Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Golfstar

Golfstar

     Golfstar jest sportową grą MMO 3D, w której gracz może stworzyć własnego Avatara za pomocą licznych ubrań i akcesoriów by wspólnie z maksymalnie 30 innymi graczami prowadzić rozgrywkę. Tytuł posiadający grafikę inspirowaną anime udostępnia wspaniałą rozrywkę prowadzoną w szybkim tempie, dzięki czemu gra z biegiem czasu zyskuje coraz to większe zainteresowanie.
    W ostatnich latach powstało wiele produkcji MMO, które udostępniają rozgrywkę w wiele dziedzin sportowych. Jedną z gier – Golfstar został wydany przez firmę Gamigo, ale podobnie jak inne podobne tytuły, tak i ta produkcja może wiele zaoferować graczom. Proces kreacji bohatera jest dość ograniczony: możemy wybrać dwie postacie męskie oraz kobiece, dostosować styl uczesania oraz kolor włosów. Mimo tego, gracze wyglądają już w trakcie rozgrywki bardzo podobnie do siebie, jednak na szczęście można wyposażyć się w odzież w trakcie rozgrywki, co więcej „galanteria” dodaje różne bonusy.
    Rozgrywka w Golfstar jest stosunkowo prosta, gracz najpierw musi nacisnąć i przytrzymać spację, aby wypełnić swój „miernik mocy” i puścić przycisk w odpowiednim momencie. Korzystanie z myszy pozwala na dodatkową kontrolę, możemy zmieniać widok kamery w dość wygodny sposób, tak aby łatwiej było nam oddać lepsze uderzenie. Co ciekawe, gracze w Golfstar mogą nauczyć się umiejętności, które następnie można dodać do paska, tak aby za pomocą przycisków można było w wygodny sposób skorzystać z ich i uzyskać specjalne bonusowe atrybuty.
    Bardzo imponującym faktem jest wpływ czynników zewnętrznych takicj jak wiatr, warunki atmosferyczne, wilgotność powietrza na samo oddanie rzutu. Każdy z tych czynników musi być przez nas oceniony, aby w trakcie strzału nasza piłeczka nie powędrowała w zupełnie innym kierunku. W Golfstar sprzęt oraz statystyki odgrywają istotną rolę. Gra oferuje bogaty zestaw ubrań dla graczy oraz szeroką gammę wyposażenia, którą możemy zakupić w grze za walutę zdobytą w trakcie rozgrywki lub za gotówkę w Item Mall’u. Kluby również są bardzo ważne w grze, podobnie jak różne przedmioty, które mogą pomóc zwiększyć dokładność gracza: wytrzymałość, kontrolę, dokładność czy moc. Gracz zdobywając doświadczenie zbliża się do uzyskania kolejnego poziomu, a po zdobyciu nowego level’a gracz otrzymuje kilka punktów atrybutów, które może rozdysponować w cztery wyżej wymienione statystki.
    Obecnie istnieje kilka trybów gry, które czynią grę Golfstar bardziej interesującą. Po za walką z innymi graczami o zdobycie jak najmniejszej liczby punktów, gracze mogą również grać ze sobą w drużynach, w których liczy się współpraca. Na szczęście rozgrywka w Golfstar jest bardzo szybka, ponieważ zespoły jak i sami gracze grają jednocześnie, nie musimy oczekiwać na ruch konkurencji – co jest bardzo dobrym rozwiązaniem patrząc na inne produkcje opierające się na grze w Golf’a. Innym bardzo ważnym elementem opisywanego tytułu jestem system Gildii, które oferuje graczom kilka dodatkowych elementów, bardzo istotnych w trakcie przeprowadzenia rozgrywki.
    Golfstar należy do jednych z lepszych sportowych gier MMO, z racji realistyczności i szybkiej rozgrywki oraz obsługi społeczności graczy przez lobby gra szybko zyskuje popularność wśród graczy zagranicą. Oczywiście tytuł posiada ograniczoną ilość elementów, jednak pewne wady po prostu nie da się wyeliminować.
Wydawca: Gamigo
Gatunek: Sportowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://golfstar.gamigo.com/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1.4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy:

+ Różnorodność odzieży i akcesoriów

+ Świetny interfejs
+ Możliwość aby jednocześnie uczestniczyło w rozgrywce 30 osób

Minusy: - Kilka grywalnych postaci
- Podobna do innych gier

Galeria:

Soccer Star Soccer Star Soccer Star
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 13/05/2011 15:44

Oceń grę:
Komentarze
chaotic66 dnia maj 13 2011 18:02:27
Gra wygląda ciekawie ściągam i oceniam
apollo678 dnia czerwiec 20 2011 21:11:58
Jak dla mnie gierka ciekawa. może zająć trochę czasu happy 4/5 happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG