Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Runes of Magic

Runes of Magic Runes of Magic to fantastyczna gra MMORPG

     Gdy myślę o MMORPG natychmiast nasuwają mi się dwa skojarzenia. Pierwsze to ogromna ilość darmowych gier (przynajmniej w teorii), drugie np. WoW najbardziej znana (płatna) MMORPG. Co stanie się, jeśli połączymy jedno z drugim? Powstanie Runes of Magic choć bardziej przypomina te darmowe. Pierwsze wrażenie po rozpoczęciu właściwej rozgrywki grający w WoW'a powiedział by - ja już to wszystko gdzieś widziałam... podobny styl grafiki i animacje. Na szczęście Runes of Magic nie stanowi wyłącznie kopii dzieła Blizzarda, w przeciwnym przypadku zapewne kilku prawników miałoby zajęcie.
     Do świata gry wkraczamy jako przedstawiciel jednej z sześciu profesji - wojownik, rycerz, łotr, zwiadowca, kapłan lub mag.Jedną z zalet gry jest system dwuklasowości. Po osiągnięciu dziesiątego poziomu doświadczenia w klasie podstawowej należy wybrać dodatkową (spośród pozostałych pięciu), uzyskując tym samym dostęp do części umiejętności profesji pobocznej oraz wzrost statystyk. Jak łatwo policzyć, możliwych kombinacji jest 30 i co więcej większość z nich jest jak najbardziej grywalna. Podczas wizyty w mieście można zamienić miejscami klasę główną i poboczną, co umożliwi rozwój tej drugiej (wszelkie doświadczenie przyznawane jest klasie w danym momencie nadrzędnej). Wraz ze zdobywanym doświadczeniem uzyskujemy również dostęp do umiejętności elitarnych, charakterystycznych dla wybranej kombinacji.
    W Taborei nie odnajdziemy ras innych niż ludzie (chociaż we wrześniu planowane jest wprowadzenie elfów). W pewnym stopniu jest to kompensowane dużymi możliwościami modyfikacji wyglądu bohatera - możemy wybrać nie tylko fryzurę, kolor włosów i skóry, ale także wzrost i rozmiary poszczególnych części ciała.
    Następna ciekawa rzecz to własny dom, który można umeblować według własnego uznania, wstawić skrzynię przechowującą część dobytku czy manekina na zapasowy ekwipunek. Zdolnościami aranżacyjnymi można się następnie pochwalić przed znajomymi, zapraszając ich do środka.
   Cechą wielu gier MMORPG jest monotonność ciągłe wybijanie setek czy wręcz tysięcy takich samych przeciwników w celu podniesienia poziomu i zdobycia gotówki na lepszy sprzęt, które pozwolą na bicie silniejszych potworów, z których otrzymuje się więcej doświadczenia i pieniędzy... I kółko się zamyka. W Runes of Magic problem ten jest znacznie mniej odczuwalny, gdyż misje to wszystko wybijanie setek czy wręcz tysięcy takich samych przeciwników w celu podniesienia poziomu i zdobycia gotówki na lepszy sprzęt, które pozwolą na bicie silniejszych potworów, z których otrzymuje się więcej doświadczenia i pieniędzy... I kółko się zamyka. W Runes of Magic problem ten jest znacznie mniej odczuwalny gdyż ten problem znika zamiast tego pojawiają się misje oczywiście nie brakuje tych typu Przynieś 5 skrzydeł waszek, zabij 10 koboldów nie brakuje jednak bardziej rozbudowanych i wymagających myślenia, a ich serie układają się w ciekawe i prawdopodobne historie. W czasie gry nie narzekałam bynajmniej na nudę.
   W czasie gry warto znaleźć sobie przyjaciół (lub gildię) wtedy gra szybko się wam nie znudzi. Do gildii nie chętnie przyjmują lvl'e 1-10 choć nieraz znajdą się gildie przyjmujące wszystkich. Ale zdobyć 10 poziom nie jest trudno, lecz przy wyższych poziomach trzeba już mieć trochę cierpliwości, a zwłaszcza przy misjach.
Wydawca: Frogster Interactive
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.runesofmagic.com/pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 256MB
Dysk Twardy 7 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Wysoki budżet podczas tworzenia gry
+ Bardzo dużo funkcji
+ Możliwość gry PvP
+ Dobra grafika
+ Ponad 2500 questów
+ Wspaniała muzyka
+ Bardzo dużo podklas profesji
Minusy: - Bardzo mało wad
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 7 GB lub 3 GB (wersja Slim)

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:
Video:

 

Autor: | Data: 15/12/2010 20:14

Oceń grę:
Komentarze
Snik3 dnia grudzień 15 2010 20:28:15
Gra jest genialna polecam biggrin
majonez dnia grudzień 15 2010 21:41:38
Zgadzam się z kolegą powyżej happy genialnie zbudowane miasta i różnorodne systemy, achhhh... można się wtopić w tło tej piknej gry razz
Reebok dnia grudzień 16 2010 19:04:28
Również zgadzam się z kolegami ^^ Wyżej Gra full opcja ... wink wszystko dopracowane dosłownie cudo Polecam Reebok wink clap
LexLax dnia grudzień 19 2010 16:49:55
Gra jest naprawdę świetna, wszystkie te systemy. ahh.. dwuklasowość, śluby,własny dom, mounty, i te umiejętności, a wszystko połączone z Lochami, i Dungeonami ! Cud happy

Polecam ją wszystkim graczom, nie przejmujcie się,że instalka waży 7,5GB, naprawdę warto !

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG