Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


MineCraft

MineCraft

     MineCraft jest to dość urozmaicona gra sandbox'owa, co oznacza, że w dowolny sposób możemy rozbudowywać widziany przez nas świat. Rozgrywka polega dosłownie na stawianiu klocków, czyli foremnych sześcianów. Do dyspozycji mamy różne materiały, takie jak drewno, piasek, kamień, czy żwir. W grze potrzebna jest również nutka logiki. Łącząc odpowiednie rzeczy tworzymy coś nowego. Dla przykładu dopiero co "złupane" drewno możemy przemienić na deski, zaś te na patyki. Łącząc patyki z węglem tworzymy pochodnie. W grze mamy do dyspozycji parę trybów rozgrywki. Mnie najbardziej zaciekawił survival. Wybierając ten tryb grę rozpoczynamy w dzień.
     Generuje nam się mapa (za każdym razem jest inna, a gdy dojdziemy na jej kraniec - generuje się dale). Najlepiej zacząć od łupania drewna, by stworzyć schronienie na pierwszą noc. Dlaczego boimy się nocy? Może to śmiesznie zabrzmieć, ale po zapadnięciu zmroku na powierzchnię wydostają się potwory, takie jak bezmózgie zombie, strzelające z łuków szkielety, pająki, czy też creepery - stworzenia, wybuchające po kontakcie z nami. Jedynym celem tych poczwar jest zabicie nas.
    Na późniejszych etapach rozgrywki w Minecraft możemy stworzyć sobie zbroje oraz broń i ruszyć do walki z potworami. Jest dostępny również tryb, zwany peacefull, czyli robimy to samo, lecz potworów nie ma. Głównym celem w tym trybie jest rozbudowa własnego siedliska. Notch - główny wydawca gry ma zamiar wprowadzić parę nowych trybów. Minecraft ogólnie jest płatną produkcją MMO, jednak korzysta z mało popularnego systemu, czyli b2p. Polega to na tym, iż raz kupujemy grę i gramy w nią, do kiedy chcemy i ile chcemy. Aktualnie gra kosztuje około siedemdziesięciu złotych. Za darmo można grać w trybie single player, jednak po dłuższej rozgrywce nie ma on sensu - o wiele lepiej robić to wszystko z innymi graczami.
Wydawca: Mojang Specifications
Gatunek: Przygodowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.minecraft.net/
Polska Strona: http://craftsite.pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.8 GHz
Pamięć RAM: 1024 MB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 8 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Wciąga!
+ Innowacyjny pomysł
+ Także F2P 
+ Dobrze dobrana oprawa muzyczna
Minusy: - Grafika 8 - bitowa
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 50 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 21/02/2011 18:59

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG