Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


SoccerStar

SoccerStar

     SoccerStar jest produkcją MMO, która została „stworzona z jajem” – tak przynajmniej produkcję promuje w sieciach reklamowych wydawca Playa Games GmbH, twórca bardzo popularnej gry Shakes & Fidget, co może już na początku sugerować, że tytuł będzie zdecydowanie odbiegał od większości gier, dzięki czemu z pewnością będzie co najmniej bardzo interesującym tytułem, który warto bliżej poznać.
     Rozgrywkę w SoccerStar rozpoczynamy od utworzenia naszego Avatara – możemy wybrać płeć naszego zawodnika, a następnie po wprowadzeniu danych potrzebnych do logowania możemy również dostosować Kolo włosów czy skóry, sam styl uczesania oraz cechy fizyczne takie jak nos, brwi, usta, wąsy, uszy czy posturę. Gracz kontroluje swoją postać na kilku płaszczyznach trenując i rozwijać swoje zdolności piłkarskie. Przykładowo zaznaczając zakładkę trening gracz może na stałe poprawić swoje umiejętności. Należy jednak rozwijać każdą z pięciu dostępnych atrybutów: Drybling, Strzały na bramkę, Podania, Sprint oraz Kondycję w równomierny sposób – przecież piłkarz, który znakomicie podaje i oddaje celne strzały na bramkę musi również być wytrzymały. Wymienione atrybuty dotyczą napastnika, swoją pozycję na boisku możemy zmienić w prosty sposób w swoim profilu, dzięki czemu gracz może rozwijać inne atrybuty, jednak rozwijając przykładowo atrybut Strzały na bramkę a następnie zmieniając swoją pozycję na bramkarza nie będziemy uzyskiwać żadnych przywilejów z tego, że rozwieliśmy atrybut charakterystyczny dla napastnika czy pomocnika, innymi słowy warto już na początku gry określić kim tak naprawdę chcemy zostać w SoccerStar.
     Oczywistym jest również fakt, że Piłka Nożna jest sportem drużynowym, dlatego też gracze grający w SoccerStar mogą łączyć się i wspólnie grać w klubach. To dzięki rozwijaniu samego klubu gracze zyskują specjalne bonusy. Dzięki trenerowi można korzystać z nowych opcji taktycznych. Poza tym Trener zmniejsza koszt treningu dla wszystkich członków klubu. Menadżer pomaga zawodnikom przy umowach, przez co dostają oni więcej pieniędzy za pracę. Nawet sam stadion oferuje dodatkowe bonusy, gdyż robi on ważeni e na przeciwniku i ma wpływ na czynnik nazwany często „przewagą własnego boiska”.
     Gracz może kupować różne przedmioty, które zwiększają jego posiadane atrybuty, dzięki czemu staje się lepszym zawodnikiem. Jednak aby zarobić pieniądze, podobnie jak w życiu trzeba pracować, w SoccerStar gracz może wykonywać różne zadania, które kosztują nas punkty Wytrzymałości. Wykonując zleconą pracę otrzymujemy srebrne monety oraz niekiedy dodatkowe bonusy, które pomogą nam w trakcie rozgrywki. Niektóre zadania wykonują się kilka minut inne mogą trwać kilkadziesiąt, warto w tym czasie zając się po prostu czymś innym, a grę SoccerStar potraktować jako małą „odskocznię” od wykonywanych obowiązków czy to w pracy czy w trakcie nauki.
     Posiadaną wytrzymałość, którą wykorzystujemy w trakcie pracy czy treningów powoli się regeneruje, na szczęście możemy udać się do pokoju hotelowego, w którym wygodny sposób zregenerujemy ją. Można również udać się do salonu wallnes, aby natychmiast zregenerować 20 punktów wytrzymałości. Jednak taka „usługa” kosztuje nas 1 gwiazdkę – surowiec, który możemy zdobyć podobnie jak w Shakes & Fidget na kilka sposobów: poprzez zachęcenie do naszych znajomych poprzez specjalny link, zdobycie gwiazdek w trakcie wykonywania pracy lub za pomocą sklepiku, w ostatnim wypadku najmniej gwiazdek w stosunku do zapłaconej kwoty otrzymujemy za pośrednictwem SMS’ów, dlatego też nawet, jeśli skusimy się na tego typu „inwestycję” to chyba najrozsądniej byłoby zakupić gwiazdki za pośrednictwem przelewu.
     SoccerStar jest prostą produkcją MMO, która w miły sposób pozwoli nam, choć na chwilę odskoczyć od szarości codziennego życia, tytuł początkowo wymaga od nas czasu, w późniejszym etapie wystarczy zalogować się raz czy też dwa razy dziennie, aby zlecić wykonanie zadania czy udać się na trening. Grę polecamy pewnie wszystkim, którzy choć w małym stopniu potrafią docenić walory Piłki Nożnej.
Wydawca: Playa Games
Gatunek: Sportowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://soccerstar.pl/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 128 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy:

+ Duża liczba graczy

+ Początkowe wskazówki
+ Odbiega od innych sportowych gier

Minusy: - Sporą przewagę można zdobyć za pieniądze.

Galeria:

Soccer Star Soccer Star Soccer Star
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 27/04/2011 13:40

Oceń grę:
Komentarze
Sylian dnia kwiecień 27 2011 14:17:54
Gra nie dla mnie...
hubcert dnia kwiecień 27 2011 15:39:43
Gram tylko gdy nudzi mi się i mam pełno czasu
Mahomet dnia kwiecień 27 2011 17:51:35
Za bardzo śmierdzi Shakem....
KrytykGierxD dnia kwiecień 28 2011 08:10:26
Bardzo fajna gra!! POLECAM zapraszam na serwer 1!!! Moj nick to Pierwiastek. Zapraszam do klubu naszego: NaszeBabcieSaOK
hubcert dnia kwiecień 28 2011 14:57:21
Gościu jest narazie tylko 1jeden serv więc nie pisz na którym grasz
mateoking dnia listopad 02 2011 07:24:45
Co to ma wgl ku&^% być 0_0 ??

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG