Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
2


58,191
~Aileenbxr
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Gods & Heroes: Rome Rising

Gods & Heroes

   Gods & Heroes: Rome Rising jest produkcją gatunku MMORPG stworzoną przez firmę Heatwave Interactive, gra w styczniu 2011 roku została udostępniona graczom poprzez fazę Zamkniętych Beta Testów. Produkt początkowo został stworzony przez Perpetual Entertainment, jednak w listopadzie 2008 roku prace nad produktem zostały wstrzymane. Gra umiejscowiona została w starożytnym Rzymie i zawiera liczne historyczne oraz mitologiczne elementy (Cyklopy, Gorgony itd.). Gracze mogą wcielić się w jedną z czterech postaci: Soldier, Gladiator, Mystic czy Priest.
    Akcja Gods & Heroes: Rome Rising ma miejsce w trakcie początków imperium rzymskiego, a dokładnie około roku 300 przed narodzeniem się Chrystusa. Wirtualny świat gry jest na prawdę dopracowany, niektóre elementy zostały dokładnie stworzone tak, aby oddać klimat rozgrywki. Przykładowo wycie wilka czy odgłosy innych bestii dobrze wkomponowane muzyką czynią produkcję jeszcze bardziej tajemniczą, taką którą chcemy bliżej zbadać.
    Mimo, że w grze dostępnych jest około 1200 różnorodnych Questów, to gra w dużej mierze opiera się na masowym zabijaniu potworów. Gracze otrzymują losowe przedmioty z potworów z losowymi atrybutami, dlatego też grind ma tak duże znaczenie w grze. Trzeba przyznać, że wykonywanie zadań nie jest prostą czynnością polegającą na dialogu z postaciami NPC, otóż spora część misji wymaga od nas myślenia i to strategicznego. Questy jakie gracz wykonuje zasadniczo możemy podzielić na trzy grupy: Misje Klasowe, Zadania Fabularne oraz zwykłe Questy. Pierwsze Questy z grupy są przeznaczone dla konkretnych klas postaci, dzięki czemu nawet doświadczony gracz, który rozpoczyna zabawę na nowo odnajdzie w grze nowe elementy. Z kolei zadania fabularne są najbardziej interesujące, bowiem wpływają na rozgrywkę. Natomiast ostatnia grupa zadań to po prostu dobra propozycja, aby zdobyć punkty doświadczenia oraz gotówkę potrzebną na własne wydatki.
    Gracz w Gods & Heroes: Rome Rising może w pewien sposób współpracować z bogami, choćby poprzez wykonywanie zadań, dzięki czemu może zyskać nowe, i bardzo potężne umiejętności, które może wykorzystywać w walce, aby spowolnić, osłabić lub szybko pokonać wroga. Wpływ na Bogów mamy choćby w momencie, kiedy wykonujemy zadanie zlecone przez Odyseusza, przez co narażamy się na gniew Posejdona. Kiedy zaś pomagamy Heraklesowi to nasz bohater ma za wroga Herę.
    Proces kreacji bohatera w Gods & Heroes: Rome Rising jest bardzo rozbudowany. Gracz poza typowymi zmianami jak styl uczesania, kolor włosów może również w dość zaawansowany sposób zmodyfikować wygląd fizyczny bohatera. W trakcie tworzenia bohatera gracz dostosuje jego wygląd oczu, nosa, brwi czy ust, a wszystkie zmiany tutaj wprowadzone zostaną bezpośrednio odwzorowane w trakcie rozgrywki. Również w trakcie kreacji bohatera gracz wybiera jedną z pośród czterech dostępnych klas postaci. Gladiator to typowa klasa walcząca w bezpośrednim zwarciu z przeciwnikami. Podobnie jak Gladiator w bezpośredniej walce dobrze spisuje się również Soldier, który często, aby zadać jak największe obrażenia wykorzystuje dwuręczną broń. Natomiast dzięki zdolnością absorbowania obrażeń może dłużej walczyć z przeciwnikiem. W grze istnieją jeszcze dwie klasy wykorzystujące w walce zaklęcia magiczne: Mystic oraz Priest. Pierwsza z dostępnych klas to typowy Czarodziej, który może zadać przeciwnikom ogromne obrażenia i często tym samym szybko go pokonać, z kolei Priest to klasa, której głównym zadaniem jest wspomaganie innych graczy, w walce z potworami nie sprawdza się już tak dobrze jak inne dostępne postacie.
    Gra oferuje bardzo dynamiczny system walki, który dla wielu graczy jest chyba najważniejszym powodem, który sprawia, że warto często powracać do świata gry. Dzięki możliwościom kierowania zatrudnionych jednostek walka wymaga od nas często taktyki, szybki atak na dowolne jednostki sprawia, że szybko polegniemy, dlatego tez w Gods & Heroes: Rome Rising powinni grać osoby, które potrafią podejmować trafne decyzje w krótkim czasie.
Wydawca: Heatwave Interactive
Gatunek: Fantasy/Historyczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.godsandheroes.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,2 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 9 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Ogromny świat gry
+ Wpływ naszej postaci na losy rozgrywki
+ Dynamiczna Rozgrywka
+ Realistyczna
+ Bogata fabuła
Minusy: - Obecnie trudno ocenić
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 4 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 20/01/2011 22:45

Oceń grę:


Error connecting to mysql