Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Urban Rivals

Urban-Rivals

     Urban Rivals jest taktyczną produkcją MMO wydawaną na platformy przeglądarek Internetowych. Rozgrywka polega na takim używaniu specjalny kart by wygrać z przeciwnikiem. Po krótkiej rejestracji gracz rozpoczyna walkę z Kate – NPC, który pomaga nam zapoznać się z elementami gry. Dzięki samouczkowi, gracz poznaje mechanikę gry oraz w jaki sposób prowadzić rozgrywkę by mieć szansę na wygraną.
     Gracz w Urban Rivals posiada dosłownie setki kart, które może zdobyć i którymi może walczyć. Pewne karty można zakupić w sklepiku za zgromadzone clintz, które może otrzymać za odbyte starcia z innymi graczami. Również możliwe jest zakupienie kart za kredyty, jednak tą walutę można zdobyć jedynie na specjalnych turniejach lub poprzez „zainwestowanie” prawdziwych pieniędzy.
    Do każdej walki zostają losowo wyciągnięte 4 postacie z Decka gracza. Walka odbywa się w 4 rundach. W każdej rundzie Ty i Twój przeciwnik wybieracie wojownika. Jeśli Twój wojownik wygra pojedynek, zada przeciwnikowi obrażenia zaznaczone na karcie. Na początku każdej rozgrywki, każdy gracz korzysta z kapitału składającego się z 12 punktów życiowych (PŻ), który zmniejsza się wraz z obrażeniami, jakie doznaje. Aby wygrać, gracz musi po zakończeniu 4 rund posiadać większą ilość punktów życia niż przeciwnik lub pozbawić go jego punktów życia przed zakończeniem rozgrywki.
    Już na wstępnie do Urban Rivals gracz otrzymuje swoje pierwsze Misje. Chodzi o zadania, które należy wykonać w celu zdobywania prezentów i punktów misji. Istnieje wiele różnych Misji, o różnych celach i poziomach trudności. Gracz może odblokowywać nowe Misje w miarę postępu w grze.
    Warto zwrócić uwagę, że w Urban Rivals karty zdobywają swój wyższy poziom. Dzięki temu po zdobyciu odpowiedniego poziomu karta zyskuje specjalne umiejętności, które mogą osłabić atak bądź obronę przeciwnika. Wyższy poziom karty może również zwiększyć siłę ataku oraz obrażenia zadawane przeciwnikom.
    Urban Rivals jest bardzo dobrą produkcją MMO, którą polecam wszystkim. Jeśli nie stać się, aby móc grać towarzysko z kolegami w typowe gry karciane jak: Magic the Gathering czy Warhammer: Inwazja to ta produkcja jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zasady rozgrywki są bardzo proste, dzięki czemu szybko będziemy mogli cieszyć się z rozgrywki.
Wydawca: Acute
Gatunek: Strategiczna/Karciana
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.urban-rivals.com/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 256 GB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Bardzo wiele kart
+ Wiele trybów gry
+ Grywalność
+ Niepowtarzalność
Minusy: - Może szybko się znudzić

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

Autor: | Data: 23/12/2010 16:58

Oceń grę:
Komentarze
ichigo997 dnia grudzień 24 2010 15:19:09
Gra jest nawet fajna to taki zabijacz czasu internetowy
polecam 5/5
T3chnoBoy dnia grudzień 28 2010 04:22:31
Na poczatku posiedzisz z 2h, pozniej z 30 min, i tak jak ja teraz, wejdziesz raz na tydzień by raz zawalczyc. Dobra "karcianka" via WWW, 4/5.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG