami oraz do walk PvE oraz PvP
   Każda z trzech wyżej wymienionych klas postaci specjalizuje się, w czym innym i jest uzupełniana przez inną postać. Odnośnie, co do postaci to jeszcze nie wszystko, ponieważ każda postać posiada 4 wyspecjalizowania, czyli tak zwane „Karty specjalistów”- które możemy zdobywać na różnych poziomach

Karta przebrania kurczaka:

  • 1 Poziom, Można ją ubrać od 1
  • Piżama: 28 Poziom, Można ubrać ją od 10 Profesji
  • Sp1: 36 Poziom, Można ubrać od 20 profesji
  • Sp2: 46 Poziom, Można ubrać 35 profesji
  • Sp3: 55 Poziom, Można ubrać od 50 Profesji
  • Sp4: 65 Poziom, Można ubrać od 55 Profesji
  • Jajamau: 45 Poziom, Można ubrać od 38 profesji

Karty SP Wojownika:

Sp1: Wojownik - Jego atrybut to ogień, walczy wielkim dwuręcznym mieczem, nosi ciężką zbroję, która ogranicza jego ruchy, a sam miecz jest na tyle ciężki, że wojownik atakuje wolno lecz bardzo celnie i mocno. Swoim mieczem potrafi w mgnieniu oka oczyścić pole bitwy oraz zgładzić przeciwnika.
Sp2: Samuraj - Oczy przepełnione nienawiścią i wściekłością są cechami charakterystycznymi tej postaci, jego miecz ostry jak brzytwa rozcina na pół przeciwników jego mieczem którego atrybutem jest woda. Szybki i zwinny jak nikt inny noszący lekką szatę która chroni go jedynie od zadrapań gdyż przed niczym więcej nie da rady go ochronić, lecz nie potrzebne mu to bo to jaki jest zwinny nadrabia brak osłony.
Sp3: Krzyżowiec - Modlący się przed każdą walką krzyżowiec jest potężnym wojownikiem noszącym pancerz tak ciężki, że nikt inny poza nim by go nie uniósł, poza tym atakuje niesamowicie wielką kuszą dzięki której, używając atrybutu światła przeszywa na wskroś przeciwników. Skupia się on najbardziej na walce z pojedynczymi przeciwnikami niż z ich grupą.
Sp4: Berserker - Mroczny i tajemniczy wojownik noszący czarną niczym jego dusza zbroję powala przeciwników niewiarygodnie silnymi atakami. Potrafi przeszywać przeciwników na wylot jak i zabijać wiele potworów naraz potężnymi umiejętnościami obszarowymi. Jego dusza pragnie zemsty na wszystkich a jego ciało i umiejętności umożliwia mu robienie tego w wielkim stylu.

Karty SP Łucznika:

Sp1: Myśliwy - Myśliwy strzela z wielkiego dystansu łukiem, który posiada atrybut wody i atakuje tak mocno, że powala przeciwników na kilka strzałów. Żaden przeciwnik nawet nie zdąży zbliżyć się to niego ponieważ jego umiejętności odpychają przeciwników od niego na bezpieczną odległość.
Sp2: Zabójca - Ninja, który swoimi umiejętnościami mroku znienacka zabija 1 ciosem w plecy każdego przeciwnika stojącemu mu na drodze. Uważaj! Bo jeśli ktoś wynajmie tego zabójcę aby cię zlikwidował to nie masz najmniejszych szans w potyczce z nim.
Sp3: Niszczyciel - Jego destrukcyjna natura, która każe mu niszczyć wszystko co stanie mu na drodze, a nawet to co nie próbuje się z nim mierzyć. Wystarczy jeden jego gest i wszystko dookoła zostanie wysadzone w powietrze minami lub bombami atrybutu ognia.
Sp4: Dziki strażnik - Przepełniony światłem Dziki strażnik jest wspomagany przez duchy lasu jodłowego oraz duchy wszystkich zwierząt żyjących na ziemi. Atakuje on dwoma bumerangami, które są tak ostre jak nie jeden miecz. Kto sprzeciwi się mocom światła zostanie zgładzony przez niego, a jego dusza nie dołączy to zbawionych dusz lasu jodłowego.

Karty SP Magika:

Sp1: Czerwony mag - Ten magik miażdży wszystkich jego przeciwników ognistymi meteorytami lub spala im niegodne twarze buchającymi od niego płomieniami.
Sp2: Święty mag - Mag, który potrafi leczyć swoich towarzyszy oraz dawać im silne buffy. Sam w prawdzie jest dosyć słaby, ale chronią go osoby którym pomaga. Zawsze chętny do pomocy święty mag to doskonały Healer i buff.
Sp3: Niebieski mag - Niebieski mag, zwany też lodowym ma serce zamarznięte na kość i nie zna litości dla ludzi oraz dla potworów. Jeśli go spotkasz, nie proś go o pomoc w błahych sprawach bo z pewnością ci nie pomoże, a dodatkowo cię zabije. Jeśli jednak masz sprawę godną jego, na pewno ci pomoże, i możesz liczyć na to, że załatwi to mistrzowsko.
Sp4: Mroczny mag - Atakuje swoich przeciwników dwoma pistoletami, które na wylot przestrzeliwują jego wrogów. Dzięki modlitwie do mrocznego boga, mroczny mag otrzymuje wielką siłę ataku oraz obrony. Każdy z tych magów jest pilnowany przez demona stróża, który pomaga mu we wszystkim.
    W NosTale twórcy postawili prawie wszystko na system kart SP i ich ulepszania oraz na CP czyli tak zwane Czasoprzestrzenie. Na każdym poziomie mamy do wykonania inną czasoprzestrzeń, która jest częścią fabuły gry. Skoro mowa już o fabule, muszę przyznać, że w NosTale fabuła jest bardzo rozbudowana i trzyma się przysłowiowej "Kupy. W grze możemy tworzyć drużyny przygód, z którymi wybieramy się na rajdy. Tworzymy 15 osobową grupę ludzi i wybieramy się na oblężenie. Każdy rajd jest od innego poziomu, i za wykonanie go czekają różne nagrody, od karty sp kurczaka do ekskluzywnych zbroi oraz broni.
    Warty uwagi jest także system PvP. Dla miłośników ostrej jazdy na PvP NosTale to przysłowiowy raj! Do dyspozycji mamy Arenę rodzinną, Arenę prywatną pojedynki na mapach ogólnych oraz Glacernon. To ostatnie to mapa na zamarzniętym lądzie, na której 2 frakcje a mianowicie Anioły i Demony walczą ze sobą. Za walki na glacernon czekają nas specjalne nagrody takie jak ekwipunek oraz Reputacja. W grze mamy system rodzin, to coś jak w innych grach gildie. Po przystąpieniu do rodziny zostajemy otoczenie jedną z dwóch sił ochrony. Siłą demona lub anioła, od tego zależy, przeciwko komu będziemy walczyć na glacernon. NosTale naprawdę warta jest waszej uwagi. Polecam ją gorąco wszystkim fanom gier w klimacie mangi i anime.

Wydawca: GameForge
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://nostale.pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Cukierkowa grafika
+ Mnóstwo Questów
+ Ciekawa fabuła
+ Wiele odłamów klas postaci
+ System kart specjalistów
+ Rajdy, oblężenia
+ System petów i partnerów
+ Możliwość wzięcia ślubu
+ Wiele dostępnych map
+ Częste update oraz Eventy
+ Przydatny samouczek ze strony wydawcy
Minusy: - Po 60 poziomie trudno się Expi
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 15/05/2011 13:08

Oceń grę:
Komentarze
sonco dnia maj 15 2011 14:32:41
O.o brak komentarzy 5/5 happy
Mqxino dnia maj 15 2011 14:47:31
Giera w pyte !happy

Plusy:
-Cukierkowa grafika [dla mnie plus]
-Karty SP
-Cigłe rajdy
-System czasoprzestrzeni
-Mini eventy
-Wiele opcji pvp
-Mini-land i Mini-gry
-System petów i partnerów
-szybkie zdobywanie lvl'i happy

Minusy:

-nie stwierdzam biggrin
ichigo997 dnia maj 15 2011 15:26:16
Genialny art biggrin
MadziaDzielna dnia maj 15 2011 16:09:57
Co jest usneli komentarze ;D
sonco dnia maj 15 2011 19:13:46
Może za dużo było tych komentarzy biggrin
artek220 dnia maj 15 2011 20:18:54
Gra jest ********* clap
daje 10/10
sonco dnia maj 15 2011 23:44:34
Madzia to przez nasze komentarze happy
MadziaDzielna dnia maj 16 2011 18:05:03
Fajnie ;D
MadziaDzielna dnia maj 16 2011 20:02:41
Zajefana 5/5
zapomnialam ocenici ;D
sonco dnia maj 16 2011 20:55:23
Ta żeby nabić punkty ;]
MadziaDzielna dnia maj 18 2011 13:24:27
nie ;D poco mam nabijaci ? coto da
sonco dnia maj 18 2011 13:55:28
sławę na mmorpg24 happy xd
MadziaDzielna dnia maj 18 2011 15:41:35
niee nic nieda ;D
Deiv dnia maj 22 2011 18:14:47
Mogę zrobić nowe screeny. Te są ze starszej wersji gry do tego są po angielsku. happy Nie mówiąc już o filmiku.
ichigo997 dnia maj 22 2011 20:23:19
Madzia, sonco nie usuneli komentarzy tylko dodalem nowy art
sonco dnia maj 23 2011 14:54:17
Rozumiem zaraz tu będzie pełno komentarzy moje i madzi i będziesz zmuszony napisać nowy art cool cool cool cool cool biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
MadziaDzielna dnia maj 23 2011 15:51:37
Jaki reklamuje inna strone
szmato dnia maj 29 2011 18:15:19
Plusy
+ponad 2000 questow
+system petow
+system partnerow
+zadania w czasoprzestrzeni
+fajne skile
szybko sie expia (gdzies do 60)
+fajne karty dla klas np red mag dla maga
a to sa minusy
-tylko jest trzech partnerow
ocena gry 10/10
clapclapclapclaplolloltongue
MadziaDzielna dnia czerwiec 04 2011 20:19:45
To wymiata !!! 44lvl woj juhu i 20 lvl mag sad i 27wojka XD i 41luczniczka
to hybaa all
Mqxino dnia czerwiec 05 2011 14:01:40
szmato happy wybacz, że poprawiam ale partnerów jest 4 ;p

-Bob
-Tom
-Kliff
-i Księżniczka Sakura - pewnie o niej zapomniałeś.
sonco dnia czerwiec 05 2011 23:35:03
No własnie 4 partnerów happy
DJ Zw dnia czerwiec 06 2011 14:51:58
Dla kogoś kto grał już w dużo gier 3d, ta gra będzie w sam raz by poznać coś nowego. Grafika bardzo rozjaśnia przez co nie przymula się. Można grać nawet kilka godzin i to bez nudy. Lecz expienie jest jak w innych grach czyli zabija się potworki przez wiele czasu. I fabuła dość może wnerwiać bo trzeba zabijać tych koboltów co potem denerwuje.
MadziaDzielna dnia czerwiec 06 2011 20:06:56
Jestem tej gry fanka zaje!!!
Ziomekard dnia czerwiec 10 2011 14:50:02
Gra fajna ale nie lubie cukierkowej grafiki happy
sonco dnia czerwiec 10 2011 19:09:47
szmato dnia czerwiec 17 2011 20:30:46
NosTale to wieloosobowa gra sieciowa typu MMORPG ze stylizowaną mangową grafiką. Gra odbywa się w kolorowym środowisku 3D. W grze znajdują się cztery żywioły: ogień, woda, światło, ciemność i element neutralny. Klasy postaci: Poszukiwacz przygód, Mag, Łucznik, Wojownik. Na początku gracz zawsze zaczyna z poszukiwaczem przygód, po spełnieniu dwóch wymogów jakimi są poziom postaci 15 oraz poziom profesji 20 możemy zmienić klasę. Każda postać posiada unikalny zestaw umiejętności wzmacniających i walczących. Każda klasa (z wyjątkiem PP) posiada cztery karty specjalne, są również trzy karty ogólnodostępne. moja ocena 8/10 biggrincool
ichigo997 dnia czerwiec 24 2011 11:37:24
@szmato co ty piszesz arta w komentach? ._.
Bombelek5 dnia lipiec 01 2011 13:34:48
Ahh... Gralo sie kiedys ... biggrin
emil3182 dnia lipiec 07 2011 12:30:49
Och ta gra ale już na dla mnie znudziła mi sie , morze jeszcze zagramhmm!
Mqxino dnia lipiec 09 2011 10:25:43
Nareszcie ktoś poprawił PLUSY i MINUSY... razz
Promyk dnia lipiec 26 2011 13:41:21
Ludzie którzy lubią tą grę zamknijcie oczy bo w gorszą gre nie grałem (to jest moje zdanie więc się nie czepiać) Tibia mnie bardziej wciągneła...mad 2/10
SinOfDream dnia sierpień 02 2011 13:07:23
Straszno-fajna gra yesno
Quality dnia sierpień 10 2011 21:09:48
Grałem 31 lvl nazywalem się Aneta_SP głupia po czasie mad
humcio123 dnia sierpień 20 2011 05:14:22
Mi gra Zaimponowała grafiką przyznaje że lubię mangową grafikę lecz później po długim czasie gry z kolegą w czasoprzestrzeni zaczęliśmy tak ginąć że nie mogliśmy wogóle przejść początku akurat tylko ja happy . Późniejsze czasoprzestrzenie są na większą grupę osób sad .
Ale najlepsze w tej grze jak dla mnie są pety happy tak jak mini-gry które mogą zabawić gracza . Możliwe że mam taką złą opinie o czasoprzestrzeni przez to że to przeze mnie gineliśmy dull oczywiście muszę wyjść najgorzej w grupie tongue
Everbody dnia sierpień 27 2011 15:07:02
Moja ocena

Plusy :
-Karty SP.
-Non stop rajdy .
-System czasoprzestrzeni
-PvP
-Mini-land i Mini-gry
-Zwierzaki i Partnerzy

Minusy :
-Gdy grałem było bardzo dużo Żebrów o perły itp.
-7 letnie dzieci przy wbijaniu profesji .. zajmujesz spota przyłazi ktoś i ci ksuje na grochach lub grozi banem ..
-NosMarket już mnie denerwuje ..
Everbody dnia sierpień 27 2011 15:07:34
Sry za Dauble ocenię na 7,5/10 blushing
Anabi dnia sierpień 30 2011 14:21:05
Gra jest bardzo fajna.
Jak zaczęłam grac to wbiłam 34 lvl wojownika i mi się znudziło. Potem znowu wróciłam i wbiłam 66 lvl i znów mi się znudziło.Czasem jest dobrze zrobić sobie przerwę od gry na jakiś czas xP
Właśnie myślę czy znowu nie wrócić do gry, ale pewna nie jestem bo chyba nie będę miała z kim grać razz
Gra bardzo fajna wink Daje jakieś 10/10. Jak ktoś będzie zaczynał lub nie ma z kim grac to niech do mnie napisze xD
Jak coś to ja gram na 1 serwerze ;D
Polecam bo gierkę bardzo fajna in love
przemo444 dnia wrzesień 17 2011 22:32:35
Beznadzieja.

Na levelu wyższym niż 30 masz 1 quest na level a potem na mobkach expisz. A jak nikogo nie ma to nie możesz nic zrobić bo 1 mobek daje 0,1%. Poza tym gra opiera się na tym, że jak masz więcej kasy(pln, żeby nie było) to jesteś lepszy i tyle. Nie polecam. 3/10
przemo444 dnia wrzesień 17 2011 22:56:08
Może ujmę to tak, żeby wszyscy zrozumieli:

Plusy:
-Karty SP, które zmieniają twój wygląd oraz skille, pod kątem żywiołów
-Dużo rajdów
-PVP - możesz wyzwać gdziekolwiek i kogokolwiek na pojedynek, czego nie ma w wielu grach tego typu
-Własny dom, który możesz udekorować i trzymać zwierzaki, a w nim mini-gry,w których możesz wygrać nagrody
-Zwierzakirazz, a do tego system partnerów, czyli wojowników, których poznajesz podczas gry
-Widowiskowe skille

Minusy:
-Po lvlu 30 masz tylko 1 quest na lvl
-Aby wygrać kartę SP musisz mieć dużo potionów
-Jak masz dużo kasy możesz kupić kartę SP
-Jak masz dużo PLN to będziesz lepszy od kogoś kto nie wydaje kasy na grę, nawet jeśli jesteś totalnym noobkiem
-Jak na expowiskach nie ma osób to niewiele zrobisz
-W grze jest dużo dzieci neo, które włażą na spota i ksują
-Strasznie żebrzą
-Ciężko robić questy bo jak spoty zajęte to jak wejdziesz i zabijesz 1 moba to oskarżają o ksucie

Ogólnie gra do D**** i skąd ci się wzieło wiele odłamów klas postaci?! Tam są 3 klasy i karty SP. Nic więcej.
przemo444 out
Xysentrah dnia wrzesień 20 2011 19:36:11
Mnie po 50 trudno sie expi!!!!!madmad
dabus dnia wrzesień 23 2011 19:52:37
Jak widzę to :Wydawca: GameForge to wiem ze już w to nie gram
DJ Zw dnia listopad 16 2011 19:39:04
Pytanie jak ściągam nostale to mam problem ponieważ nie chce mi iść. Mam już na pulpicie i nic się nie dzieje
Ariene972 dnia listopad 27 2011 13:27:31
Grałam w tą grę długo i dwa razy powracałam. Plusy odemnie są takie:
-zwierzaki u każdej klasy oraz wojownicy przy twoim boku,
-karty SP są b. silne,
-PvP
-cp przy mniejszych levelach bo duzo dają,
-można wystawiać przydmioty na aukcje, bo jest przydatne bo nie trzeba wystawiać przedmiotów w sklepach i czekać 3 godziny by ktoś kupił
- co pół godziny lub godzine są:
~BB - błyskawiczna bitwa, na niej bardzo dużo można dostać
~lodołamacz - postacie na wybranym levelu mogą się ze sobą bić, gdy ktoś zostanie zamrożony i nikt go nie wyswobodzi odpada (nie pamietam dokładnie, nie lubiłam na to chodzić happy )
- można mieć własny teren/domek,ale przedmioty do niego był bardzo drogie
-dużo rajdów - osobiście byłam na jednym i ciężko przejść do połowy biggrin

Minusy:
-po 35lv trudno się expi, trzeba brać grupki przy czym można nie dawać rady
-dużym problemem jest kasa, bo ja ma 45 lvlu miałam max 200k a nie jestem noobem 24/7, chodz na najpotrzebniejsze rzeczy spokojnie starczy
-SP też można kupić co jest drogie jak *** - po 10kk można je spokojnie kupić.
-do zrobienia SP i CP na wyższych poziomach trzeba dużo potów lub pomocy od znajomego (SP robi sie samemu)
-dużo ludzi kupuje przedmioty z NosMarketu

Nie chcę nikogo zrażać do gry, bo na początku świetnie się gra i dopiero gdy ktoś pozna wszystkie + i - będzie wiedział.
Railss dnia grudzień 09 2011 21:11:38
Powiem krótko gra jest w sumie fajna i ciekawa dla tych którzy lubią :
- cukierkową grafikę
- ciekawe questy i dungeony takie jak czasoprzestrzeń
Polecam serdecznie happy cool wink clap
XscarX dnia grudzień 13 2011 20:37:24
UWIELBIAM!!! Najlepsza gra MMORPG w jaką kiedykolwiek grałem!clapclapclapthumbs upthumbs upthumbs upmusicmusicmusiclollolloltonguetonguetongue Ocena:
Plusy:
+Fajna grafika
+Idealny rozwój postaci
+Sporo questów
+Mili gracze
+System petów
+Aktyyyrazzrazzrazz
+Nie łatwy i nie trudny exp
+Czasoprzestrzenie|
+Częste eventy i update'y
Minusy:
-Profesje wybiera się dopiero na około 15-17 lvl'u(Mi to nie pasuje)
9,9/10
matias20 dnia grudzień 30 2011 16:23:58
Fajna Gra tylko że trzeba expic profe do SP a ją sie BARDZO TRUDNO expi (chyba ze z premium) daje 7/10clap
Xysentrah dnia styczeń 14 2012 18:38:15
Gra nie taka trudna jak sie ocenia fajna grafika brak botów, hacków. Czasami są hamscy gracze którzy nie szanują innych i pomagają im. Denerwują mnie tylko elitarne rzeczy za pieniądze.

Daje tej grze 9/10 clapclap
Xysentrah dnia styczeń 14 2012 18:39:52
Znaczy sie niepomagają im (poprawka).
Dargawit dnia styczeń 31 2012 20:47:48
Pobiorę i zobaczę.
Maxerit dnia luty 03 2012 17:38:32
Gra bardzo fajnie zrobiona.. Te rajdy, cp i pety. Supcio..
D@mi@n dnia luty 03 2012 18:16:58
Całkowita porażka 0/10
MadziaDzielna dnia luty 06 2012 20:10:59
Minusy:
-po 35lv trudno się expi, trzeba brać grupki przy czym można nie dawać rady polecam kurczaki
-dużym problemem jest kasa, bo ja ma 45 lvlu miałam max 200k a nie jestem noobem 24/7, chodz na najpotrzebniejsze rzeczy spokojnie starczy łąka komet 2h expienia 1kk happy
-SP też można kupić co jest drogie jak *** - po 10kk można je spokojnie kupić. kup pudlo z NM a sp wychodzi taniej o 10kk biggrin
-do zrobienia SP i CP na wyższych poziomach trzeba dużo potów lub pomocy od znajomego (SP robi sie samemu) i dobrze bo jak ktoś ci zrobi to mniejsza frajda happy
-dużo ludzi kupuje przedmioty z NosMarketu bo sie oplaca
Dargawit dnia luty 07 2012 14:52:29
Eh Nuda
Mqxino dnia luty 19 2012 11:09:37
Zrobiłem sobie przerwę, ale pewnie wrócę. Jak na darmową grę strasznie rozbudowana. Fajne jest też to, że [przynajmniej ja tak miałem] wbijając lvl nie myślałem o "pro łuku", którego założę po lvl-upie. Tylko myślałem o losach mojego bohatera i o tym co się z nim stanie wraz z postępem wydarzeń. Fabuła może 'oklepana' [wcielamy się w rolę bohatera, który to musi uratować bajeczny świat NosTale przed złem] Ale za to bardzo skuteczna i przejrzyście wykonana, o co w innych mmorpg'ach nie łatwo. Gra nie nudzi się ze względu na specjalistów i żywioły, bo to jaką kartę ubierzemy w danym momencie w dużej mierze zależy od atrybutu naszego wroga a jak wiadomo zmiana karty to automatycznie zmiana skilli i zupełnie inna taktyka walki. Grę szanuję za to, że poza pvp, którego jest dość sporo, bo aż 5 rodzai i poza expieniem, które też na wyższych lvl'ach z kartą wykonuje się dość przyjemnie jest cała masa zajęć jakimi możemy się zająć w czasie, gdy nie mamy ochoty bić się z graczami czy też z mobkami. Rajdy i mini-gry czy błyskawiczne bitwy[BB] nie dają nam się nudzić gdy nie w głowie nam walka. Możemy pobawić się w 'pokemony' - łapać i trenować swoje zwierzaki. Czy też kupić od innych graczy i kolekcjonować potężne Krzakogony. Plusem jest też dobry system rodzin. Gdy znajdziemy familie ogarniętą, poukładaną, która potrafi bawić się grą to w NosTale spędzimy świetny czas podczas piżama party czy zwiedzania czyichś mini-landów.Można by mówić o wróżkach, partnerach, czasoprzestrzeniach, wyspie Glaceron czy o craftcie ale to temat - morze. Więc najlepiej wejść do gry i sprawdzić to samemu podczas gry z przyjaciółmi. Jeżeli chodzi o grafikę to jest bardzo dobrze wykonana i tworzy super klimat a wraz z ogarniętą rodzinką i licznymi nowatorskimi rozwiązaniami zapewnia zabawę na najwyższym poziomie. Niestety Item Shop lekko psuję rozgrywkę bo są w nim ulepszacze i bardzo cenne przedmioty. Ale jeśli ktoś zna sposoby to i bez wydanie real kasy da radę się wybić. Chociaż i tak uważam, że wydanie tych 20 zł, żeby skompletować w miarę porządne uzbrojenie jest niczym w porównaniu do zabawy jaką daje nam ta gra. Może pomyślicie, że za bardzo słodzę tą grę, więc wymienię też jakieś minusy. Minusem jest społeczność, a przede wszystkim dzieci w wieku 10-13 lat. Ja ich ignoruje i jest ok. Następny minus to faktycznie stopa expa, bo o ile do 50 lvl da radę śmignąć w tydzień, może dwa. To potem jest już coraz ciężej.

