Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Talisman Online

Talisman Online Talisman Online

     Talisman Online jest tytułem należącym do gatunku gier MMORPG 3D typu fantasy. Interfejs gry jest bardzo podobny do World of Warcraft, jednak w przeciwieństwie do WoW’a, akcja gry Talisman Online rozgrywka się w orientalnym świecie. Gracz może wybrać jedną z pięciu dostępnych klas postaci: Assassin, Fairy, Tamer, Wizard oraz Monk, które charakteryzują się unikalnymi cechami oraz umiejętnościami. Opisywany tytuł był pierwszą darmową produkcją MMORPG, która zapożyczyła wiele elementów z popularnej produkcji Blizzard’a, jednak z pewnością nie możemy uznać tej gry za klon WoW’a. W przeciwieństwie do takich gier jak 4Story czy choćby Runes of Magic, Talisman Online nadal posiada wyjątkową oprawę graficzną i styl rozgrywki.
     Gra wydaje się być początkowo bardzo interesująca, istnieje kilka serwerów, do których możemy dołączyć. Tworzenie postaci nie jest rozbudowanym procesem, wybierając klasę Wizard’a możemy dostosować płeć naszej postaci, przy wyborze innych klas jesteśmy zmuszeni do tego, aby prowadzić rozgrywkę pod postacią mężczyzny bądź kobiety. Każdą klasę postaci możemy dostosować w niewielkim stopniu: zmieniając twarz oraz styl uczesania jedynie na kilka sposobów.
     Nowi gracze rozpoczynają przygodę w małej, orientalnej wiosce, zaludnionej przez kilka postaci NPC. Kilka dziwnych postaci dostarcza nam pierwsze Questy, które wprowadzają nas w podstawy gry. Talisman Online nie posiada formalnego Tutoriala, jednak nadrabia to miłą wskazówką, wyświetlaną na lewej stronie ekrany jako ikony wykrzyknika. Kliknięcie w tą ikonę ujawnia wskazówkę dotyczącą gry – tego typu rozwiązania są obecnie szeroko stosowane w sporej grupie produkcji MMO. Poruszamy się za pomocą myszy, i za pomocą tego samego narzędzia zaznaczamy przeciwnika, z którym pragniemy zmierzyć się. Dzięki umiejętnością umieszczonym w pasku narzędzi, możemy za pomocą jednego kilku przycisków wykorzystywać posiadane umiejętności w walce. Dzięki podświetleniom nazw postaci NPC, gracz może szybko i co ważne automatycznie udać się do danego miejsca, w którym musi odbyć rozmowę z jakąś niegrywalną postacią. To sprawia, że sama podróż jak i poszukiwanie jest o wiele łatwiejsze.
     Wykonywanie zadań przynosi doświadczenie, które następnie jest niezbędne, aby móc uzyskać kolejny poziom. Gracz wraz z zdobyciem kolejnego levela otrzymuje automatycznie przydzielony punkty atrybutów pomiędzy czterema statystykami: Siłą, Inteligencję, Zręcznością oraz Wytrzymałością. Dzięki otrzymanym częścią ekwipunku, gracz zyskuje dodatkowe punkty atrybutów, które jak wiadomo wpływają na samą rozgrywkę. Gracz w trakcie polowania i wykonywania Questó zyskuje punkty energii, które mogą być wykorzystane do ulepszania części ekwipunku. Niektóre przedmioty gracz może ulepszyć 10 razy, wyższa ranga przedmiotu jak łatwo się domyśleć dodaje specjalne atrybuty graczowi, sprawiając, że staje się bardziej potężny.
     Posobnie jak w innych grach MMORPG, tak i w Talisman Online gracz może rozwijać zdolności rzemieślnicze, których jest sześć: Collect Herb, Make Potion, Collect Ore, Make Charm, Decompose oraz Make Magicstone. Rozwój jednej z zdolności oraz doskonalenie się w niej może przynosić graczom spore dochody. Wskaźnik poziomowania jest dość powolny, ale trzeba wziąć po uwagę fakt, że możemy zdobyć maksymalnie 65 poziom. Przygnębiająca może być z kolei informacja, że ogólny rozmiar świata gry nie jest ogromny, mimo, że występuje kilkanaście różnorodnych lokacji.
Wydawca: Miracle Castle
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.talismanonline.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,2 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy:

+ Świetny Interfejs inspirowany World of Warcraft
+ Dobrze wykonana mini mapa
+ Cele Questów wyświetlane na mapie
+ Możliwość jazdy na

Minusy: - Ograniczona kamera rotacji
- Podobieństwo do gry World of Warcraft
- Ograniczona możliwość dostosowania wyglądu postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 250 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 14/05/2011 15:02

Oceń grę:
Komentarze
chaotic66 dnia maj 15 2011 09:09:10
Gra super jak dla mnie 10/10 ale jednak nie ma to jak priv mounty z IS za darmo i nie tylko polecam biggrin
Mrok dnia maj 15 2011 18:44:14
Co do priv serwera to już od ponad pół roku istnieje polski priv tej gry o nazwie Dragon Talisman
zerrres dnia lipiec 13 2011 16:24:29
Talisman spoko gra a co do Mrok to thx za priva
Promyk dnia lipiec 26 2011 13:49:13
Grałem ale na 37 lvlu skończyły mi się questy ale bardzo mi sie podobala 9/10biggrinbiggrin
Promyk dnia sierpień 03 2011 15:34:08
ZApraszam na prywatny serv gry pod nazwą world of talisman item shop za free to znaczy niby się w nim płaci ale wszystko kosztyje 1 t-points a d początku gry dostajesz 99999 t - pointsówbiggrin
GOSIA67 dnia sierpień 18 2011 18:30:39
Gra jest po polsku bo niewiem czy warto sciagac
GOSIA67 dnia sierpień 18 2011 18:31:23
?????

helpless
Evans dnia listopad 17 2011 19:43:05
Ciekawa gra. Można tak powiedzieć. Nudzi się na dłuższą metę. Trudna do ogarnięcia dla nowicjuszy. Nie zrozumiałe tutoriale na początku. Wielka przewaga ludzi z itemami z shopu za kase. Ogólnie daję 6/10 ze względu na grafikę i klimat gry,
damoss1 dnia styczeń 02 2013 20:22:07
Gra Bardzo Fajna ,lecz po Angielsku. Ale gra Dużo polakówannoy
OlsenTerror dnia styczeń 07 2013 12:27:42
Eśli ktoś nie gra, a posiada konto, które nadaje sie jeszcze do użytku, czyli ma jakieś eq, hajs, mounta, czy co kolwiek innego, a właściciel nie ma czasu na gre, bądź już dawno zrezygnował z gry, a konto stoi odłogiem, to prosze o kontakt w grze (Nick Olsen)/na pw. Jako, że był merge serverów, teraz niemalże cała sekcja Treasures(Flawless, Brilliant, Sapphire), to jeden server - Diamond Star( na którym obecnie gram).

Podaje email, dla lepszego kontaktu Malolat14@gmail.com

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG