Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Cardmon Hero

Cardmon Hero

    CardMon Hero jest produkcją fantasy MMORPG 3D zawierającą elementy TCG (trading card game). Gracz może kierować losami swojej postaci, jednak w walce może wykorzystywać specjalne karty, które czynią grę nowatorską. To dzięki magicznym kartom można przyzwać najemników, którzy pomagają w walce, a poprzez kombinację kart można stać się jednym z najpotężniejszych graczy.
    Początkowo CardMon Hero była wydawana przez firmę Uforia, jednak w wyniku pewnych zmian, obecnie gra zmieniła wydawcę, i bardzo dynamicznie się rozwija. Na przyjemność z rozgrywki wpływa na pewno system zwierzaków, który stał się popularny w grach MMO, szczególnie w grach free to play. Pety pozwalają na wspólne walkę, dzięki czemu rozgrywka jest znacznie bardziej rozbudowana.
    Z racji, że w grze nie ma typowych klas postaci, gracze wybierają broń, z jaką chcą rozpocząć rozgrywkę. Nasza postać może używać wszystkich typów broni, jakie są tylko dostępne w grze. Warto wybrać jeden typ broni, które będziemy wykorzystywać, ponieważ zdolności bitewne naszej postaci zależą od pewnych atrybutów. Niekiedy w walce możemy wykorzystywać bron dystansową, a w razie potrzeby ataku możemy użyć broni białej, aby rozpocząć walkę z bezpośrednim starciu.
    W trakcie uruchamiania gry, ładowania się komponentów gry pojawiają się nam na ekranie najważniejsze informacje o istniejących w grze funkcjach, co z pewnością na początku poznawania gry jest bardzo pomocne. Proces kreacji bohatera polega na wybraniu płci oraz na dostosowaniu wyglądu: twarzy, włosów, butów itp. Tutaj naszą postać możemy stworzyć na setki różnych sposobów, również w trakcie kreacji bohatera gracz wybiera początkową broń, jaką będzie walczyć w grze. Początkowo jak w innych produkcjach MMO gracz wykonuje najprostsze zadania, które polegają na rozmowie z postaciami NPC, również w miarę rozwoju naszej postaci i poznawania nowych funkcji, gracz w CardMon Hero wykonuje coraz to trudniejsze misje polegające na zabiciu kilku przeciwników czy na zdobyciu konkretnego przedmiotu.
    Gracz po rozpoczęciu rozgrywki zacznie zdobywać karty umiejętności. Karty te można otrzymać jako nagroda za Quest bądź jako łup z potworów. Niektóre umiejętności wymagają od gracza, aby ten posiadał dany typ broni, dlatego ważne jest, aby wykorzystywać jeden typ broni, i łączyć umiejętności tak, aby szybko można było je wykorzystać. Oczywiście „specjalizacyjne” karty sprawiają, że walka nabywa nowego wymiaru, bowiem gracz może przełączać typ broni, jaką posiada, aby wykorzystać nowe, kolejne umiejętności. Co ciekawe, w grze gracz może zdobywać również wykorzystywać scrolle – jednorazowe umiejętności, które działają w podobny sposób jak karty umiejętności, które posiadamy.
    Walka bez wezwanych „najemników” w CardMon Hero jest niezwykle trudna, to dzięki naszym towarzyszom możemy przyzwać wojowników, rycerzy czy nawet postacie magiczne, które będą nas wspierały w trakcie walki. W przeciwieństwie do wielu systemu zwierzaków, nasi najemnicy nie pozostają przy nas na zawsze, a jedynie przez kilka minut. Poziom przywoływanych towarzyszy może być zwiększany poprzez zaktualizowane karty. Korzystając z pewnych surowców i kamieni można łączyć karty, tak aby po wykorzystaniu danej, można było przyzwać jeszcze silniejszych najemników, którzy pomogą w szybszym zlikwidowaniu przeciwników.
    Rozwój naszej postaci w CardMon Hero polega na grindzie, wykonywaniu zadań oraz instancji, poziom postaci nie jest najważniejszym czynnikiem charakteryzującym postać, lecz właśnie posiadane karty oraz umiejętności posługiwania się nimi w odpowiedni sposób. Dzięki temu gra nabiera zupełnie nowe wizerunku, elementy rodem z gier strategicznych sprawiają, że produkcja jest jeszcze bardziej „wciągająca”, a nawet starszy gracz odnajdzie elementy, które zachęcą go do poznawania gry. Dla poszukiwaczy PvP czeka wiele opcji, już po zdobyciu 20 poziomu gracz może dołączyć do tego systemu, gra oferuje różnorodne tryby walki. Mimo, że gra nie jest rozwinięcia w tym elemencie, to na gracza czeka naprawdę sporo możliwości sprawdzenia swoich umiejętności.
    CardMon Hero jest połączeniem klasycznej gry MMORPG z bogatymi elementami strategicznymi. Dzięki szansie kolekcjonowanie kart, gracz chętnie poświęca więcej czasu na zdobywanie nowych kart, które w trakcie walki znacznie pomagają. Mimo, że grafika przypomina typowe cukierkowe produkcje, każdy z graczy odnajdzie własny powód, aby bliżej zapoznać się grą.
Wydawca: T3Fun
Gatunek: Fantasy/Karciana
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://cardmon.t3fun.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Dobra muzyka
+ Innowacyjna rozgrywka
+ System walki
+ Animacja umiejętności
Minusy: - Mało opcji graficznych
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 0,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 28/01/2011 21:14

Oceń grę:
Komentarze
Kyushin dnia styczeń 29 2011 02:09:52
Znam bardzo dużo lepszych gier, więc nie polecam xP
hubcert dnia styczeń 29 2011 15:32:57
Bardzo fajna gra na początku wystarczą same skille a potem bez kart ani rusz dużo kłopotów stworzył dla mnie czarny rycerz obecnie nie gram 12lvl broń orb 10/10
Mqxino dnia marzec 24 2011 18:10:23
Ta gra to pełne 3d razz Czemu jest w 2d ???hmm!
Tomekproer dnia lipiec 13 2011 21:45:43
Lol podobne do Flyffa ale musi być fajne ;;lD
Tomekproer dnia sierpień 17 2011 18:19:35
Długo sie pobiera ale grafika ******ista Brawko za gierke 5/5
niegrałem ale widze
Tomekproer dnia wrzesień 15 2011 16:07:31
CardMonHero_Setup.exe


http://cardmon.shinbnstar.com/full/CardMonHero_Setup.exe
http://cardmon.shinbnstar.com/full/CardMonHero_Setup.exe
mateoking dnia listopad 02 2011 07:34:22
Jakaś ****** dziwna gierka o_O
ulo187 dnia luty 17 2012 19:47:56
A ja niewiem jak się gra w toargue
ulo187 dnia luty 17 2012 19:49:27
biggrincoolhappymadrazzsadyesnodullconfusedembarrassedeekrolleyeswinkroflo_Oannoybyesecretsay cheese!praypissedkissin loveflowerdogcomfortclapsarcasmstressthumbs upthumbs downargueblushingbugsmiddle fingerhelplesshilarioushmm!evilzip it!yummywaittongueshopreal sadneutralmusiclol hehe

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG