Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 10
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Guild Wars

Guild Wars Guild Wars jest intersującą grą MMORPG

    Guild Wars jest produkcją gatunku MMORPG stworzoną w 2005 roku przez firmę ArenaNet, wśród graczy i mediów grę uznaje się jako udany tytuł, który wniósł do gatunku wiele nowych rozwiązań. Dzięki rozbudowanemu systemowi PvP oraz bogatemu światu gry Guld Wars jest jedną z najlepszych płatnych produkcji z jakimi warto się zapoznać. Mimo, że gra udostępniona jest odpłatnie to trzeba już na początku założyć, że zakupując grę nie musimy opłacać comiesięcznych kosztów abonamentowych. Produkcja jest jedyną grą MMORPG, którą można zakupić w sklepie i która odniosła tak ogromną popularność na całym świecie.
     Po kwietniu 2005, kiedy to gra została wydana, wydawca regularnie dodawał do gry darmowe rozszerzenia. Od swojej daty premiery wydawca wydał trzy dodatki, za które trzeba było zapłacić. Istnieje wersja trial gry, która gracz może pobrać z oficjalnej strony i która umożliwia darmową rozgrywkę przez dwa tygodnie. Trzeba zwrócić uwagę, że konto trial ogranicza gracza jedynie w mały sposób, dzięki czemu dołączając do zabawy w ten sposób możemy poczuć się jakbyśmy posiadali zainstalowaną pudełkową wersję gry.
    Proces kreacji bohatera jest bardzo złożony, gracz w obfity sposób może dostosować wygląd postaci. W grze występuje sześć grywalnych klas postaci: Necromancer, Mesmer, Elementalist, Warrior, Ranger oraz Monk. Istnieje więcej dostępnych klas postaci, jednak tylko te są dostępne dla graczy, którzy posiadają konto trial. Necromancer (Nekromanta) to klasa, która włada magią krwi oraz śmierci, w walce często wykorzystuje się również klątwy w celu osłabienia lub narzucenia przeciwnikowi niekorzystnych buffów. Co ciekawe, Nekro zdobywa energię w momencie zabicia przeciwnika czy śmierci członków własnego Party. Dzięki umiejętnościom wysysania życia z wroga, gracz może odzyskać punkty życia nie korzystając z napojów leczących. Mesmer to klasa, która zadaje obrażenia przeciwnikowi poprzez degenerację życia, natomiast dzięki jego umiejętnościom, gracz grający tą postacią może wykraść przeciwnikowi energię, przerwać rzucane zaklęcie oraz zadawać szybkie obrażenia przy pomocy magii. Elementalist jest klasą przypominającą typowego Maga, który włada czterema żywiołami, przez co jest w stanie zadać spore obrażenia nawet kilku przeciwnikom na raz. Wojownicy pełnią tą samą funkcję jak w innych grach gatunku MMORPG. W Guild Wars Warrior specjalizuje się w atakowaniu przeciwnika bronią białą: miecze, topory oraz młotami, a jego umiejętności głównie opierają się na wykorzystaniu w walce adrenaliny. Dzięki wysokiej obronie fizycznej jest w stanie przyjąć najsilniejsze ciosy od wrogów i wyjść z tego „bez szwanku”. Ranger – Łowca jest typowym łucznikiem, który w walce wykorzystuje pułapki, aby osłabić a nawet pokonać przeciwników. Dzięki zdolności oczarowania zwierząt przemierzających świat gry jest w stanie sprawić, aby ono pomogło mu w walce jako towarzysz. Ostatnią z dostępnych klas jest Monk, który jst bardzo ważny w wyniku starcia drużyny z silnym przeciwnikiem, bowiem dzięki zdolnościom leczenia i rzucania specjalnych zaklęć ochronnych (buffów) jest w stanie pomóc graczom w znaczny sposób.
    Kwietniem 2006 roku wydany został drugi dodatek do gry nazwany „Factions”, a rok później w październiku świat ujrzał rozszerzenie „Nightfall”. Oba te dodatki dodają do rozgrywki po dwie nowe klasy postaci, dzięki czemu rozgrywka stała się jeszcze bardziej złożona. Oczywiście wraz z wprowadzeniem rozszerzenia zostały dodane liczne nowe elementy: nowe kampanie, silniejsi przeciwnicy oraz mnóstwo nowych przedmiotów, które gracz może zdobyć przemierzając świat gry.
    Rozgrywkę możemy rozpocząć o ile posiadamy jedną z trzech podstawowych kampanii, obecnie ceny ich na serwisach aukcyjnych są bardzo małe, i praktycznie każdy gracz może poświęcić nieco gotówki z kieszonkowego, aby dołączyć do świata gry. Gracz już w trakcie kreacji bohatera musi zaznaczyć, czy chce aby jego postać wyłącznie grała w trybie PvP czy mogła poznawać grę w trybie PvE. Tryb PvE jest przeznaczony dla graczy, którzy pragną lepiej poznać fabułę oraz funkcje występujące w grze. W przypadku postaci PvP gracz nie może uczestniczyć w tzw. trybie fabularnym, który pozwala poznać wszelkie elementy świata gry. Postać kierujemy z typowej dla gatunku MMO perspektywy trzeciej osoby. Gracz może zmieniać ustawienia kamery w dowolny i wygodny dla siebie sposób. Co ciekawe w Guild Wars występuje system dwuklasowości, gracz może wybrać swoją dodatkową klasę, dzięki czemu rozgrywka staje się znacznie bardziej rozbudowana. Bardzo interesującym elementem gry Guild Wars są walki Gildii. Walka sprawdza umiejętności taktycznie dwóch ośmioosobowych drużyn, ponieważ trzeba w przeciągu pewnego okresu czasu pewnego przeciwnika, określanego w grze jako Mistrz Gildii.
    Prawdopodobnie najbardziej ciekawym aspektem Guild Wars jest fakt, że gra ma ponad tysiąc umiejętności, które można nabyć w różny sposób. Gracze rozpoczynają rozgrywkę z pewnymi umiejętnościami, jednak większość z nich otrzymują w momencie wykonania zadań. Co ciekawe, mimo, że gracz będzie posiadał setki umiejętności, to jednocześnie będzie mógł wykorzystać jedynie osiem. Dzięki temu rozwiązaniu dostrzec można spore ukierunkowanie produkcji nie na bezmyślne rozwalanie przeciwników, lecz na łączenie umiejętności w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze połączenie. Fakt, że gracze mogą używać różne umiejętności sprawia, że przed walkami PvP trzeba przewidzieć, z jakich umiejętności będzie korzystał przeciwnik i tym samym trzeba wybrać odpowiedni bulid postaci, który da jak największą przewagę.
    Gra Guild Wars jest niezwykle interesującą produkcją MMO, trudno tutaj, choć w mały sposób opisać inne, bardzo ważne funkcje. Z rozkoszą poznaje się nowe lokacje, gdyż oprawa graficzna i dźwiękowa, pomimo tylu lat nada stoi na najwyższym poziomie.
Wydawca: ArenaNet
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.guildwars.com/
Polska Strona: http://www.guildwars.pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Wspaniała Grafika
+ Dostępne 14 dniowe konto trial
+ Wciąga na długie godziny
+ Wzorowy Klimat
+ Wspaniały system Profesji
+ Rozwinięty system PvP oraz GvP
+ Cały czas rozwijana
+ Rozwój GW ma wpływ na nadchodzącyc sequel
Minusy:

- Koszt zakupy gry

Rozmiar Pliku Instalacyjnego: 2 Płyty CD

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 18/01/2011 20:24

Oceń grę:
Komentarze
Kyushin dnia styczeń 18 2011 20:30:01
O___________O Ja tez chce ale nie chce płacić T-T
miki2000 dnia styczeń 19 2011 16:33:32
Ja to mam i powiem,że warto zapłacić.Chociaż,warto lepiej poczekać do Czerwca wtedy wychodzi Guild Wars 2,to jest coś.Już tej części nie warto kupować.Ja zachęcam do grania w Guild Wars 2 jeśli wyjdzie !(Ja napewno będę grał)rolleyes
Grawsirg dnia styczeń 19 2011 18:00:00
Gra super! Gram nadal w 1 chociaż są już widoczne pustki na servac.sad
Moim zdaniem miki2000 ma rację, nie kupujcie już 1. Szkoda kasycool
Zomal dnia styczeń 20 2011 00:01:30
Zachęcamy jednak do zapoznania się z grą wykorzystują konto TRIAL - 14 dni rozgrywki za darmo !
hubcert dnia styczeń 21 2011 18:23:52
Ta gra nie powinna być w płatne?hmm!
koteksra1 dnia styczeń 21 2011 22:37:34
Mmo platne toto powinno byc ;d nienawidze gier takich platnych lub co premium maja all a free nic ;/
342damian dnia styczeń 24 2011 15:11:05
na urodzine se kupie
ichigo997 dnia styczeń 31 2011 19:15:13
To nie jest w dziale płatne dlatego że to nie jest płatne. To jest gra F2P tylko że trzeba zapłacić jednorazowo za CD key.
Patrickus1 dnia luty 01 2011 14:04:44
No kupilem i nie żałuje. powiem tak: kocham te gre razzrazz
ichigo997 dnia luty 07 2011 19:36:50
nadchodzącyc xDD
fuku dnia marzec 11 2011 15:55:43
Ja grałem w GW przez prawie 4 lata, dla mnie gra ideał i nie mogę się doczekać 2 części .
chajf dnia kwiecień 01 2011 10:27:12
Gra jest SUPER !!! a da się w niej tańczyć ? music
Hardstyle dnia kwiecień 06 2011 14:01:35
Kocham in lovein lovein love da sie tanczyc music
Akrur123 dnia kwiecień 21 2011 20:02:30
To nie powinno byc w platnych?
plesio1 dnia maj 06 2011 15:06:53
GRA jest suuuper happy Ja aktualnie czekam na Guilds Wars - to będzie dopiero gra!!! lol
ichigo997 dnia maj 09 2011 16:24:25
Akrur nie w platnych! czytaj wypowiedzi ludzi biggrin
karol12g dnia lipiec 04 2011 20:57:19
właśnie nie wiem czy warto kupić grę,czy mi się opłacarofl
TheExtremeGamer dnia lipiec 13 2011 17:22:51
No No fajna gierka biggrin
Raminerez dnia lipiec 25 2011 16:19:05
Przydało by się dodać że gra jest całkowicie po polsku
Xysentrah dnia wrzesień 21 2011 20:48:56
NIe wiem nie grałem
kubaggs dnia listopad 10 2011 15:15:43
Mam pytanie czy ta gra jest bezplatna czy dalej platna
bezimiennysmok dnia listopad 22 2011 14:05:10
Tą gre trzeba tylko kupić. Potem grasz ile chcesz bez opłathappy
Railss dnia grudzień 09 2011 21:56:35
Gra fajna ale nie opłaca się kupować Guild Wars 1 bo w czerwcu wychodzi 2 yes
majki666 dnia czerwiec 23 2013 10:50:36
Wyszedł już GW 2 ale to nic grajcie dalej w gw 1 ta gra nie umarła : (

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG