Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
3


58,191
~Aileenbxr
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Mythos
Mythos to produkcja rzadkiego gatunku Hack & Slash MMO, która jest obecnie wydawana przez firmę Frogster Entertainment – twórcę gry Runes of Magic, który w Polsce zyskał gigantyczne zainteresowanie na przestrzeni kilku miesięcy. Mythos nie posiada rozbudowanej fabuły, wiele graczy, którzy mogli uczestniczyć w Beta Testach szybko dementują plotki, iż gra wygląda jak sequel gry Diablo.

MMORPG

Świat gry Mythos bogaty jest w szeroką gammę nowatorskich rozwiązań, gracz po pierwszym wkroczeniu do gry szybko pozytywnie zacznie oceniać grę. Graczo oddano cztery różnorodne rasy oraz trzy klasy postaci, w trakcie kreacji bohatera gracz może dowolnie łączyć rasę z klasą. Każda z ras: Ludzie, Gremliny, Satyrowie oraz Cyklopi dają graczowi pewne bonusy w postaci większej odporności na dany żywioł lub większa ilość punktów many czy życia.      

MMORPG

Trzy dostępne klasy postaci w zupełności wystarczą, aby przyjemnie prowadzić rozgrywkę. Piromanta to typowy Mag władający ogniem, który atakuje z dystansu a w walce pomagają mu przywołane istoty. Klasa ta jest bardzo silna ofensywnie, jednak w przypadku starć z silnymi przeciwnikami, gracze grający tą klasą szybko umierają. Drugą dostępną klasą w Mythos jest Technolog – specjalista w posługiwaniu się bronią palną, który w walce wykorzystuje pułapki oraz zdolności zwiększające obrażenia. Nimrod to z kolei typowy Wojownik, który posiada i nosi najlepsze zbroje.

MMORPG

Rozwój bohatera jest bardzo złożony, gracz na początkowych poziomach może rozwijać dane umiejętności, jednak na wyższych poziomach trzeba zresetować (za darmo) punkty umiejętności i rozwinąć na nowo drzewko umiejętności. Gracz po zdobyciu kolejnego poziomu otrzymuje specjalne punkty atrybutów, które podobnie jak w innych grach MMORPG może rozdysponować w Siłę, Żywotność, Zręczność oraz Inteligencję.

MMORPG

Ciekawym elementem gry jest system osiągnięć, który pozwala zdobyć dodatkowe bonusowe atrybuty. Aby zdobyć dane osiągnięcie gracz musi przykładowo zabić kilkaset pająków bądź pokonać jednego z Bossów. Osiągnięcia te zdobywa się tak naprawdę w trakcie rozgrywki, mało kto jest tak ambitny aby godzinami przesiadywać w grze po to aby zdobyć dane osiągnięcie.

MMORPG

Walka z przeciwnikami jest bardzo dynamiczna, przypominająca tą z gier Torchlight czy Diablo 2, jednak znacznie różna. Gracz w walce może wykorzystywać liczne umiejętności czy przedmioty, a w walce z najsilniejszymi potworami często ważna jest współpraca z innymi graczami lub odpowiednia strategia. Przykładowo, Piromanta, który zdecyduje się na samotną walkę z jednym z silniejszych Bossów musi tuż przed walką zmienić swoje drzewko umiejętności i wykorzystać do walki zaklęcia, które przywołują za pomocą magii towarzyszy (np. Ognisty Golem), dzięki czemu możliwe będzie pokonanie wroga z dystansu.

MMORPG

Mythos jest interesującą produkcją MMO, która reprezentuje wąską grupę bardzo interesujących i dynamicznych gier Hack & Slash (H&S), dzięki czemu sukces produkcji już w wersji finalnej jest wręcz „murowany”. Gorąco zachęcamy sympatyków produkcji do bliższego zapoznania się z grą, która przeniesie Cię w magiczny i niezwykły świat gier fantasy.

Wydawca: Frogster Entertainment
Gatunek: Hack&Slash / Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.mythos-europe.com/pl/
Polski FanSite: http://mythos.net.pl
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Sporo dostępnych umiejętności
+ Dynamiczna rozgrywka
+ Questy posiadające fabułę
+ Klimat rodem z gier Diablo
Minusy: - Grind dostarcza mało doświadczenia
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 2 GB
Szybkie Linki:
Video:

 

Autor: | Data: 15/01/2011 20:18

Oceń grę:


Error connecting to mysql