Troszkę się rozpisałem, ale gra jest jedną z lepszych darmowych mmorpg, więc trudno ją opisać w 2-3 zdaniach.
Polecam fanom mangi i anime , którzy lubią dobrą zabawę.
biggrin
kaka9946 dnia marzec 11 2012 18:09:54
spoko gra grałem kiedysclap happy
MmoRevTV dnia kwiecień 21 2012 17:43:54
Gówno ludzie nawróćcie się razz pozdrawiamy z MmoRevTVpissedpissedpissedpissedpissedpissed
MmoRevTV dnia kwiecień 21 2012 17:44:26
Gówno ludzie nawróćcie się razz pozdrawiamy z MmoRevTVpissedpissedpissedpissedpissedpissed
majki666 dnia maj 06 2012 11:30:51
Plusy tej gry TO :
+ spoko gracze,
+ dopasowana grafika do fabuły razz,
+ szybko wchodzi poziom co jest bardzo ważne...
+ różnorodność wyglądów postaci po zmienianiu klasy i sp kart ,
+ i - gra trochę dzieci ale się nie dziwcie , gra bardzo prosta i w pełni po polsku wink tak samo jak Metin2 ale on sie z tym nie równa happy
- wkurzający tryb chodzenia , klikasz przed siebie a on CI jakoś na ob koło chodzi mnie to wkurza happy
Moim zdaniem: Gra bardzo fajna i myśle , że każdemu podjedzie do gustu dzieciom jak też i dorosłym . Grafika jest bardzo dobrze zrobiona bo ta przemoc i nawalanka jest tak szczególnie zrobiona nie umiem tego wyrazić po prostu musicie koniecznie w to zagrać !! PS : Jeśli znajdzie się ktoś żeby w to zagrac ze skypem albo coś jestem otwarty na wiadomości priv wink)) BRAVO DLA GRY!!!clapclap
Ziomenpl dnia maj 12 2012 17:54:39
Gra wygląda na ciekawą.Zadowala mnie grafika.Gra jest też stale uzupełniana przez GM.clap
MadziaDzielna dnia lipiec 04 2012 22:29:32
Jesli sie niegralo dluzej czas to usuwaja konto biggrin
Skower123 dnia lipiec 13 2012 22:12:25
Kto nastukał tej grze ocenę 7.9? o.O Widać żę na tym forum same dzieci maks 11 lat prżebywają.
speed097 dnia lipiec 14 2012 08:52:05
Wkońcu skończyłem. Po dwóch latach grania happy
Mag007D dnia lipiec 14 2012 18:42:30
Uwielbiam tą grę jest ******ista i COOl
mam plusy i minusy

plusy
- super grafikamusicmusic
-dużo leveli
-dużo możliwości do opanowywania skili
-karty SP
-mnóstwo rajdów
-dużo zwierzaków dog
- lev zwierzaków
-rajdyyes
-mili graczein love
-ponad 3000 qestówclapclapclap
- ogromna ilość potworówclap
-szybkie wbijanie levelówbiggrin
-4 karty sp dal 3 klasthumbs up
-wszyscy ją kochają biggrinsay cheese!

minusy
- - - - nie wykryto - - - -clap

więc pobierajcieshop
clapclap
Mag007D dnia lipiec 14 2012 18:43:26
I
GRAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lollollol
Assuna dnia grudzień 23 2012 23:56:41
Gra nawet fajna ;3 szybko wbilam 20 lv ale potem sie robi nudno moim zdaniem wait
Oeantha dnia styczeń 30 2013 09:13:27
Niewiem dlaczego, ale mi się podobają takie cukierkowe gry yes A NosTale to jest to biggrin Dziecinna grafika różne karty sp co jest plusem.Tyle, że po jakimś czasie się nudzi ;/ Wbiłam 50 lvl magiem i mi się znudziło. Ale jeżeli ktoś lubi rajdy, bitwy,lodołamacze biggrin to polecam daję 3/5 Za to, że nie jest to nawspanialsza gra
Oeantha dnia styczeń 30 2013 09:15:50
Mag007D no niewiem czy tacy mili praktycznie każdy znajdzie jakiś sposób, żeby Ci zabić groszki np, jak expisz profkę. Mnie to raz okradli ;/embarrassed
Jameson97 dnia maj 28 2013 20:50:09
Gra godna polecenia ,świetni ludzie ,0 botów ,przyjemne pvp ,exp może być trochę nudnawy od 75+ lecz jak się umie grać to szybko można nabić nawet 90 wink /topórr
mrsuchy809 dnia lipiec 19 2013 18:00:41
Gra jest świetna! 10/10 clapyes
Dywan dnia lipiec 27 2013 14:53:41
Gra jest fajna ale została zszmacona przez Gameforge ponieważ Gameforge leci na kase i zawsze może wsadzić nowy item do NosMallu np: Pluszak Krzakogona za 999 N$.
Był event gdzie można było wydropić z jajka ewolucji fajnego peta ale Gameforge wsadzając tego peta do NosMallu zmniejszył prawdopodobieństwo dropnięcia tego peta z jajka i dał szanse kupna dla Dzieci N$.Piszę dlatego że ten item stał 499 N$ lub 399 N$ ,nie pamiętam.
Jeszcze te zbugowane event jak na przykład wielkanocny.
Więc gdyby dla Nostale zmienili developera ta gra byłaby jeszcze lepsza.
MadziaDzielna dnia sierpień 28 2013 18:19:44
No to dywan trzymaj kciuki żeby zmienili tego developera razz bo jest ta gra nie mialaby miec w item shopie tych itemkow tylko np za questy czy cos to by było fajnie
Tomekproer2Official dnia czerwiec 14 2015 10:00:57
Polecam happy 8/10
Plusy
-Fajny exp
-Dostępność botów
-Hacki do gry (do prywatnych serwerów)
Minusy
-Nikt nie pomaga
-Brakuje pieniędzy na wszystko
-Gracze niechętnie nawiązują znajomości
-Mało Eventów
Polecam grać na s3 AVALON happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG