Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Rift

    Rift to gra od Trion Worlds zawierające wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań. Moja przygoda z Riftem zaczęła się, gdy po Aionie chciałem poszukać czegoś nowego. Padło właśnie na Rifta. Czym Rift mnie przyciągnął? Ano bardzo dobrym system klas. Każda klasa ma własne soule - dusze. Soule to takie archeotypy. Dzięki duszom możemy tworzyć postacie uniwersalne. Np. warrior - wojownik gdzie jedna dusza może być pod tanka, druga pod DPS (obrażenia na sekundę), a trzecia może być pod maga, dzięki czemu możemy bić magią na odległość, a zarazem mieć ciężką zbroję. Gra oferuje nam jeszcze dwie frakcję, w której skład wchodzą trzy rasy. Guardians to frakcja gorliwych wyznawców bogów. W skład frakcji wchodzi rasa podobna do ludzi - Mathosians, rasa elfów z wysokich rodów - High Elves i rasa krasnoludów - Dwarves. Defiants to frakcja tzw. odmieńców - odrzucili wiarę w bogów na rzecz techniki. Budują różne machiny pomagające w walce z wrogiem. W skład frakcji także wchodzi rasa podobna do ludzi - Eth, rasa ciemnoskórych elfów - Kelari, a także rasa muskularnych Bahmi.

MMORPG

    Żaden wybór frakcji nie jest ani dobry, ani zły. Każdy ma swój własny plan na walkę z Regolus. Gurdians chcą go zniszczyć z pomocą swoich Bogów, a Defiants z pomocą technologii i swych machin. A kim jest Regolus? To szósty z bogów, a jego żywioł to śmierć. Chce pogrążyć Telare w mroku i zniszczyć wszystko, co żywe. My jesteśmy wybrańcami - Ascendent. Naszym celem jest walka z Regolus póki nie przeminiemy. Rift: Planes of Talera oferuje bardzo żywiołowe i ciekawe Eventy. Pewnego piękno dnia idziemy sobie przez las, a tu nagle otwiera się Rift - Szczelina, z której wydobywają się potwory. Jeśli jej nie zamkniemy i nie wybijemy wszystkich potworów nastąpi Wielka Inwazja, a wtedy nie będzie tak bajecznie. Jeśli nie powstrzymamy inwazji to wtedy pobliska wioska, miasto może np. spłonąć, a wtedy odbudowa zajmie troszkę czasu.

MMORPG 

    Wypadałoby coś powiedzieć o PvP, które w grze jest bardzo dobrze. Do wyboru mamy m.in.: The Black Garden (czyli coś takiego jak zabieranie flagi, ale zamiast przynieść ją do bazy musimy nieść jak najdłużej by zdobywać punkty), a także Codex Arena, czyli zajmowanie pozycji oraz wiele więcej. W grze dostępny jest też crafting. Możemy wyrabiać bronie, zbroje, artefakty, runy, magiczne bronie itd. Crafting nie różni się niczym nadzwyczajnym dlatego nie będę o nim pisał. Gierka mimo nowatorskich rozwiązań ma także minusy. Animacje postaci, a także ich poruszanie się pozostawia wiele do życzenia, a grind, który jest dobrze pochowany w Questach daje po sobie znać po dłuższym obcowaniu z naturą. Mimo to gierka zawierająca dużo minusów posiada nowatorskie rozwiązanie, których nie znajdziemy w żadnym innym MMO.

Wydawca: Trion WorldsFuncom
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://eu.riftgame.com/en/
Polska Strona: http://rift.pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2.4 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 512 MB
Dysk Twardy 15 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Soule pozwalające stworzyć unikatową postać
+ Przejrzyste questy
+ Eventy - Rifty i wiele innych
+ Czas wczytywania
+ Proste UI
Minusy: - Fatalne animacje i ruch postaci
- Grind, grind, grind
- Monotonia
- Rifty mimo zapewnień pojawiają się w tym samym miejscu
- Stałe spoty pojawiania się surowców
- Fabuła kończy się na słowie "ciekawa"

Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Brak Danych
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 18/04/2011 19:50

Oceń grę:
Komentarze
dejwid1910 dnia kwiecień 18 2011 20:28:58
Haha! pierwszy!
dejwid1910 dnia kwiecień 18 2011 20:29:54
O a co do gry to nie zagram bo płatnasadnosad...NO ale może kiedyś...
Thaian dnia kwiecień 18 2011 23:13:36
Gram w Rifta od premiery i naprawdę na ten czas tylko raz się na nią wkurzyłem a tak to same zalety z gry czysta przyjemność. Naprawdę polecam przetestować. To ,że jest płatna to dobrze bo nie ma przebicia zwykłej gotówki do świata gry (czyt.ekonomi) tudzież Runes of Magic więc jest święty spokój. Jednak cena startowa gry jest spora chyba ,że kupicie na allegro gdzie wersja kolekcjonerska kosztuje 109 zł.
mateuszwil dnia lipiec 10 2011 21:40:54
Ona ma być za darmo jasnemad
Mahomet dnia lipiec 30 2011 12:15:28
To jeszcze kilka(naście) lat na wersję f2p poczekasz.
mefik852 dnia luty 02 2012 18:04:57
Na jakim serwie grac żeby byli polacy bo zamiezam sobie go kupic w niedalekim czasie .
Quidos dnia lipiec 11 2012 01:43:07
Kupujesz bo chcesz zobaczyć końcowe napisy "ciekawa" biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG