Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


TERA Online

TERA Online – dzieło firmy Bluehole Studio (większa część ekipy studia to czołowi producenci z NCsoftu), wprowadza nas w całkiem nowy świat, w którym zdobywamy doświadczenie w grach MMO, które jak widać zmieniają się w zastraszającym tempie. Świat TERY został stworzony oraz działa na silniku dobrze nam wszystkim znanym z większości produkcji MMO (i nie tylko), wykorzystujących dobrą (jeśli nie wspaniałą) grafikę, a mianowicie Unreal Engine 3.0 (znany chociażby z Gears of War, Mortal Online czy America’s Army). Interesując się wcześniej TERĄ oglądałem screenshoty, filmy, więc sądziłem, że gra będzie zajmować dużo miejsca, nie sądziłem jednak, że aż tyle. Gra po zainstalowaniu ważyła nieco ponad 22 GB. Jednak było warto poświęcić tą przestrzeń na dysku.

MMORPG

Pierwsze miejsce do którego idziemy aby zacząć rozgrywkę to okno wyboru postaci oraz tworzenia jej. Samo menu wyboru już sugeruje grę o niebywałej jakości obrazu i dźwięku. Wchodząc do menu tworzenia postaci, doświadczamy niewiele innych zdarzeń jak w Aion Online. Jednym z wyznaczników TERY jest to, że to gra typu no-target. Nie mamy tym razem do dyspozycji możliwości kliknięcia na moba/przeciwnika i trzymania lub możliwości śledzenia go poprzez ciągły target. Tym razem twórcy poszli o krok dalej jeśli chodzi o system walk nie tylko PvP. Na środku ekranu mamy tylko celownik jak z gier FPS. To jest nasz target, który musimy utrzymywać na mobie/przeciwniku lub w jego niedużej odległości aby trafić. Co więcej w miarę rozwijania postaci uczymy się kolejnych umiejętności, które nie pozwalają nam utrzymywać celownika w jednym i tym samym miejscu. W zależności od profesji nasza postać będzie wykonywać nie tylko zwykłe uderzenia, mamy w tej grze do dyspozycji skille, przez które nasza postać wykonuje wręcz akrobatyczne skoki, uniki i inne tego typu akcje.

MMORPG

Klasę postaci wybieramy już na początku, podczas tworzenia postaci i jest ona niezmienna przez całą naszą przygodę ze światem TERA. Do wyboru mamy 7 ras postaci (zaznaczam, że wybór rasy nie wpływa jakkolwiek na statystyki postaci, wszystko zmienia się w czasie gry): Aman – potężni i straszni w swoim wyglądzie. Stworzeni przez boga Amaruna, Aamani są zaciętymi żołnierzami. Baraka – z wyglądu przypominają nieociosane głazy (może to menhiry Obeliksa?). Baraka są spokrewnieni z gigantami, ale odwracając się plecami na ich wojnę w podboju, uniknęli zagłady swoich przodków podczas Day of Flame. Castanics – przypominają rasę High Elves (Wysokie Elfy, o nich za chwilę), z tą różnicą, że mają bardziej czerwoną skórę i rogi. Bystrzy i umiejętni, Castanics są oportunistyczni i wybuchowi. Elin – szczerze, chyba nigdy nie widziałem na oczy tej rasy w grze.

MMORPG

Jednak jest ona wymieniona na stronie Bluehole. Elin posiadają jeden cel: zatrzymać wszystko co nie jest dobre dla natury. High Elves – jest to arystokratycznie wyglądająca rasa, znana z wielu gier MMO. Jasna cera i szpiczaste uszy są ich cechą rozpoznawczą. Dzisiaj elfy są postrzegane przez inne rasy federa z ostrożnym optymizmem, jako iż wszyscy ciągle pamiętają, że jeszcze "niedawno" temu byly one w stanie wojny z prawie każdym. Humans – chyba najczęściej spotykana rasa w grze. Ludzie mogą używać każdej profesji jaka jest dostępna w grze. Ludzie są silną rasą o twardych ciałach, zawsze pełne zaufania. Obecnie próbują zrekonstruować świat Arborei najlepiej jak potrafią. Na koniec Popori – bardzo śmiesznie wyglądająca rasa, która przypomina szopy po wizycie w McDonaldzie. Popori nie są jednolitą rasą. Są mieszanką rozmaitych stworzeń zamieszkujących królestwo Popori. Strzegą oni Leśnej Krainy i żyją w idealnej harmonii z naturą.

MMORPG

Teraz coś o klasach postaci. Do wyboru mamy 8 klas postaci, którą wybieramy podczas tworzenia jej. Nie każda rasa ma możliwość wzięcia każdej z 8 klas, więc trzeba wybierać słusznie. Na początek Archer - jest klasą dobrze nam znaną z każdej gry. Wyróżnia ją duża szybkość ataku, bardzo mocne obrażenia i duży dystans od przeciwnika. Berserker - jest to klasa posługująca się dwu ręcznymi toporami. Jego mały zasięg i wolne ruchy rekompensują bardzo duże obrażenia jakie zadaje. Jego głównymi atutami jest duża ilość HP. Lancer - klasa ta jest przystosowana do używania tarczy dzięki czemu Lancerzy są znani przede wszystkim ze swoich zdolności obronnych. Mystic - wzywają duchy elementów by pomagały im w walce z przeciwnikiem. Posiada małą ilość Hp, lecz rekompensuje jej to umiejętność leczenia siebie. Priest - jest podstawową klasą leczącą w party i nieodłącznym jego elementem. Ma też jeden z najniższych wskaźników HP i najwyższych MP. Tera zmienia nieco nasze przyzwyczajenia odnośnie klas leczących, gdyż ze względu na posiadanie przez Priesta jedynie skilli AoE (Area of Effect), jest on zmuszony do przebywania w centrum, a nie jak dotychczas z tylu walki. Slayer - posługuje się potężnymi dwuręcznymi mieczami. Zadaje on potężne obrażenia, lecz są one powolne i dość rzadkie. Kolejnym atutem jest duży zasięg dwuręcznego miecza przy używaniu skili AoE. Sorcerer - Postacie posiadające i specjalizujące się w tajemnej wiedzy i używających potężnych czarów, posługująca się dyskiem. Sorcerer szybko rzuca czary na wygrany cel, a także obszarowe zaklęcia na grupę przeciwników. Dodatkowym atutem jest umiejętność stawiania pułapek i stunowania przeciwników. Warrior - przez graczy zwany czasami "sztyleciarz", "skrytobójca" itp. Jest to klasa charakteryzująca się szybkością i dużymi obrażeniami, które zadaje. Dzięki swojej zwinności jest ciężkim celem do trafienia. Średni pancerz nadrabia dużą ilością hp i unikami.

MMORPG

Świat gry TERA Online składa się z czterech głównych kontynentów i wysp: Island of Dawn – wyspa startowa położona pomiędzy wielkimi kontynentami, na niej zaczynamy rozgrywkę. Południowa Shara - to ziemie starożytnych tajemnic, gdzie niezliczone stopy – nie wszystkie z nich ludzkie - stąpały po pyłach pradawnych cywilizacji. Wiele z imperiów nazywało Południową Sharę swoim domem: Naga, Giganci, Fey... a teraz rządzą tu High Elfy. Południowy Arun - serce Federacji Valkyonu, Południowy Arun jest oddzielony od Północnego Arunu wielką szczeliną, masywną blizną datującą śmierć Baldera. Obszerne pustynie, upalne dżungle, pełne zieleni obszary lasów, Arun posiada tyle samo zróżnicowanych krajobrazów co mieszkańców: Ludzie, Popori i Castanicy - wszyscy nazywają ten kontynent domem. Znajduje się tu także pierwsze miasto do którego możemy dostać się z Island of Dawn – Velika. Północna Shara - to kraina podzielona przez wojnę, gdzie zaciekli Argoni wyszli z podziemi, by zaatakować świat na powierzchni. Używając ogromnych, pełzających wierteł i maszyn terraformujących, Argoni nie starają się podbić Shary. System poruszania się, wykorzystywany coraz częściej w grach MMORPG, czyli typowe sterowanie WSAD, bardzo intuicyjne z resztą.

MMORPG  

Kolejną rzeczą (nadal odnoszę się do Aiona) jest zbieractwo, umiejscowienie surowców uzależnione jest od jego typu, przykładowo rośliny liściaste znajdują się najczęściej w terenach leśnych, kryształy w miejscach dawnych lasów a głazy (kamienie) na terenach górzystych itp. Czy potrzebujemy specjalnych narzędzi do zbieractwa? Nie, wystarczy podejść do roślinki, kryształu, rudy… i kliknąć F. Cała reszta odbywa się automatycznie. Według mnie ciekawie wyglądające ;D Kryształy do enchantowania, jak w wszystkich innych grach MMORPG możemy wkładać do broni, czy armoru. Pozwalają one dowolnie dostosowywać styl gry. Oczywiście, jest też szansa, że mogą one zostać zniszczone, kiedy Twoja postać ginie, lub kiedy próbujesz je usunąć. Kryształów możemy używać zarówno na broniach i armorach. Obecnie istnieje kilka poziomów Kryształów. Oczywiście im wyższy poziom, tym efekt enchantowania jest lepszy. A teraz ciekawostka ze świata TERY: system polityczny jest jednym z najważniejszych elementów endgame, jaki będzie dane doświadczyć graczom w TERA Online. Wspinaczka na szczyt nie kończy się gdy dobijesz do 50 levelu. Gracze otrzymają możliwość zgłoszenia swojej kandydatury w wyborach i jeśli zostaną wybrani, zostanie przekazany im honor rządzenia wybranym regionem jako Vanarch. Podsumowując: gra nie jest olśniewająca, grafika siedzi nadal na znanym silniku UT3, jednak kolejne ‘pokolenia’ gier MMO poprawiają wygląd. Dużo rzeczy możemy znać z podobnych produkcji innych producentów, nie mogę jednak ukryć, że ta gra wciągnie dużą liczbę graczy na bardzo długo.

Wydawca: Frogster Entertainment
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.tera-europe.com
Polska Strona: http://tera-online.info
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 3.2 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 30 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Spora liczba ras, klas postaci
+ Rozległe lokacje
+ Klimat
+ Oprawa graficzna
+ Nowatorski system walki
+ Możliwość rozgrywki w 3D
Minusy: - Spore wymagania sprzętowe w porównaniu do innych gier MMO
Szybkie Linki:

 

 

Autor: | Data: 13/04/2011 13:56

Oceń grę:
Komentarze
Quidos dnia kwiecień 13 2011 14:43:11
Ta gra więcej potrzebuje niż Lord of the ring ale widzę że grafa mniodzio szkoda tylko że 30giga może kiedyś (jak oczyszczę dysk biggrin) zagram
chaotic66 dnia kwiecień 13 2011 14:46:03
Zagrał bym bo tylko 30GB dla mojego 1tb to różnicy nie robi ale te wymagania to przesadzili madmad
hubcert dnia kwiecień 13 2011 15:46:16
Nie zagram mój komputer od tego by był KAPUT ale ci którzy mają dobry komp to niech grają podobno dobra gra
KrytykGierxD dnia kwiecień 13 2011 16:07:15
O kurde! 3,2 ghz procesor!??/ 253 mb grafika!? i 30 gb na dysku!? Przerazilem sie...
Skorpion55 dnia kwiecień 13 2011 17:14:32
Ja spróbuję ściągnąć tą TERA, ale powiedzcie czy można teraz ściągać? razz
Kyushin dnia kwiecień 13 2011 18:54:10
Głupie wymagania procesora, wszystko mi odpowiada oprócz tego !!! Chyba jednak sobie nie pogram w Tera Online mad
Mahomet dnia kwiecień 13 2011 19:46:48
Tzn. ze ma stary FAQ, bo tam jest p2p. No nicrazz 30GB Aion ma 24GB czy chyba więcej. No niestety trzeba już nadążać :\
Mahomet dnia kwiecień 13 2011 19:51:15
*30GB, to na te czasy nie dużo. Aion mia gdzieś chyba 24GB czy więcej.
kiran002 dnia kwiecień 13 2011 20:49:20
Ja mam dobrego kompa, ściągnehappy
szymono999 dnia kwiecień 13 2011 21:52:22
No to se pogram jak będzie open beta wink Kompa mam dobrego i mam 1 TB wiec to mi różnicy nie robi hehe zobaczy sie mam nadziej że gra jest fajna
Ares22321 dnia kwiecień 13 2011 21:57:31
Ja spróbuje pobrac;PPPP chociarz wymagania przyprawiły by nie jednego o zawałbiggrin
Dragoin dnia kwiecień 13 2011 22:09:36
Cholera to to bedzie w koncu platne czy nie?
szymono999 dnia kwiecień 13 2011 22:34:03
Już sam nie wiem eekhelplessconfused
Ares22321 dnia kwiecień 13 2011 22:45:49
Podobno ma byc ale pewny nie jestemhelpless
Aqalix dnia kwiecień 14 2011 08:28:01
Gra będzie płatna- około 50zł/miesiąc. Grać za darmo można będzie jedynie podczas cbt i obt (co do tego drugiego nie jestem pewien).
LoveGameGirl dnia kwiecień 14 2011 11:48:34
Haha,jakie wymagania sprzętowe ;d
Miniatura dnia kwiecień 14 2011 17:00:29
Aqalix skad wiesz ze bedzie platna ?
Grawsirg dnia kwiecień 14 2011 18:14:56
Trzeba przyznać-gra wygląda zaje******!!! Ale jakie wymagania... TERA Online prezentuje się znacznie lepiej niż taki RoM cool
klaudi101 dnia kwiecień 15 2011 08:37:32
Gdzie iest downolad bo sie nudze sad
dabus dnia kwiecień 15 2011 09:26:51
śledze tere od 1 wiesci i nie bedzie platna i mozecie gadac co chcecie ona bedzie F2P
Protekor dnia kwiecień 15 2011 20:02:21
No to jak w koncu darmowa bedzie czy nie czy tylko dla cbt darmowahmm!
klaudi101 dnia kwiecień 16 2011 08:20:00
No gdzie jest downolad pisać
chaotic66 dnia kwiecień 16 2011 08:52:44
Klaudi101 ślepa ułomna daun ??

komp za 800zł wystarczy żeby ta gra poszła dull
klaudi101 dnia kwiecień 16 2011 16:19:04
A dasz link na donolad
Protekor dnia kwiecień 18 2011 13:56:54
nie bo nie ma
Qareer dnia kwiecień 18 2011 14:47:44
Jak mozna przeczytac w faq na stronie glownej gra bedzie platna
klaudi101 dnia kwiecień 18 2011 21:48:12
A kiedy bedzie
Gesiu1992 dnia kwiecień 24 2011 01:52:11
Do ch** specjalnie sie zarejestrowalem na tej stronce wiec nie wkur**** mnie tylko powiedzcie normalnie gdzie jest download albo podajcie link...i bez takich komentow ze jaki slepy albo co jak jestescie tacy madrzy to wyslijcie besposredni link do download'u tej gry...z góry dzieki clap
MisieQ dnia kwiecień 24 2011 21:30:22
Czy to jest na prawdę tak trudne do zrozumienia? CBT (Closed Beta) oznacza zamknięte testy gry dla ograniczonej liczby graczy BEZ MOZLIWOSCI sciągnięcia klienta gry poza źródłem dostarczonym do użytkownika przez wydawcę gry. Ileż można wałkować jedno to samo... Można mieć jedynie nadzieję, że podczas OBT (Open Beta) będzie więcej kluczy do dyspozycji co równa się możliwości pobrania klienta dla większej liczby graczy.
Gesiu1992 dnia kwiecień 27 2011 00:11:18
Dziękuję Ci Miśq...tylko ze wyobraź sobie ze podczas CBT Battlefield'a P4F rozdawali klucze jak nienormalni i o dziwo dalo sie ściągnąć clienta...a to ciekawe co?? to po co dają do spisu to skoro nie można zagrać w tego CBT??clapclap
klaudi101 dnia kwiecień 27 2011 07:38:00
Bo to som h..e i iDiOcI *yes*

//kolejny komentarz w podobnym tonie a w prezencie dostaniesz warna albo prezent z wyższej półki
^MisieQ
MisieQ dnia kwiecień 27 2011 12:59:13
@Gesiu1192
Zauważ że Battlefield to kolejna 'przeróbka' od EA, z CBT było podobnie w przypadku BF Heroes. Nie porównujmy tutaj produkcji które różnią się od siebie w wielu aspektach tak samo jak firmami i developerami, które produkują i rozpowszechniają grę. CBT u EA wygląda jak w normalnych przypadkach gier MMO OBT z duża liczbą użytkowników, bo tylko tak jest szansa na przyciągnięcie wystarczającej liczby ludzi do gry.
Gesiu1992 dnia kwiecień 27 2011 23:46:40
Co nie znaczy ze nie potrzebnie wrzucili to do spisu...i jeszcze te przyciski "strona glowna", "rejestracja" i "pobierz klienta" ktore prowadza jedynie do strony glownej na ktorej sie nawet zarejestrowac nie da a nie mowiac juz o pobraniu klienta i jeszcze do darmowych...znajac zycie i ludzi to i tak to bedzie platne...pissed
MisieQ dnia maj 01 2011 23:09:17
Znając życie i ludzi poczekasz pol roku po premierze i privy się pokażą. Arty są dodawane wg szablonu jeśli nie zauważyłeś po innych więc o co chodzi?...
Gesiu1992 dnia maj 02 2011 02:40:44
nie wazne poczekamy zobaczymy...dzieki za wyczerpujace odpowiedzi. A co powiesz o CBT Gods & Heroes tam mozna sie logowac normalnie i grac ja juz grałem...a tak na marginesie nie chce mi sie czekac pol roku, a po drugie nie odpowiedziales na moje pytanie po co daliscie to do darmowych mmorpg??
Punisher dnia maj 03 2011 13:16:50
Gra jest zaje..... no ale... wszystko co dobre to zazwyczaj duze wymagania.Ale grałem u kumpla gram wymiata zobaczcie se na yourube!!!
5/5clapclap
Komareczek dnia maj 04 2011 14:26:31
Platna czy nie platna moje 1 i ostatnie pyytanie wink
Komareczek dnia maj 04 2011 14:27:32
yyy jak spojrzałem na dysk to przewróciłem się z fotela!!confused
MadziaDzielna dnia maj 05 2011 15:07:04
ło ja pier papier ile to wazy masakra
MisieQ dnia maj 05 2011 21:42:34
Widać, że nie czytacie artykułu. Grałem w CBT i po zainstalowaniu gra ważyła niewiele ponad 22 GB (mimo wszystko 8GB oszczędności ;p). A gra najprawdopodobniej będzie płatna tak jak tytuły podobne (Aion czy Lineage 2)
Gesiu1992 dnia maj 09 2011 15:29:26
Nom to fajnie wy jestescie genialni inaczej...po jakiego grzyba wrzucaliscie to na darmowe?? zalosne...
MisieQ dnia maj 09 2011 16:15:13
Jeżeli to ci tak bardzo nie pasuje, możemy sobie porozmawiać inaczej. Jeśli ten art jest w tym dziale a nie innym pewno tak ma być i tyle, koniec kropka. Debatując dalej na ten sam temat, udowadniasz, że nie potrafisz zachowywać się w społeczeństwie. Kolejny wąt do mnie albo Administracji dostaniesz prezent niespodziankę.
MadziaDzielna dnia maj 13 2011 13:10:54
Fajna jest ?!
Gesiu1992 dnia maj 16 2011 16:28:51
Co duma ucierpiala ze musiales usunac ten post??
MisieQ dnia maj 18 2011 15:54:29
Nie po prostu, szkoda odpisywać na głupie gadanie. Ćwicz dalej..
klaudi101 dnia maj 20 2011 08:38:15
To jest dobra gra czy nie i kiedy będzie obt yes lub no jak ktoś wie
Gesiu1992 dnia maj 21 2011 00:48:40
w sumie masz racje(odziwo) szkoda palcow...razz
foxypawsy dnia maj 30 2011 12:24:28
Przy moim i7 i gf GTX 460 amp, 4gb ram i 2tb dysk
wycisnę wszystko z takiej gierki -.- dla mnie to nie są żadne wymagania cool
MisieQ dnia czerwiec 01 2011 22:38:32
Gra jest fajna, warta spędzonego czasu przy pececie. TERA wyprowadziła nowy kierunek gier MMO, który bardzo mi się podoba. Nie czekajcie ze ściąganiem jeśli będzie taka mozliwośćthumbs up
Destroshade dnia czerwiec 08 2011 22:24:17
Tera chcac czy nie bedzie platne glosowanie na ten temat jest na forum a WoW ile zajmuje ? ponad 30 GB a to ze wzgledu na duzy swiat , tera ze wzgledu na dwie rzeczy swiat + grafike , nie ma oficjalnej daty , wiadomo jednak ze open beta bedzie jeszcze w tym roku happy
MisieQ dnia czerwiec 08 2011 22:44:51
Poświęcę to miejsce na dysku, żeby zagrać w tak dopracowaną gierkęannoy
LoveGameGirl dnia czerwiec 15 2011 17:21:57
Z tego co wiem to Tera jest już w ostatnich fazach CBT i zrobiłam bym bardzo dużo żeby w to zagrać ale żeby nie była płatna ;\
MisieQ dnia czerwiec 16 2011 09:57:43
O Zomalu, zdobądź keye dla większej ilości graczy z forum!biggrin a tak na poważnie OBT ma być szerzej dostępna, niż jak to miało w przypadku CBT, więc można snuć nadzieje, że jakoś się załapiesz (klient gry podobno będzie udostępniony szeroko) wink
Hirogi dnia lipiec 20 2011 02:41:20
Co do procka chodzi tu o jedno rdzeniowy z minimalnym taktowaniem 3.20 Ghz a zalecane to dual core czyli 2x3.20Ghz co na ten rok sadze ze wiekszosc raczej ma procki z serii (i3 -ktore maja do 2 rdzeni. i5 - ktory ma od 2 do 4 rdzeni. i7 ktory ma od 4 do 6 rdzeni czyli jak macie 4 rdzenie powiedzmy po 2Ghz razem wam wychodzi 8Ghz )
wiec gra na prawdę nie ma duzych wymagań happy
a karta grafiki minimum GeForce 9800
hubo19 dnia sierpień 02 2011 18:16:33
CBT wtf znaczy że jest darmowa hmm! ? Bo TERA Online mnie barrdzo kręci razz
maniek123 dnia listopad 05 2011 11:55:07
Hirogi jak się ma 4 rdzeniowy procesor po 2Ghz to nie wychodzi 8Ghz...poczytaj trochę a potem sie wypowiadaj się na ten temat. Co do wymagań to dla mnie nie są one nowością gdyż większośc nowych gier ma podobne lub wyższe. Mam nadzieje że już niedługo będzie można zagrac :]
Darecki95 dnia listopad 11 2011 09:08:16
Gra robi na prawdę wspaniałe wrażenie happy czy nie ma ktoś jakiegos prywatnego serwera tej gry lub testu beta? bardzo bym prosil o link bo chetnie zagram z góry dziekujehappy
varon23 dnia listopad 28 2011 00:02:58
Gra fajna biggrin ,ale walka po dłuższym czasie robi się monotonna no ,ale polecam
mateoking dnia styczeń 21 2012 17:41:05
@varon23 skąd możesz to wiedzieć skoro gra jeszcze nie wyszła ? (no chyba że wygrałeś 1 z 1000 kluczy na beta serwery) confusedconfused
klucha500 dnia marzec 04 2012 20:49:18
super gierka, 30 GB odstrasza, ale po pobraniu nic tylko radość z gry, a dopiero jest CBT2 ;D POLECAM KAŻDEMU
fysza23 dnia marzec 19 2012 12:28:19
Polecam tę grę każdemu bez wyjątków zaliczyłam już sneak peak CBT 1,2 oraz 3 ale nie żeby już sobie pograć a żeby pomóc im ogarnąć ją do maxymalnego poziomu bo jak na razie wszystkie inne "gierki" się chowają a grałam już w BiO, Rappelz, LC, Aion i NFS te 2 jako ostatnie.
Nadal gram ale na TERE czekam z utęsknieniem i fakt 30 GB pobierania przeraża ale dla tej giery warto grafika wymiata możliwości tworzenia postaci oraz ilość klas i ras jest przekozacka. W żadnej innej grze nie ma takiego wyboru często rasy narzucają klasę dla postaci co nie wiem jak was ale mnie odrzuca.
Więc bez dalszego owijania w bawełnę zamawiać pre-ordery, pobierać i czekać do 3 maja na premierkę wait
Quidos dnia kwiecień 23 2012 14:51:26
Giera super co do wymagań ja mam procek 2.4 cztero rdzeniowy i karte 512 radeon i wszystko ładnie śmiga biggrin
plesio1 dnia maj 11 2012 11:07:46
Mam pytanie. Ile postaci maksymalnie można mieć na koncie? happy
PogurekMC dnia maj 13 2012 07:28:19
Heh ciekawy jestem ile tu jest klas?
Zdziwiłbym się gdyby tu było więcej niż w L2.
Fausto dnia maj 13 2012 11:20:41
Kupiłem grę TERA Online w ciemno i nie żałuje. Mam 11 poziom i gierka jak na razie świetna clap PogurekMC klas jest 8
AlcatrazPL dnia październik 05 2012 15:15:50
Dobra, ściągam biggrin mam 2mb neta przeciwko 35gb to jakieś 1 pełny dzień ściągania happy a co do wymagań przetowych pójdzie spokojnie na maksymalnych biggrin mój AMD x2 i GT220 OC odpali bez problemu biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG