Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Asda Story

Asda Story Asda Story to fantastyczna gra MMORPG

     Asda Story jest produkcją MMORPG posiadającą główne elementy gatunku, jednak wydawcy – GamesCampus udało się dodać do gry kilka dość interesujących funkcji. Specjalny „Soul Mate” system pozwala graczowi skorzystać z specjalnych umiejętności takich jak teleportacja, aby udać się do swojej „bratniej duszy” nawet wtedy, kiedy nasz przyjaciel jest wylosowany. Mimo, że istnieją jedynie trzy grywalny klasy, każda z nich posiada swoją unikalną linię umiejętności.
     Historia gry Asda Story sięga jeszcze czasów, kiedy gra była wydawana w Japonii oraz Korei pod nazwą "Micmac Online", jednak dopiero niedawno temu gra została wydana na rynku Ameryki Północnej. Otwarte Beta Testy rozpoczęły się w sierpniu 2008 roku i przez ten czas do świata gry zostawały dodawane nowe treści a istniejące funkcje zostawały rozwijane. Co ciekawe, mimo, że gra ma już swoje lata jest nadal bardzo popularna wśród graczy.
    Proces kreacji bohatera umożliwia graczom dostosowanie wyglądu postaci w dość rozbudowany sposób. Można, bowiem modyfikować uczesanie, kolor włosów, wygląd twarzy oraz ubrania, jakie nasza postać będzie nosiła, dzięki czemu możemy wyglądać jak rycerz, łucznik czy jak legionista rzymski. Ubrania te można modyfikować w różny sposób, jednak warto wykorzystywać jeden zestaw ubrań, gdyż łącząc pewne elementy możemy wyglądać co najmniej dziwnie.
    Podobnie jak w innych azjatyckich grach MMORPG gracze nie od razu wybierają klasę postaci. Zamiast tego gracze zaczynają jako nowicjusze, którzy w początkowych zadaniach poznają najważniejsze elementy i strukturę gry. Jednak już po zdobyciu 5 poziomu możemy wybrać jedna z trzech dostępnych klas: Fighter, Mage oraz Archer. Każda z tych klas posiada unikalne umiejętności, jednak pomiędzy klasami po dłuższej rozgrywce można dostrzec pewne niezbilansowanie klas, jednak fakt ten ma mały wpływ na przyjemność z rozgrywki.
    W Asda Story nie ma typowego Tutoriala – Samouczka znanego z innych gier MMORPG, ale aby zrozumieć najważniejsze elementy gry gracz, który ma pewnie doświadczenie z grami RPG z łatwością pozna również funkcje występujące w tej produkcji. Interfejs, poruszanie się oraz rozgrywka jest w dużej mierze znana z innych gier MMO, dlatego na tej płaszczyźnie nawet początkujący gracze sobie prowadzą. Walka odbywa się poprzez podwójne kliknięcie na cel i wykorzystywanie umiejętności, które mogą szybko powalić nawet kilku przeciwników. W grze nie ma typowego systemu atrybutów, gracz po zdobyciu kolejnego poziomu otrzymuje jeden punkt umiejętności, który może rozdysponować na rozwój jednej z wielu dostępnych umiejętności.
    Oprawa graficzna może przypominać mange lub anime, dzięki czemu gra zyskuje sympatyków na tej płaszczyźnie. W grze można zdobyć punkty doświadczenia przez walkę z potworami, jednak produkcja w dużej mierze opiera się na wykonywaniu Questów, przez co zdobycie kolejnego poziomu nie opiera się na nudnym grindzie, w którym liczy się tylko spędzony czas przed komputerem. Innymi słowy zabicie potwora daje bardzo mało doświadczenia w stosunku do nagrody, jaką otrzymamy po wykonaniu zadania. Dzięki temu gracze dostrzegają cel rozgrywki; nudne i monotonne zabijanie potworów sprawia, że produkcja szybko się nudzi, dlatego też zalecamy, abyś poświęcił swój czas w Asda Story na wykonywanie zadań, które zresztą możesz wykonywać wspólnie z znajomymi.
    Grę Asda Story polecamy sympatykom gatunku, którzy poszukują prostej produkcji, która potrafi jednak wciągnąć na dłuższy okres czasu. Dzięki „bajkowej” grafice w grze można spotkać sporo młodszych graczy, dlatego też warto zainteresować się ową grą, jeśli nie możemy grac w gry wymagające 16 lat.
Wydawca: GamesCampus
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://asdastory.gamescampus.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 900 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Questy napędzają grę
+ Trzy odrębne specjalności na klasę
+ Wspaniały interfejs użytkownika, mapy i menu.
+ Unikalny system "Soul Mate"
+ Dom aukcyjny
Minusy: - Tylko trzy klasy
- Mały świat gry
- Brak PvP
- Bajeczna grafika, może zniechęcać
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 800 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 18/01/2011 00:07

Oceń grę:
Komentarze
Hardstyle dnia kwiecień 13 2011 13:56:34
No Comment hilarious Co to za g@wno jest (^_^)
sonco dnia kwiecień 15 2011 02:02:13
LOlz nie oceniam xD
MadziaDzielna dnia maj 05 2011 15:03:43
Fajna happy woj luk i mag 3 najlepsze klasyflower
artek220 dnia maj 16 2011 08:01:23
Mi podoba mi się ta gra daje 9/10tongue
MadziaDzielna dnia maj 16 2011 18:12:20
Fajnie wyglada happy
Delic dnia lipiec 25 2011 18:21:46
Coś jak nostale tyle że ... gorsze
Everbody dnia sierpień 28 2011 11:00:45
Nom coś z nostale .. pobiorę i ocenię happy
Raptile dnia sierpień 29 2011 15:09:37
Brak systemu PvP? Przecież o to głównie w grzę chodzi, żeby rywalizować z graczami, a nie ciągle bić z nimi moby. Bez sensu.
mateoking dnia październik 20 2011 15:13:30
Gra MMO bez PvP to nie gra, 1/10
MadziaDzielna dnia lipiec 04 2012 08:35:16
Zbanujcie Shejme

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG