Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Age of Conan

Age of Conan

     Age of Conan: Hyborian Adventures jest unikalną produkcją MMORPG 3D posiadającą dobrze rozwiniętą fabułę osadzoną w klimatach stworzonych przez pisarza Roberta E. Howarda. Tytuł cechuje się głównie wspaniałą oprawą graficzną oraz unikalnym systemem walki. Age of Conan oferuje najbardziej imponującą rozgrywkę przeznaczoną na najszybsze komputery osobiste. Dzięki 12 różnych klas i zdumiewającej różnorodności postaci gra stanowi interesującą propozycję dla najbardziej wymagających graczy.
      Tytuł oferuje system walki, który nadaje produkcji bardzo unikalny styl. Gracze czują się bardzo związani z ich postaciami w walce jak również w całej grze. W połączeniu z bogatą fabułą, pełnym wachlarzem dostosowania wyglądu postaci oraz zapierające dech w piersiach grafika sprawiają, że Age of Conan dla większości graczy jest produkcją wręcz cudowną, a zatem i bardzo wciągającą. Gracze w trakcie kreacji bohatera mogą wybrać jedną z pośród trzech dostępnych ras: Aquilonian, Cimmerian lub Stygian. Każda rasa posiada trzy z czterech archetypów klasy: (Każda klasa archetyp zawiera wiele grywalnych klas). Archetyp Rogue jest typem klas zadających sporo obrażeń i posiadających niskie zdolności obronne. Wybierając ten archetyp mamy dostęp do następujących klas: Assassin, Ranger, Barbaria. Wybierając z kolei archetyp Soldier gracz głównie będzie ukierunkowany do bezpośredniej walki z przeciwnikami wykorzystując przy tym swoje biegłe zdolności defensywne oraz ofensywne. Guardian, Dark Templar oraz Conqueror to klasy, które możecie wybrać grając archetypem Żołnierza. Archetyp Magów jest silnie ukierunkowany na wykorzystywanie zdolności magicznych, aby szybko pokonać wrogów. Wybierając ten archetyp możemy naszą klasę rozwijać w klasach: Necromancer, Herald of Xotli, Demonoglist. Ostatnim z dostępnych archetypów klas postaci w Age of Conan jest Kapłan, który odgrywa kluczową rolę w rozgrywce w party. To dzięki korzystnym buffom i możliwościom leczenia archetyp ten jest wręcz niezbędny w grupowych walkach. Natomiast zdobywając coraz to większy poziom klasy tego archetypu mogą w tzw. „end game” wykazać się sporymi zdolnościami bojowymi. Grywalne klasy Kapłana to: Priest of Mitra, Bear Shaman, Tempest of Set.    
    Age of Conan
pozwala graczom odkrywać i podbijać starożytny świat Hyborii w zupełnie nowatorski sposób. Gra posiada unikalny system walki, który jeszcze nigdy nie pojawił się w produkcjach gatunku MMO. Co ciekawe przez początkowy etap rozgrywki gracz poznaje historie oraz tło gry, by z biegiem czasu dołączyć do wspólnej rozgrywki z innymi graczami. To od gracza zależy, czy chce on prowadzić rozgrywkę w trybie single czy też multi-player w początkowym etapie poznawania gry; gdyż po zdobyciu 20 poziomu gracz prowadzi rozgrywkę wyłącznie w trybie Multiplayer.
    Wracając do systemu walki trzeba nadmienić, iż element ten sprawia, że rozgrywka nabiera zupełnie innego znacznie. W większości znanych gier, gracz zaznacza przeciwnika, a następnie używa licznych zaklęć czy umiejętności za pomocą ikon na pasku, natomiast walcząc w Age of Conan gracz musi wykazać się zręcznością, ponieważ sami celujemy i atakujemy potwora, ilość obrażeń, jaką zadajemy zależy, zatem od samej techniki walki, którą zdobywamy w trakcie poznawania gry. Aby uniknąć ciosów gracz po prostu musi szybko zareagować i użyć broni w taki sposób, aby zablokować cios.
    Ważnym elementem każdej gry MMORPG jest oczywiście system Gildii; nie zabrakło, bowiem tego elementu i w Age of Conan. Będąc członkiem gildii poza walkami z innymi graczami można poświęcić swój wolny czas, aby wybudować własne miasto. Inwestując surowce w zakup ziemi wspólnie gracze mogą wybudować liczne budynki czy mury obronne. Element ten sprawia, że gracze bardziej dogłębnie poznają siebie nawzajem, zaś konieczność zdobywani surowców do rozbudowy miasta wymaga współpracy wszystkich graczy a nie tylko wybranych jednostek.
    Interesującym elementem, o którym już wspomniałem jest Rzemiosło, które pozwala stworzyć dla siebie oraz dla innych graczy liczne przedmiotu. Aby wytwarzać przedmioty najpierw trzeba zdobyć surowce, które głównie zdobywa się w określonych rejonach świata. Gracz może rozwinąć się w następujących profesjach: Płatnerz, Zbrojmistrz, Alchemik, Architekt oraz Jubiler. Rozwijanie się w fachu Płatnerza pozwala wytwarzać wszelkiego rodzaju bronie począwszy od mieczy, kijów a kończąc na kuszach. Z kolei profesja Zbrojmistrza jest przeznaczona dla osób, które chcą chronić swoje ciało, gdyż możeba wytwarzać dzięki tej profesji różnorodne części uzbrojenia. Alchemik z kolei może wytwarzać różne napoje, które posłużą nam w walce z przeciwnikami. Architekt jest profesją przeznaczoną dla osób, które potrafią wykorzystać swoje zdolności i umiejętności do budowy największych budowli. Jubiler zaś wykorzystuje kamienie szlachetne, aby wzmocnić zbroje czy bronie. Jednak poza Craftingiem w Age of Conan występuje również Gathering czyli zbieractwo – grupa profesji, która pozwala zdobywać niezbędne surowce, materiały wymagane aby rozwinąć rzemiosło. Rozwijać możemy łącznie aż 6 zdolności zbieractwa: Obróbka kamieni, Tkactwo, Drwalstwo, Garbarstwo, Poszukiwanie czy Górnictwo. Każda z tych zdolności pozwala zdobywać konkretny typ surowców, przykładowo rozwijając Garbarstwo możemy pozyskiwać różnego rodzaju skóry, które następnie możemy wykorzystać przy tworzeniu różnych przedmiotów.
    Age of Conan bez wątpienia należy do grona najlepszych produkcji MMO oferowanych obecnie graczom, fakt, że gra wymaga od nas uiszczania opłaty za abonament w produkcję grają głównie sympatycy twórczości Howarda, tytuł w Polsce jest dość popularny, jeśli mówimy o płatnych produkcjach MMORPG. Grę polecamy wszystkim, warto pobrać tytuł i skorzystać z Triala, który pozwala nam za darmo cieszyć się rozgrywką aż do zdobycia 20 poziomu. Jeśli tytuł przypadnie nam do gustu to zawsze możemy rozważyć propozycję zakupu gry.

Wydawca: Funcom
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.ageofconan.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2.4 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 27 GB (aż tyle)
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Piękna grafika
+ Unikalny system walki
+ Bogate tło historyczne
+ Rozwinięty system rzemiosła i zbieractwa
+ System Gildii
Minusy: - Trudna w opanowaniu

Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 16 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 26/03/2011 15:18

Oceń grę:
Komentarze
hubcert dnia marzec 26 2011 19:49:02
Ile to GB zajmuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!confusedeeko_O
DZ1230983 dnia marzec 26 2011 21:35:26
Oooo chętnie oceniłbym ale nieoceniam płaynych mmo chociarz może to kiedys ocenię ;]cool
gabrych00 dnia marzec 27 2011 13:16:41
Gra jest super świetna grafika , świetna fabuła (niejedna gra single mogła by się uczyć ) i ogółem ta gra jest wspaniała polecam kupienie tej gry abonament kosztuje 80 zł za 3 miesiące bodajże ,, ale można też kupić na ich stronie za 30 zł na miecha a i ta gra nie zajmuje 16 gb bo na samą gre trzeba 25 gb plus update
Mahomet dnia kwiecień 13 2011 20:59:31
Gierka bardzo fajna! Szczególnie ten jej polski dubbing i system walkibiggrin Normalnie miodzie. Niedługo wracam do Hyborii, a wy?
Mahomet dnia kwiecień 14 2011 12:09:57
Mmm...i ta taka wiejska muzyczka w karczmie. Może i Funcom się nie popisał wydając Age of Conan, ale później wydali patcha i to diametralnie zmieniło grę.
DZ1230983 dnia maj 26 2011 16:58:54
Ok oceniłem i polecam te grę 9/10cool
Trineek1 dnia czerwiec 01 2011 00:15:33
Do 20lev mozna grac w te gre za darmo czy później warto ładować kase? jak dla mnie i wiekszosci chyba jednak nie bo na serwerach jest malo graczy sa chyba 1czy 2polskie serwery tej gry ale aktualnie trwa na nich exodus na serwery europejskie (tak mozna przenosic konto postac) bo poprostu nie ma tam z kim grac to skotecznie mnie odstrasza od tej gry
daniell0 dnia czerwiec 14 2011 08:26:02
Gra podobno będzie za darmo z opcjami mikrotransakcji oraz kontem premium.Stanie się to jeszcze tego lata macie u info z "gry-online.pl" http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59362 .
BlackDrui dnia lipiec 01 2011 15:27:22
OD dzis jest już darmowa wink
mateuszwil dnia lipiec 10 2011 21:38:11
TO JEST CUDO NAJLEPSZA GRZ MMORPG POLECAM FANOMyes
merlin123 dnia lipiec 29 2011 14:29:49
Zgadzam się z @up
Mam juz 30lvl Barbarzyncia ;D
PIOTTREK7 dnia sierpień 19 2011 14:04:32
A gra jest po pollsku bo niewiem czy sciagac?????
fryta85 dnia sierpień 20 2011 19:18:21
Siemka mam problem ;/ sciaglem gre uptade sie zrobilo wszystko gitara wchodze w opcje zmieniam na Polski wlanczam gre i za chwile wyskakuje mi jakis komunikat ze sie przestawilo na English ;/ oco biega ???? do ajiekiego lvl mozna grac za free
fryta85 dnia sierpień 22 2011 15:53:21
Edit.... Przy logowaniu wyskakuje mi

You did not have access to your
selected language. It has been
reset to English.


Prosze o pomoc....mad
hezo1 dnia wrzesień 01 2011 23:31:56
A czy "English" to taki duży problem?? o.O Można grać swobodnie.
Maslak dnia wrzesień 21 2011 17:05:21
Fajne tylko nie na mój komputer ;X
Quidos dnia październik 04 2011 23:26:29
I jak z tym polskim ?
mateoking dnia listopad 02 2011 07:46:13
256 mb ??? niech chociaż w ******a nie walą bo spokojnie to jebie po 500+ mb graficzna o_O ale gra jest ******ista/
mateoking dnia listopad 09 2011 19:01:26
Tak wgl, gra jest płatna mad
Scottis dnia listopad 10 2011 19:41:48
eekPłatna? Gra jest za darmo z możliwością wykupienia abonamentu oraz ze sklepem z przedmiotami za prawdziwe pieniądze. Jak autor napisał nie ma żadnego triala mozna grać do max lvl lecz tylko 4 klasami (z 12) Jest po polsku lecz od niedawna dodatki i przedmioty nie są spolszczane. Napisane tu wymagania są fałszywe, ponieważ do grania płynie oraz z dobrą grafiką potrzeba dużo lepszego komputera. Gram od 3 miesięcy i jest super (nawet kupiłem abonament i dodatek). Niestety (dla niektórych) połączyli serwery z europejskim (wcześniej polski był z ruskim) i strasze trudno sie bije te ostatnie lvl z powodu dużych ilości osób. Ale sie rozpisałem, a nakonieć zapraszam do polskiej gildi Fenikscool. Moja ocena 9/10 trochę zwalili z tym brakiem dalszej polonizacji.
Scottis dnia listopad 10 2011 19:44:55
Jeśli ktoś ma problem z tą grą może pomogęwink
D@mi@n dnia styczeń 15 2012 22:09:06
Jak wygląda teraz sytuacja z grą jest pl? i czy wszystko działa bo zasysam bo i nie wiem czy jest to opłacalne prosę o komentarz Dzieki
hakercom dnia marzec 14 2012 14:52:10
Gra jest po polsku, wszystko działa.


http://chomikuj.pl/hakercom/age+of+conan+PL+gra
Patrickus1 dnia kwiecień 18 2012 16:39:26
Gra zejebista biggrin szkoda ze tylko 4 klasy sa free a reszte trzeba kupic sad ale i tak sie ******iscie gra biggrin
Promyk dnia czerwiec 09 2012 00:15:01
Zapraszam wszystkich do gry League of Legends około 100 championów, 3 różne mapy, co tydzień nowa rotacja championów. Link do rejestracji : http://signup.leagueoflegends.com/?

ref=4eaf003524351042235904
Nadaroth1994 dnia lipiec 04 2012 13:23:05
Ta gra jest naprawdę dobra, jeżeli ktoś w nią gra albo chce zagrać to zapraszam na serwer CROM, mam tam własną gildię "Polish Hussars", jeżeli ktoś by chciał do nas dołączyć to proszę pisać do "Donpotan"
Zapraszam
ProLaGGer dnia lipiec 08 2012 18:51:21
16 GB ******ało was???Grafika ******ista ale to mnie załamało ...
merlin123 dnia sierpień 06 2012 20:16:50
Hmmm niema zadnego serwera CROM a ja gram na serverze Wiccana straznikiem ^^
hakercom dnia sierpień 20 2012 21:07:34
Kto zainteresowany to tutaj jedynie : http://forums-eu.ageofconan.com/index.php
Zoey dnia grudzień 29 2012 01:29:08
Kto mi powie jaki w tej grze jest system ulepszeń?
bbmw dnia maj 23 2017 16:30:48
Gra nie robi niestety szału sad Spodziewałem się po niej o wiele więcej.
junak dnia czerwiec 25 2017 20:45:04
Mi gra osobiście do gustu nie przypadła.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG