Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Voyage Century

Voyage Century

    Voyage Century to produkcja marynistyczną, w której rozgrywka odbywa się na ogromnych akwenach wodnych oraz na lądzie. Z racji, że produkcja wydawcy IGG należy do gatunku gier MMORPG, gracz rozwija swego bohatera poprzez wykonywanie Questów, trenowanie umiejętności oraz walkę z innymi graczami lub potworami.
     Akcja produkcji ma miejsce w XVII wieku, kiedy na morzach znajdowali się jeszcze piraci i były jednostki wojskowe, które walczyły z nimi. Większość elementów świata gry możemy odnieść do świata rzeczywistego, bowiem płynąć możemy na niebezpieczną torturę, do tajemniczych i dobrze skrywanych Chin czy do Hamburga przeprowadzić handel. Jednak w Voyage Century znajdziemy również miejsca fantastyczne takie jak Possedonia, czyli miejsce, które znajduje się pod wodą czy Hurricane Island – lokacja w której żyją jeszcze na Ziemi prehistoryczne dinozaury.
    W trakcie kreacji bohatera w Voyage Century, gracz może wybrać jedną z pośród czterech dostępnych postaci: dwie postacie męskie oraz dwie postacie przeznaczone dla kobiet. Wybór ten ma tak naprawdę mały wpływ na przyszłe losy rozgrywki, dlatego wybieramy postać taką, która najbardziej nam się spodoba. Oczywiście wydawca udostępnił nam również możliwości dostosowania wyglądu postaci, jednak zmienić możemy jedynie styl uczesania oraz kolor włosów.
    Po pierwszym wkroczeniu do świata gry graczowi zostaje przedstawione krótkie tło historyczne. Co ciekawe dopiero po wkroczeniu do świata gry gracz może wybrać jedną z pośród pięciu dostępnych profesji: Royal Military Officer, Imperial Guardian, Caribbean Pirate, Armed Businessman oraz Treasure Hunter. Każda z tych profesji zmienia znacznie sposób prowadzenia rozgrywki, dlatego warto zapozna się bliżej z tymi „zawodami” dostępnymi dla graczy. Royal Military Officer to wysokiej rangą oficer, który w walce na morzach spisuje się bardzo dobrze, kiedy trzeba odpowiadać ogniem z dział. Na lądzie bardzo dobrze włada mieczem. Imperial Guardian jest mistrzem w walce wręcz, bardzo dobrze, bowiem włada toporami oraz mieczem. Caribbean Pirate to idealna profesja dla osób walczących w zwarciu. Z kolei Armed Businessman to profesja, która może wspierać innych graczy dzięki wykorzystaniu swoich umiejętności leczących, naprawy oraz nakładania pewnych umiejętności, które zwiększają zdolności ofensywne czy defensywne statkom. Ostatnią z dostępnych profesji w Voyage Century jest Treasure Hunter, który potrafi z dalekiego dystansu atakować innych graczy i to w dodatku bardzo celnie. W walce na lądzie wykorzystuje pistolety, które chronią przed bezpośrednimi obrażeniami.
    Początkowe Questy, jakie możemy wykonywać są bardzo proste. Gracz przemierza pewną lokację, aby porozmawiać z danym NPC. Oczywiście w ciągu dalszego etapu rozwoju bohatera gracz może wykonywać trudniejsze zadania, które wymagają poświęcenia więcej czasu oraz uwagi. Dzięki tym początkowym misjom gracz zdobędzie podstawowe skille, które będzie mógł wykorzystać do walki z potworami, jakie znajdują się na lądzie. Gracz posiada bogate drzewko rozwoju umiejętności, istnieją liczne umiejętności aktywne, dzięki których zadajemy większe obrażenia lub posiadamy zwiększoną obronę. Istnieją również zdolności bierne, które dają graczowi na stałe dany bonus. Dzięki „hiperłączom”, udanie się do danego miejsca, w którym mamy walczyć z daną grupą potworów jest znacznie prostsze.
    Poznanie funkcji i elementów gry w Voyage Century nie należy do trudnych czynności. Aby poznać te najważniejsze elementy, gracz znający produkcje MMORPG musi poświęcić nieco czasu aby zrozumieć na jakiej zasadzie zdobywa się kolejne poziomy, jak ulepszać oraz otrzymywać nowe umiejętności czy w jaki sposób wypłynąć po raz pierwszy swoją łodzią. W grze występuje dokładnie 17 umiejętności: Navigation, Sea Battle, Eloquence, Sword-playing, Falchion-playing, Axe-playing, Shooting, Medicine, Bare-hand fighting, Mining, Timber-felling, Planting, Fishing, Foundry, Sewing, Alchemy oraz Ship building.
    Na pewno na uznanie zasługuje istniejący w grze system rozwoju umiejętności. Używając dany typ broni gracz zyskuje doświadczenie do grupy np. Mieczy czy Toporów. W zależności od wyboru gracz sam decyduje ścieżkę swojego rozwoju, może oczywiście trenować dwie bronie, jednak aby osiągnąć najlepsze rezultaty warto specjalizować się w jednym typie broni. Jeśli chcemy łączyć typu broni to warto rozwijać te, które umożliwiają walkę na dystans oraz w razie konieczności walkę w zwarciu. Istnieją również umiejętności, dzięki których możemy gromadzić surowce, które można sprzedać i zarobić gotówkę lub wydać na stworzenie przedmiotów, które będziemy mogli wykorzystać w trakcie rozgrywki.
    W Voyage Century gracz ma możliwość pływania statkami, dzięki szansie rozwoju statku możliwe jest zamontowanie różnych dział czy specjalnych taranów, które pomogą w trakcie abordażu statku. W grze istnieje trzy główne typu jednostek: wojenne, kupieckie oraz odkrywcze. Ten typ definiuje możliwości, jakie będziemy posiadać po wejściu na pokład.
    Produkcja, mimo, że jest już wydawana od kilku ładnych lat to cieszy się sporą popularnością wśród graczy z całego świata. Zachęcamy by produkcji początkowo poświęcić więcej czasu, aby móc poznać najpiękniejsze elementy gry. Warto wypłynąć w morze i poszukać sensu, aby pozostać przy tym tytule na dłuższy czas.
Wydawca: IGG
Gatunek: Historyczna/Marynistyczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://vc.igg.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,5 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Ogromny świat gry
+ Ulepszanie umiejętności przez ich wykorzystywanie
+ Ekscytujące Bitwy Morskie
+ Realistyczne ustawienia
+ System Craftingu
Minusy: - Niezbilansowany Item Mall
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,5 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 26/12/2010 14:33

Oceń grę:
Komentarze
Narutolek dnia marzec 05 2011 17:51:44
Gra zapowiada się na interesującą,chociaż jeszcze w nią nie grałem.
Jestem 1!
Hardstyle dnia kwiecień 13 2011 14:49:37
Jestem na NIE ! Nie Nie Nie razz

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG