Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Runes of Magic

Runes of Magic Runes of Magic

     Runes of Magic to gra MMORPG, która została wyprodukowana przez angielską firmę Runewaker Entertainment. Grę można zaliczyć do najbardziej popularnych gier MMO w historii. Historia gry opiera się nad bogiem ayvenasem, który orzecza nam pełen mitycznych stworów w mitycznym świecie Taborea. Gdyż kiedyś mityczny Bóg Ayvenas stworzył światło, a potem zieleń niczym piękną jak kwiat lotosu to można by było wtoczyć się w tło poezji i nazwał krainę Taborea... Stworzył także kamienie, które odbijają rzecz tak pięknym odbiciem jak niemal lustrzanym. Drugiego dnia Ayvenas stworzył mężczyznę i kobietę, a ich zadaniem jest ocalić Taboreę przed niebezpiecznymi potworami i chaosem czyhającym żeby zabić obie te płci... Trzeciego dnia... Bóg Ayvenas zabrał się za rasy, które mają podzielić Taboreę na dwie równe części. Rasą pierwszą byli ludzie, a drugą elfy. Czwartego dnia... Czwartego dnia stworzył klasy: Wojownik, Łotr, Rycerz, Zwiadowca, Kapłan, Druid, Strażników i Magów. Niemal osiem klas walecznych (wręcz i na dystans) i stworzył jeszcze kombinację dwóch klas, które mają uzupełnić i zwalczyć dotychczasowe zło gromadzące się w Taborei... Piątego dnia i ostatniego stworzył ogromne budowle, fortece, które mają ochronić, a zarazem pomóc bohaterom. Przez tak krótki czas Bóg Ayvenas zaakceptował już Taboreę, więc stoi jej tylko na przeszkodzie zło lub dobro...
     Runes of Magic jako MMORPG 3D jak wcześniej powiedziałem można zaliczyć do najbardziej wybitnych i popularnych gier. W grze istnieje dużo systemów grywalnych m.in. dwuklasowości, petów, zamku itd... Dwuklasowość - system specjalizujący się m.in. w wyborze klasy drugorzędnej w Auli klas w Varanas, czyli np. (Rycerz + Kapłan= Czołg + Priest), (Zwiadowca + Łotr = DPS + Critic) mniej więcej tak. Gdyż możliwości nadawania kolorów swoim zwierzątkom lub wierzchowców jest nieograniczona i łatwa w obsłudze. Prosta grafika i bardzo rozległy świat, który nadaje barwę tej grze.     
      W Runes of Magic istnieją Runy, którymi mamy możliwość ulepszania rzeczy, tzn. item. W grze mamy pełno instancji, a bardzo popularna instancja to „Gniazdo Kal'Turok”. Pełno stref (wymienione są tylko i wyłącznie podstawowe) np.: Srebrne Źródło (zajmujące dwie mapy okolic), Srebrny Wodospad (zajmuje jedną mapę), Harf (zajmuje także jedną z map) i ostatnia jako znana to Obsydianowa Twierdza. Najlepiej spotykający rozbudowany system wojen oblężniczych, masa Questów, ponad 3.000 w tym epickie i normal quest. Masa Umiejętności (Normal Skill + Elite Skill), czyli dodatkowe skille, którymi można pomóc sam sobie w walce; elitarne umiejętności.
    W grze mamy Item Shop, który namawia nas na zakup specjalnych itemek lub sprzedawania diamentów... Istniejącą walutą ''Diamenty oraz rubiny'' możemy zakupić na swoją korzyść lub sprzedać komuś anonimowanemu za dobrą cenę. Podczas zabijania potworów narasta nam PD, czyli Punkty Doświadczenia i PT Punkty Talentu, którymi wzbijamy się na kolejne warte poświęcenia poziomy. PT możemy użyć jako ulepszasz umiejętności walecznych. Zmechanizowany system pozwala nam użyć PT także na Elitarne Umiejętności. System Elite Skill, czyli symbolika poziomowa dodaje bohaterze coraz więcej obrażeń lub defensywnych i niepotrzebnych dla połączenia dwóch klas, a następne Elitarne Skille można zdobyć w Auli Klas, która znajduje się na samym końcu Varanas. Na dany poziom klasy drugorzędnej i pierwszorzędnej jest nadana konstrukcja ''cepa'', czyli np: Poziom klasy pierwszorzędnej - 15 / 15 - Poziom klasy drugorzędnej i otrzymujesz pierwszą Elite Skille w Runes of Magic. Następne Elitarne Skille można zaliczyć co 5 poziomów.
     Podsumując grę można zaliczyć do najbardziej wyrafinowanych i najbardziej popularnych gier MMORPG w historii.
Wydawca: Frogster Interactive
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.runesofmagic.com/pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 256MB
Dysk Twardy 7 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Wysoki budżet podczas tworzenia gry
+ Bardzo dużo funkcji
+ Możliwość gry PvP
+ Dobra grafika
+ Ponad 2500 questów
+ Wspaniała muzyka
+ Bardzo dużo podklas profesji
Minusy: - Bardzo mało wad
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 7 GB lub 3 GB (wersja Slim)

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:
Video:

 

Autor: | Data: 21/02/2011 17:11

Oceń grę:
Komentarze
LexLax dnia luty 21 2011 17:18:13
Wadą można nazwać to,że po 50poziomie bez Item Shop nie zabijesz żadnego potworka, ale może to i plus ?happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG