Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


ROSE Online

ROSE Online Rose Online

    ROSE Online pierwotnie została wydana w 2005 roku przez Triggersoft w systemie pay 2 play. Jednak dwa lata później wydawca zbankrutował, a grę przejęła firma Gravity, która postanowiła zmienić politykę sprzedaży i udostępniła produkcję za darmo graczom, by następnie czerpać zyski z systemu mikropłatności. Dzięki nowemu właścicielowi tytuł doczekał się wielu aktualizacji oraz Eventów, dzięki czemu tytuł „ożył na nowo” wśród sympatyków gier MMORPG.
    Już w momencie rozpoczęcia rozgrywki ukaże się nam kolorowa, słodka grafika. Proces tworzenia postaci nie jest tak dogłębny jakbyśmy oczekiwali choćby biorąc za przykład dowolny, inny tytuł MMO. Gracz może może stworzyć bohatera i dostosować jego styl twarzy, włosów oraz ich kolor. Jako nowy gracz rozgrywkę nie rozpoczynamy od wyboru klasy postaci. Zabawę z ROSE Online rozpoczynamy jako „goście” w małej, przyjaznej wiosce, w której wykonujemy podstawowe Questy, które pozwalają zdobyć doświadczenie oraz wiedzę na temat najważniejszych elementów gry. Gracz, który za zadanie będzie musiał zmierzyć się z przeciwnikami nawet na wyższych poziomach nie stawi czołom hordom zombie, smokom czy strasznym orkom. Gracz podróżując przez kolejne lokacje będzie zmagał się z szopami, prosiętami czy trzmielami – moby nawet na największych poziomach swoim wyglądem mogą co najwyżej zachęcać gracza do przytulenia się, bowiem nawet „czarne charaktery” wyglądają w ROSE Online bardzo przyjacielsko.
    Ruch w grze jest obsługiwany przez za pośrednictwem myszy – gracz wskazuje do którego miejsca mamy się udać, bądź z jakim potworem mamy się zmierzyć. Posiadane umiejętności są wykorzystywane przez skróty klawiszowe – za pomocą klawiatury numerycznej. Co ciekawe stopa otrzymywanego doświadczenia w ROSE Online jest bardzo duża zwłaszcza na początkowych etapach rozgrywki. Jednak zdobycie maksymalnego – 210 poziomu może zająć Ci naprawdę dużo czasu… szybkość zdobywania poziomów gwałtownie spada po kilku dniach przeciętnej rozgrywki.
   Po dotarciu do pierwszego dużego miasta i uzyskaniu 10 poziomu, gracz musi szukać odpowiedniego trenera, który pozwoli na wybór jednej z czterech dostępnych klas postaci: Hawker, Muse, Soldier oraz Dealer. Pierwsza z dostępnych klas jest postacią najszybszą, która cechuje się sporą celnością oraz zręcznością. Zdolności tej klasy głównie ukierunkowane są do walki przy pomocy kastetów, podwójnych mieczy bądź łuku. Muse jest klasą, która może wspomagać innych graczy, a dzięki magii ofensywnej potrafi dość dobrze walczyć z innymi przeciwnikami. W walce Muse używa głównie lasek oraz różdżek. Soldier jest typową klasą, która w walce wykorzystuje swoje zdolności fizyczne, a dzięki szansie używania wielu typów broni: mieczy, toporów czy broni oburęcznej jest profesją bardzo dobrą dla początkujących graczy. Ostatnią z dostępnych klas postaci jest Dealer – profesja, która zagwarantuje największe dochody. Dzięki zdolnościom tworzenia przedmiotów można zarobić dość sporo, oczywiście o ile jesteśmy lepsi i tańsi niż konkurencja. W walce Dealer nie spisuje się tak dobrze jak pozostałe klasy; używa pistoletów, wyrzutni oraz specjalnych armat.
    Aby gracz mógł wyrównać swoją postać, otrzymuje wraz z zdobyciem kolejnego poziomu punkty atrybutów, które mogą być rozdzielone między sześć statystyk: Str, Dex, Int, Con, Cha oraz Sen. Ważne jest, aby przydzielić te punkty prawidłowo na podstawie pierwszej i drugiego klasy, jaką wybierzemy w trakcie rozgrywki. Na szczęście w ROSE Online gracz otrzymuje jeden skrypt do resetowania punktów statystyk, dzięki czemu na początku rozgrywki możemy nie bać się ingerować w rozwój danych atrybutów. Już po wybraniu pierwszej klasy, można zauważyć dwa drzewka, które charakteryzują daną specjalność w klasie. Przykładowo Hawker może specjalizować się w walce przy pomocy sztyletów bądź łuków, Soldier w walce ofensywnej bądź defensywnej.
    W ROSE Online jest stosunkowo mało dostępnych Questów, jednak musimy zwrócić uwagę, że gra została zaprojektowana głównie na zdobywanie doświadczenia za pomocą grind’u na mobach. Trzeba się przyzwyczaić, że gracz musi spędzić w jednej lokacji niekiedy kilkanaście poziomów, by być w stanie udać się do nowego, jeszcze niezbadanego obszaru gry. Sam proces walki z potworami i zdobywaniem cennego EXP’a opiera się na wykorzystaniu Party, gdyż im więcej jest osób w drużynie tym otrzymujemy więcej Punktów Doświadczenia.
    ROSE Online wydaje się być interesującą grą, jednak warto przed rozpoczęciem rozgrywki zastanowić się, czy bliżej zapoznać się z grą, która kiedyś oferowała stosunkowo sporo możliwości, jednak obecnie gra pozostała w tłumie szarych produkcji… które miały już na rynku swoje „5 minut”.
Wydawca: Gravity
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://roseonlinegame.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1.4 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Przyjemna Grafika

+ Szybkie zdobywanie poziomów

+ Możliwość ulepszania przedmiotów

Minusy: - Ukierunkowana na Grind
- Nie wiele dostępnych Questów
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 13/05/2011 19:09

Oceń grę:
Komentarze
artek220 dnia maj 16 2011 08:10:33
Zapowiada się ciekawie biggrin nareszcie coś do granialollollollol
kura720 dnia lipiec 17 2011 01:11:40
Dobrze ze niam zbyt wielu qestow bo puzniej nietrzeba sie z nimi meczyc XD <zart> lubie jak jest duzo qestow przynajmniej jest co robic
Promyk dnia lipiec 26 2011 18:32:42
Mi się nie spodobała. Ogulnie nie lubie takiej grafiki ale ta jest ładna 7/10

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG