Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Monato Esprit

Monato Esprit Monato Esprit

    Monato Esprit jest produkcją MMORPG 3D, w której gospodarka całkowicie oparta jest na ekonomi i jednocześnie jest pierwszym tytułem opublikowanym przez Reality Gap. Z pewnością tytuł spośród innych dostępnych i darmowych gier MMO wyróżnia gospodarka gry. W grze nie ma postaci NPC - sklepikarzy, zamiast tego w 100 % gracze uzależnieni są od samych siebie, bowiem wszelkie sprawy handlowe sprowadzają się do barteru lub wymiany za wirtualną walutę - MetaTIX.
     W trakcie kreacji bohatera w Monato Esprit gracz może w przeciętny sposób dostosować wygląd postaci, może również wybrać swój znak zodiaku oraz ulubioną porę roku. Rozpoczynamy rozgrywkę jako nowicjusz i w momencie zdobycia 5 poziomu mamy możliwość wybrania jednej z pośród sześciu dostępnych klas postaci, które umówimy w późniejszym czasie. Wspomniana opcja wyboru znaku zodiaku oraz pory roku wpływa na dodatkowe bonusy, dzięki czemu rozgrywka jest po prostu bardziej rozbudowana.
    Po utworzeniu postaci, gracz otrzymuje możliwość wyboru czy pragnie rozpocząć tutorial czy też pominąć go i od razu udać się do miasta Isildra. Nowi gracze, którzy nie posiadają odpowiedniego doświadczenia w grach MMORPG powinni wziąć udział w tym etapie gry, gdyż zdobędziemy podstawowe informacje dotyczące rozgrywki. Ważne jest, aby nie klikać szybko w trakcie wykonywania Tutoriala w przycisk „Next”, tylko dogłębniej poznać choćby mniej istotne elementy gry takie jak Crafting czy system Dungeonów.
     Instancje w Monato Esprit w większości są dostępne za darmo, jednak aby wkroczyć do niektórych wymagane jest posiadanie MetaTix – waluty, którą handlujemy i którą można zdobyć na wiele sposobów w grze. Większość lochów może przypominać te z gry Corum Online, gdyż nie są generowane w sposób losowy, zawsze wkraczając do nich wiemy co nas spotka, dlatego też szybko się nudzą one. Wędrówka przez niezliczone identyczne obszary z wykorzystaniem ubogiego systemu mini-mapy może być nieco frustrujące, zwłaszcza przy poszukiwaniu określonego rodzaju potwora. Istnieje sześć klas dostępnych w Monato Esprit, Hwarang, Templar, Mage, Cleric, Harlequin oraz Sheriff. Pierwsza z dostępnych klas to typowy ofensywny wojownik, używający w walce dwuręcznych mieczy, Templar jest ukierunkowany jest w rozwijanie zdolności defensywnych, który w walce używa tarcz oraz najlepszych zbroi. Mage jest ofensywną klasą władająca czterema żywiołami, dzięki których można zadać spore obrażenia przeciwnikom. Cleric – podobnie jak w innych grach MMORPG jest klasą wspomagającą innych graczy, w samotnej walce nie spisuje się tak dobrze jak pozostałe postacie. Harlequin to typowy Łotr wykorzystujący podstęp, zwinność oraz niewidzialność, aby niespodziewanie zaatakować przeciwnika. Sheriff jest klasą przypominającą typowego Łucznika, który z bezpiecznej odległości może atakować przeciwnika.
     Poruszanie się jest bardzo zbliżone do innych, koreańskich gier MMORPG. Ruch odbywa się wyłącznie za pomocą myszki, a skróty klawiaturowe są dostępne, aby móc otworzyć menu i wykorzystać umiejętności przypisane do paska narzędzi. Poruszanie się i walka jest dość wolna, oprawa graficzna towarzysząca nam przez rozgrywkę pozostawia wiele do życzenia. Co więcej istnieje niewiele ustawień graficzne, a maksymalna rozdzielczość wynosi 1280 Ă? 1024. Ciekawym systemem jest Crafting, zbierając przedmioty jakie można zdobyć z pokonanych mobów możemy stworzyć wiele przedmiotów, lecz wcześniej musimy przeczytać recepturę, co z pewnym stopniu ogranicza możliwości graczom i sprawia, że tylko najbardziej wytrwali i najbardziej doświadczeni mogą wykonywać najlepsze przedmioty.
     Monato Espirit jest mało interesującą produkcją, szczególnie biorąc pod uwagę, że za pewne elementy trzeba płacić prawdziwymi pieniędzmi, gdyż MetaTix możemy kupić za prawdziwe pieniądze. Warto przed wybraniem produkcji zastanowić się, czy warto poświęcić swój wolny czas i pieniądze na tą produkcję, my osobiście zachęcamy graczy do innych tytułów, które oferują równie interesującą rozgrywkę.
Wydawca: Reality Gap
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.monatoesprit.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.5 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Prosty Styl Gry
+ Szybkie levelowanie na niskich poziomach
+ Ciekawa Koncepcja Gospodarki
Minusy: - Mało opcji dostosowania grafiki
- Szybki tutorial
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 800 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 14/04/2011 17:46

Oceń grę:
Komentarze
chaotic66 dnia kwiecień 16 2011 08:56:09
Jestem pierwszy już 2 raz biggrin

Gra taka o przypomina dużo innych gier no i ta grafika .... nie polecam
Komareczek dnia kwiecień 22 2011 16:32:45
A ja 2 biggrin a co do gry fajna
artek220 dnia maj 15 2011 13:25:25
Gra fajna ale grafika nie za bardzodull
taka średnia ta gra

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG