Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Pandora Saga

Pandora Saga

    Pandora Saga jest produkcją MMORPG wydaną przez Atlus Online, która łączy w sobie elementy fantasy z elementami taktyk wojennych. Ten japoński przedstawiciel gatunku MMO koncentruje się na losach trzech narodów walczących w czasach średniowiecznej Europy. Gracz może wybrać jedną z pośród sześciu różnych ras, z których każda posiada niezwykłe zdolności. W Pandora Saga istnieją cztery podstawowe klasy, jednak w dalszym etapie rozgrywki, gracz może rozwinąć swoją klasę, dzięki czemu finalnie występuje ich aż dwadzieścia osiem.
    Rozgrywka w Saga Pandora jest bardzo rozbudowana, gracze mają, bowiem pełną swobodę w odkrywaniu świata i podejmowania się różnych zadań. Kiedy wykonamy zleconą misję, otrzymujemy punkty doświadczenia, przedmioty oraz złoto, które może być wykorzystane do ulepszenia broni oraz zakupienia specjalnych przedmiotów, które mogą dostosować wygląd bohatera w bardziej złożony sposób. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie Questy w dużym stopniu powiązane są z fabułą filmu „Pandora Saga”. Początkowe cele zadań polegają na przekazaniu informacji pomiędzy postaciami NPC, bądź na wyeliminowaniu groźnych potworów. Walka w Party jest z pewnością najlepszym sposobem, aby wykonać jakieś zadanie bądź szybko zdobyć upragniony poziom postaci. Przeciwnicy szybko atakują w grupach, dlatego też gracz musi często wykazać się zdolnościami taktycznymi i możliwością pracy grupowej.
   Proces kreacji bohatera umożliwia jedynie w wąski sposób dostosować wygląd postaci. Poprzez zmianę rasy czy klasy gracz może zobaczysz, jakie początkowe atrybuty będzie posiadała jego postać. W grze wcześniej wspomnieliśmy, że występują cztery klasy postaci: Warrior, Scout, Acolyte oraz Mage. Pierwsza z dostępnych klas jest mistrzem w sztuce posługiwania się mieczem oraz walką wręcz. Wojownicy odgrywają kluczową rolę w walce ze względu na bezpośrednie ataki i odporność na znaczną ilość obrażeń od przeciwników. Scout czyli Zwiadowca to dobrze wykwalifikowany łucznik, który często uderza wrogów z dystansu. Acolytes to droga klasa postaci, która posiada zdolność do utrzymania przy życiu grupy w czasie wojny czy walki z potworami. Grając tą klasą można leczyć, wspomagać oraz ożywiać innych graczy, przez co klasa jest często mile widziana w Party. Magowie są jedną z najbardziej potężnych klas, jeśli chodzi o walkę. Mogą używać liczne zaklęcia, aby dostarczyć przeciwnikom ogromne obrażenia, ich jedyną słabością jest walka w bezpośrednim starciu, ze względu na słabe zdolności defensywne.
   Widowiskowym i z pewnością jednym z ciekawszych elementów gry Pandora Saga jest możliwość uczestnictwa w ogromnych bitwach lub w wojnach, a dołączyć do nich można już, gdy osiągnie się minimalnie 10 poziom. Uczestnicząc w tych walkach gracze mogą zarobić specjalne punkty honoru, które udowadniają zdolności bojowe graczy. W trakcie wojny gracze muszą na polu bitwy wykorzystać rożne strategie, aby moc pokonać przeciwną drużynę. Celem walki jest zdobycie twierdzy, jednak wcześniej trzeba pokonać strażników i łącznie, szturmem zdobyć zamek przeciwników.
   System broni oraz wyposażenia jest nieco rozbudowany, gracz może bowiem wykorzystywać w walce dziewięć typów broni: hand blunt, lance, pole arm, hand trump, hand sword, hand axe, bow, crossbow oraz wand. Gracze mogą ulepszać swoje bronie za zdobyte złoto, dzięki czemu gracz zyskuje dodatkowe bonusy oraz znacznie większy atak. W grze nie występuje Mounty typowe, jakie znamy z innych gier MMO, bowiem w Pandora Saga gracz może zakupić konia w stajni, dzięki czemu będzie mógł znacznie szybciej się poruszać po rozległych krainach.
   Pandora Saga jest dobrą produkcją z sporym potencjałem, ale aby czerpać z gry jak najwięcej przyjemności trzeba zaangażować w rozgrywkę również swoich znajomych, dzięki czemu levelowanie postaci będzie proste oraz bardzo przyjemne. W produkcji każdy po krótkiej rozgrywce odnajdzie pewne, innowacyjne elementy, dzięki czemu produkcja zadowoli osoby poszukujące interesujących, choć mało znanych produkcji MMORPG.
Wydawca: Atlus Online
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://pandorasaga.atlusonline.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Małe wymagania sprzętowe
+ Przepięknie zaprojektowany świat
+ PvP 600 vs. 600
+ Mounty
+ Duży Świat Gry
Minusy: - Grafika nie zachwyca
- Proste Questy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 2 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:
Video:

 

Autor: | Data: 17/01/2011 22:41

Oceń grę:
Komentarze
DZ1230983 dnia styczeń 19 2011 12:35:33
Podobno gra średnia pobiore i zobacze cool
Hardstyle dnia kwiecień 13 2011 14:00:41
Nie podoba mi się , a szczególnie grafika i muzyka embarrassed
Komareczek dnia kwiecień 21 2011 10:02:53
No nie wiem chyba nie pobioreblushing
Komareczek dnia kwiecień 21 2011 10:05:01
albo jade ;Drolleyes
chaotic66 dnia kwiecień 22 2011 09:49:06
Gra bardzo fajna nie wiem co wy chcecie od grafy i muzy mi tak się podoba polecam do grania 4/5 lol
skyrom71 dnia lipiec 06 2011 21:47:34
Gra fajna jak obczaicie o co chodzi happy juz od 2 lvla ma się dobre skile a ja na 17 lvl'u ściągam potworki z 22 lvla na 2 szczały happy
polecam 4/5
jest jeden minus ze jest mło graczy
Dargawit dnia luty 05 2012 10:26:06
Ona po Polsku ?
mateoking dnia marzec 11 2012 22:27:04
up
boty są wszędzie 0_o
Zbyszek dnia styczeń 27 2014 14:49:38
Zawalista gierka hmm! clap lol
Zbyszek dnia styczeń 27 2014 14:50:31
Ej a jak sie to pobiera bo u brata grałem ale u sie bie nie umiem

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG