Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Atulos Online

Atulos Online Atulos Online

    Atulos Online jest produkcją rynku MMORPG, która zdecydowanie odbiega od wykreowanego wzoru przez najpopularniejsze tytuły. Gra mimo, że na pierwszy rzut oka oferuje nie wiele to posiada w sobie wiele elementów, które sprawiają, że tytuł jest godny polecenia znajomym, jednak aby móc poznać najlepsze elementy gry warto poświęcić więcej czasu na poznanie gry.
    Swoją zabawę z Atulos Online rozpoczynamy od kreacji bohatera. Gracz w zakresie dostosowania wyglądu postaci nie może zrobić dosłownie nic, gdyż w trakcie tworzenia przyszłego Wojownika, Rycerza, Dwarfa, Guardian czy Maga nie można dostosować wyglądu w jakikolwiek sposób. W grze występują cztery klasy postaci podzielone dodatkowo na dwa żywioły: Ziemię i Ogień. Mage to klasa posługująca się laskami i władająca magią jednego z dwóch żywiołów. Zaletą tej klasy jest z pewnością spore możliwości ofensywne, jednak defensywnie sprawdza się bardzo słabo. Nieodzownym elementem Rycerza jest Miecz oraz Tarcza, to dzięki nim może bezpiecznie pokonać przeciwnika. Dwarf bardzo przypomina klasę Rycerza, z tą różnicą, że jego zdolności ofensywne i defensywne są zbalansowane. Warrior jest najbardziej ukierunkowaną klasą postaci w bezpośredniej walce z przeciwnikiem, to dzięki ogromnej sile może szybko pokonać wroga. Guardian jest ostatnią z dostępnych klas postaci i swoimi możliwościami przypomina inne klasy walczące w bezpośrednim zwarciu. Dwie ostatnie profesje w Atulos Online nie posiadają dwóch żywiołów, żywioł Ziemi należy do Warrior’a a Ogień do Guardiana.
     Gracz może przemierzać kolejne lokacje, udając się do specjalnych miejsc gracz w walce z potworami może zdobywać złoto, przedmioty niezbędne, aby móc udać się do kolejnych i trudniejszych miejsc. Za zdobyte pieniądze gracz może zakupić nowe bronie, części ekwipunku, które następnie zwiększają atrybuty postaci: Strength, Wisdom, Attack, Defense. Pierwszy z atrybutów oznacza fizyczną siłę i wpływa na ilość zadawanych obrażeń, kolejny z atrybutów jest bardzo ważny dla Maga, to dzięki niemu może zadawać większe obrażenia. Attack oraz Defense bezpośrednio wpływa na walkę z przeciwnikami, ważne jest, aby w miarę możliwości starać się wymieniać przedmioty.
    Największym plusem gry jest z pewnością życzliwość graczy, to dzięki nim możemy lepiej poznać najważniejsze elementy Atulos Online. Ciężko znaleźć poradniki do tej gry, dlatego ważna jest współpraca między graczami, samotna rozgrywka szybko zniechęca do tytułu, poznając innych graczy często z różnych krańców ziemi z przyjemnością powraca się do gry.
    Dla początkujących graczy mamy kilka bardzo istotnych porad. A mianowicie poruszamy się po grze wykorzystując myszkę, udajemy się na prawo od naszego miejsca w którym się pojawiliśmy i wkraczamy do pierwszego Dungeonu w którym musimy się zmierzyć z potworami. Warto po walce zminimalizować grę, aby nasze punkty HP się zregenerowały. Po zdobyciu kilkudziesięciu złota warto udać się do pierwszego sklepu, w którym możemy zakupić lepszą broń czy bransoletę, dzięki czemu szybciej będziemy pokonywać przeciwników. Warto zwrócić uwagę, że gra zapisuje się pomiędzy zmianą lokacji. W dungeonach gracz może zdobyć amulet, który pozwala wkroczyć do kolejnych trudniejszych miejsc. Amuletu tego chroni jednak grupa silnych przeciwników, dlatego też aby ich pokonać trzeba będzie kilkukrotnie pokonać grupkę przeciwników, by tym samym dobyć doświadczenie oraz złoto, które pozwoli zdobyć lepsze wyposażenie.
    Atulos Online należy do grona mało popularnych produkcji MMO, jest bardzo interesującą alternatywą dla masowych gier, w których liczy się, abyś spędził jak najwięcej swojego wolnego czasu w trakcie rozgrywki. W tym tytule liczy się nawiązywanie współpracy z innymi graczami, nawiązywaniu przyjaźni oraz wspólnym rozwijaniu samego klienta gry, bowiem wydawca bierze pod uwagę głos graczy.
Wydawca: Brak Danych
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.atulos.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 8.0
Procesor: 400 MHz
Pamięć RAM: 32 MB
Karta Graficzna: 4 MB
Dysk Twardy 100 MB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Życzliwość od innych graczy

+ Małe Lagi

+ Klasyka gatunku

+ Średnio-Rozbudowany System Gry

Minusy: - Mało dynamiczna rozgrywka

- Wolne poruszanie się po lokacjach

- Słaba Grafika i dźwięk

Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 40 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 15/04/2011 10:54

Oceń grę:
Komentarze
chaotic66 dnia kwiecień 16 2011 08:54:46
Jestem pierwszy yesyes

Gra 0/10 to jest prawie to samo co tibia a grafika odstrzasza
Tomekproer dnia czerwiec 19 2011 22:16:12
Ja pobieram zobacze ocenie a dla nikturych wszystkie gry 2d to Tibia no co u nich nie lubie
Tomekproer dnia wrzesień 15 2011 15:57:49
Ryzykuje hehhe
Tomekproer dnia wrzesień 15 2011 15:59:28
A istalka zajmuję 35mb
damian95565 dnia grudzień 21 2011 20:08:18
Grałem. Zobaczyłem. Stwierdziłem, że ta gra na daje się tylko do zamknięcia... Nie wiem co ludzie widzą w niej, że wbijali takie duże lvl... Wogóle chciało im się w to grac? Nie lubie chodzić tylko w lewo bądź w prawo... Tibia lepsza ;p. Ogólnie gre oceniam 0/10 dull
kewin123 dnia marzec 22 2013 15:06:19
Gupia ale nudna jus wole evilrazz

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG