Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Bounty Bay Online

Bounty Bay Online

    Bounty Bay Online krótko mówiąc to Europejska wersja gry Voyage Century, z tą różnicą, że oba produkty wydawane są przez innych wydawców i różnią się między sobą pewnymi małymi elementami. Wydawcą wersji Europejskiej jest Frogster Entertainment – wydawca takiej produkcji jak Runes of Magic czy Mythos, która coraz szybciej zyskuje zainteresowanie wśród graczy.
     Bounty Bay Online należy do małego grona marynistycznych gier MMORPG, w których możemy odnaleźć również elementy rodem z gier przygodowych czy historycznych. Gracz, bowiem może przemierzać rozległe morza w poszukiwaniu przygód, ma szansę również zawitać w różnych portach, w których możliwe jest zdobywanie gotówki poprzez handel. Co ciekawe, rozgrywka gracza nie ogranicza się jedynie do pływania po morzach i walkach na nich. Gracz w Bounty Bay Online może rozwijać swoje umiejętności również na lądzie, poprzez zbieranie surowców, wykonywanie przedmiotów czy szkolenie się w fachu wojownika.
    Gracz po wkroczeniu do świata gry, po wykreowaniu bohatera może wybrać jedną z pośród pięciu dostępnych profesji, które oferują graczowi większe zdolności w władaniu daną bronią. Wybór danej profesji również sprawia, że w walce na morzu lepiej będziemy sprawdzać się jako operator działa niż na przykład sternik.
    Gracz podobnie jak w innych grach MMORPG może zwiększać swój poziom postaci, co jest jednak mało ważną sprawą, bowiem jednocześnie trzeba zadbać o rozwój swoich umiejętności, które pomagają znacznie w walce. Aby zdobyć potrzebne punkty doświadczenia (EXP) gracz może wykonywać liczne Questy, które początkowo ograniczają się do rozmowy z postaciami NPC bądź do walki z kilkoma prostymi przeciwnikami. Jednak dzięki wykonywaniu Questów poza otrzymanym doświadczeniem, złotem czy przedmiotami gracz zyskuje również wiedzę na temat podstawowych funkcji, jakie występuje w grze. Doświadczenie gracz może również dobyć w momencie rozwijania wielu z licznych umiejętności, choćby podczas trenowania umiejętności posługiwania się mieczem czy pistoletami.
    Gracz początkowo posiada cztery główne umiejętności: Voyage, Sea Battle, Eloquence oraz Bare-Hended. Istnieją również umiejętności posługiwania się bronią, to od gracza zależy, jaki typ broni wybierze. Rozwój umiejętności Falchion sprawia, że gracz będzie posiadał większe zdolności defensywne, rozwój zdolności posługiwania się mieczami sprawia, że będziemy szybciej atakowali przeciwnika. Z kolei wybór umiejętności Axe sprawia, że możliwe będzie zadawanie największych obrażeń, ale kosztem mniejszej obrony fizycznej. W Bounty Bay Online gracz może również rozwijać umiejętności zbieractwa oraz tworzenia przedmiotów, tych umiejętności jest dokładnie aż dziewięć: Medicine, Ship-Bilding, Fishery, Alchemy, Swing, Foundry, Planting, Mining oraz Timber Felling. Rozwijanie umiejętności Medicine polega na używaniu potionów, które leczą nam punkty życia lub many, wraz z rozwojem tej umiejętności leczymy się przez dłudzy okres czasu. Z kolei Mining pozwala graczowi wydobywać surowce potrzebne do rozwijania kolejnych umiejętności, podobnie zresztą jak pozostałe dwie umiejętności zbieractwa: Timber Felling oraz Planting.
    Bounty Bay Online jest interesującą produkcją MMORPG, w której gracze odnajdą z pewnością wartościowe i ciekawe elementy gry. W związku, że na rynku istnieje tak mało gier MMO owego typu warto bliżej zapoznać się z produkcją, która może graficznie nie „powala” gracza, jednak z pewnością dostarcza wielu niezapomnianych emocji w trakcie wielkich bitew morskich z innymi graczami.
Wydawca: Frogster Entertainment
Gatunek: Historyczna/Marynistyczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.bountybayonline.com/en
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,5 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Ogromny świat gry
+ Ulepszanie umiejętności przez ich wykorzystywanie
+ Ekscytujące Bitwy Morskie
+ Realistyczne ustawienia
+ System Craftingu
Minusy: - Niezbilansowany Item Mall
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,5 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 28/12/2010 12:51

Oceń grę:
Komentarze
DZ1230983 dnia grudzień 30 2010 10:05:47
Jestem pierwszy ściągam i oceniecool
blejz4 dnia styczeń 02 2011 15:52:17
LoL + i - sa takie same jak w grze Voyage Centurymad
Asako dnia marzec 19 2011 21:05:50
Mi osobiście gra nie podeszla do gustu ale to moja ocena wink
Komareczek dnia marzec 24 2011 13:08:07
Nooo to jest nudne ...bugs
mateoking dnia listopad 02 2011 07:42:32
******, co ja oglądam...o_O
Scass dnia luty 11 2012 19:02:00
Witam!
Chciałbym zaprosić was do grania w eRepublik.
Mam nadzieje, że nie zostanie to odebrane jako kolejna próba spamowania, bo nie jest to moim celem.

Każda osoba w grze otrzymuje swojego mieszkańca, wybiera sobie gdzie ma mieszkać, jakie obywatelstwo ma mieć. Trzeba dbać o swoją postać, kupować pożywienie, pracować, rozwijać jej zdolności potrzebne do pracy jak i militarne jak i dbać o wypoczynek.
W grze możemy również otworzyć własną firmę, wydawać gazety, jak i zrobić karierę polityka. Można się wykazać pomysłowością w dziedzinie polityki by dojść na szczyt i zostać prezydentem Epaństwa. Także w prowadzeniu firmy trzeba dobrze pokombinować by stać się następnym Billem Gates'em
Gra sama w sobie jest prosta, lecz gracze sami tworzą nowe rzeczy w grze swoimi poczynaniami.
Także zachęcam wszystkich do gry. Dla mnie najprzyjemniejszym aspektem jest poznawanie nowych ludzi i w sumie nauka języka jako, że gram w Australii to mam duży kontakt z osobami anglojęzycznymi.

Jeśli chciałbyś zagrać to proszę, zarejestruj się przez mój link promujący. Bardzo mi pomożesz. A ja obiecuję pomóc Tobie.

http://www.erepublik.com/en/referrer/Scass

Aczkolwiek jeśli Ci to w jakimś stopniu uwłacza to proszę, link do zwykłej rejestracji:

http://www.erepublik.com/en

i klikamy w Sign up. Można też zmienić język na Polski.

Oczywiście zachęcam do grania w Australii, ale to już takie moje zboczenie.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG