Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Lord of the Rings Online
     Lord of the Rings Online (LOTRO) jest produkcją MMORPG typu fantasy, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na popularnej trylogii J.R.R. Tolkiena. Pierwotnie gra została wydana w 2007 roku, i aby móc uczestniczyć w rozgrywce gracz zmuszony był do regularnego opłacania abonamentu, jednak po trzech latach, wydawca postanowił zmienić model płatności, by od 2010 roku każda osoba mogła za darmo cieszyć się z jednej z najlepszych produkcji MMO dostępnych obecnie na rynku. Warto zwrócić uwagę, że akcja rozgrywa się w tym samym czasie, co trylogia Władca Pierścieni, dlatego sympatycy choćby ekranizacji filmowej trylogii powinni z wielkim zainteresowaniem poznawać nowe elementy oraz strukturę produkcji.

MMORPG

     Zabawę z LOTRO gracz rozpoczyna od stworzenia swojego bohatera. Gracz może wybrać jedną z czterech dostępnych ras: Krasnoludy, Elfy, Ludzi lub rasa Hobbistów. W zależności od wyboru rasy, gracz może wybrać jedną z dziewięciu dostępnych klas postaci. Każda jest na tyle odmienna, że rozgrywka inną klasą może dostarczyć nawet doświadczonemu graczowi wiele nowych wrażeń. Gracz ponadto może wybrać przynależność do jednej z trzech religii; w trakcie kreacji bohatera można również w bogaty sposób dostosować wygląd.

 MMORPG


    Każda z dostępnych klas jak i ras postaci zdecydowanie różni się od innych, gracz może stworzyć połączenie rasy oraz klasy na kilkanaście sposobów, co zdecydowanie wpływa korzystnie na przyjemność z rozgrywki. W zależności od wybory rasy gracz rozpocznie w jednym z czterech różnych lokacji: Silverdeep Mine (Krasnolud), Archer (Człowiek), Green Hill Country (Hobbici), Edhelion (Elfy). Rasa Krasnoludów jest najbardziej ukierunkowana na walkę w bezpośrednim starciu, z kolei Elfy są klasą wszechstronną jeśli mowa o bezpośredniej walce, zresztą podobnie jak Ludzie.

 MMORPG


    Wybierając rasę Hobbistów, gracz ma dostęp do jednej z pięciu dostępnych klas postaci. Rasa ta jest bardzo dobra dla początkujących graczy, gdyż rozwój jej jest stosunkowo prosty. W świecie gry The Lord of the Rings Online gracz może wybrać jedną z dziewięciu klas dla swojego bohatera: Lore-aster, Champion, Gwardian, Minstrel, Captain, Burglar, Hunter, Rune-keeper oraz Warden. Pierwsza z dostępnych klas postaci należy do grupy klas wspomagających, bowiem Lore-Master może wykorzystywać swoje zaklęcia by pomagać innym postaciom walczącym z trudnymi przeciwnikami. Tak naprawdę rozpoczynanie zabawy z LOTRO tą klasą nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ rozgrywka tą klasą należy do najtrudniejszych w grze. Champion to klasa, która szybko włada różnymi broniami, spore możliwości ofensywne sprawiają, że szybko możemy powalić potwora, jednak tracąc przy tym i sporo życia. Champion odgrywa rolę DPS’a, który w Party bezpośrednio walczy z przeciwnikiem. Natomiast zwiększone zdolności defensywne posiada Guardian, który jednocześnie może walczyć z kilkoma przeciwnikami. Dzięki tym umiejętnościom klasa świetnie sprawdza się w walce jako Tank – Broker, który chroni słabsze postacie. Klasę Minstrel, można porównać do klas leczących z innych gier MMORPG, bowiem zadaniem tej klasy jest głównie wspomaganie innych graczy, w samotnej walce z przeciwnikami jest bardzo słaby.

 MMORPG

   Klasę Captain można uznać za klasę przywódczą, która korzysta ze wsparcia innych graczy w walce. Poprzez niektóre umiejętności jest w wstanie zwiększyć morale towarzyszy i tym samym przeciągnąć szalę zwycięstwa na stronę drużyny. Burglar wykorzystuje swoje umiejętności by osłabić przeciwnika, w bezpośredniej walce nie jest już tak silny, dlatego klasa ta jest bardzo przydatna w walce w drużynie, kiedy musimy ogłuszyć bądź znacznie osłabić przeciwnika, z którym walczymy. Hunter – jest idealną klasą dla tych, którzy doceniają możliwość walki z przeciwnikami z dystansu, dzięki wykorzystaniu łuku jest w stanie zadać spore obrażenia nie tracąc przy tym punktów życia. Jednak w walce w zwarciu jest słaby i szybko może polec na polu bitwy. Podobnie jak Champion, klasa ta świetnie sprawdza się w walce z przeciwnikami o ile znajduje się w drużynie. Rune-keeper jak nazwa wskazuje to klasa władająca runami, która może dzięki nim zadawać obrażenia przeciwnikom. W zależności od potrzeby może również wspomagać innych graczy poprzez uzdrawianie ich, jednak największym minusem tej klasy jest fakt, że jest ona dostępna odpłatnie, podobnie zresztą jak klasa Warden. Ostatnia z dostępnych klas postaci według niektórych gracz bardzo dobrze sprawdza się w trakcie solowania kilku przeciwników. W drużynie przyjmuje różne role, dlatego jest klasą uniwersalną.

 MMORPG


    W grze Lord of the Rings Online na graczy czeka wiele interesujących elementów, z pewnością jednym z nich jest Crafting, który umożliwia stworzenie broni, zbroi, ugotowanie potraw itp. Aby móc rozpocząć zabawę z tym elementem gry gracz musi ukończyć pierwszy etap gry i wyjść z pierwszej lokacji w której przebywamy w trakcie rozpoczynania rozgrywki. W zależności od wyboru zawodu jedne z dostępnych profesji będą po prostu trudniejsze a inne znacznie trudniejsze. Dla większości graczy najłatwiejszym dostępnym zawodem w LOTRO jest Explorer, ponieważ gracz może w łatwy sposób gromadzić surowce, które następnie może wykorzystać.

 MMORPG


    Podobnie jak w innych grach MMORPG tak i w Lord of the Rings Online występuje wiele Questów, czekających dla graczy. Istniejące zadania można podzielić na dwie grupy: epickie oraz poboczne. Pierwsze są bezpośrednio związane z fabułą gry, natomiast Quest poboczne są ukierunkowane by zdobyć dany przedmiot i wrócić do NPC by odebrać nagrodę. Większość z dostępnych zadań wykonamy sami, niektóre jednak są na tyle trudne, że będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy znajomych. W LOTRO występuje również system tytułów, które możemy otrzymać podobnie jak w Runes of Magic po wykonaniu danej grupy zadań. Niektóre z tytułów mogą zapewnić nam dodatkowe bonusy w postaci atrybutów, dzięki czemu gracz posiada więcej punktów życia, many czy po prostu zadaje większe obrażenia. Kolejnym bardzo realistycznym elementem gry jest system walki. Aby móc zmierzyć się z przeciwnikiem musimy stanąć do niego twarzą. W przypadku, kiedy zaczynamy uciekać otrzymujemy większe obrażenia.

 MMORPG


    Największym plusem produkcji, którego nie mają obecnie masowe gry, to przyjemny klimat, który sprawia, że regularnie do świata gry powraca spora liczba graczy. O ogromnej popularności świadczyły Beta Testy oraz problemy z przeciążeniem serwerów zaraz po premierze produkcji. W raz z upływem kolejnych miesięcy powstawały nowe serwery, które gromadziły coraz to większą społeczność graczy z całego świata. Na zauroczenie grą wpłynęła również bardzo dobra oprawa graficzna oraz muzyczna. Gracz szybko czuje się jakby fizycznie znajdował się w świecie wykreowanym przez Tolkiena.

 MMORPG

    Produkcję Lord of the Rings Online polecamy wszystkim sympatykom gatunku MMORPG. Gra jest na tyle interesująca, że obowiązkiem powinno stać się zapoznanie z tą magiczną produkcją. Mnogość dopracowanych funkcji i elementów z połączeniem najlepszej fabuły fantasy z pewnością zagwarantuje nam wiele godzin niesamowitej zabawy.  

Wydawca: Codemasters
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.lotro.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2.4 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 13 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Odzwierciedlenie świata wykreowanego przez Tolkiena
+ Rozwinięty system klas postaci
+ Dopracowana oprawa graficzna oraz muzyczna
+ Wbudowany komunikator głosowy
+ Niezwykły klimat gry
+ Questy bazujące na fabule oraz "zwykłe" zadania
+ Rozbudowany system Craftingu
Minusy: - Brak typowego systemu PvP
- Pewne ograniczenia dla graczy F2P

Plik Instalacyjny:

Około 10 GB

Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 24/11/2010 14:53

Oceń grę:
Komentarze
tifer990 dnia listopad 24 2010 14:57:47
wygląda fajnie, może zagram
Adamzor dnia listopad 24 2010 15:40:50
słyszałem ze gra ma masakryczne ograniczenia i ze nie warto grać bez płacenia jeśli ktoś ma inne zdanie chętnie wysłucham bo miałem ochotę w to pograć .. : )
Uziel dnia listopad 24 2010 18:45:10
Gra ciekawa z fajnym klimatem. Dla graczy f2P są darmowe następujące regiony Ered luin, shire , bree ale pozostałe trzeba wykupić za TP (turbain points) .TP kupujemy albo zdobywamy w grze za DEED(wyczyny) i w ten sposób odblokowałem sobie lone-landshappy . Fakt jest sporo ograniczeń dla f2p to znaczy dużo do odblokowywania ale mam 31 lvl i gram dalej. Zapraszam na server riddermark (serwer amerykański) postać gruin.
Adamzor dnia listopad 25 2010 07:29:47
właśni mi się instaluje : ) zawitam do Gry ^^ i ocenie sam myślę ze warto dla samej grafiki sprawdzić ; d
Adamzor dnia listopad 25 2010 08:08:05
Mam problem z kontem mam zrobione a pisze ze nie ma takiego .. ;/
gabrych00 dnia listopad 25 2010 10:45:12
Ja z tą dopracowaną grafiką bym się nie zgadzał
Adamzor dnia listopad 25 2010 11:13:04
Zrobiłem konto na stronie lotro.com i jak w chodze do gry mówi mi ze złe passy nie ma takich zrobiłem już 3 konta o co chodzi ?
Adamzor dnia listopad 25 2010 11:14:27
I jak wchodzę teraz na stronę to pisze ,,Something's gone wrong
You are unable to create an account at this time. Please try again tomorrow.''
Adamzor dnia listopad 25 2010 15:17:17
srednia nie spodobała mi sie
DZ1230983 dnia listopad 26 2010 16:59:07
Pobiore zagram trochę wbije trochę lvla i ocenie czy oopłaca sę to ściągać cool
DZ1230983 dnia listopad 26 2010 17:06:45
nie jednak nieściągam mam szybki komputer mi sie gry pobierają maximum 1 godzine a to mi sie ma ściągac 46 godzin :/ żal sproboje kiedy indziej sad
Gunar2116 dnia grudzień 13 2010 10:09:33
Żeby ta grę odpalić ,trzeba mieć oryginalny klucz ,do zarejestrowania
Inaczej się nie da zagrać .
Jesli ktoś ma ,chętnie przytule taki klucz wink Albo sposób na obejście tego

Prosze o priwy w sprawie tego
DZ1230983 dnia grudzień 15 2010 14:45:12
Jak trzeba mieć do tego klucz to nie thx ja testuje gry a nie wydaje kase i testuje bo to by było nieopłacalne cool
Sylian dnia grudzień 24 2010 15:24:00
To jest teraz F2P
Tibianczyk I dnia grudzień 29 2010 19:06:38
Gra Wygląda ******iściehappymiddle finger!
hubcert dnia styczeń 21 2011 17:35:12
Nie grałem ale może ściągnę żeby tak jeszcze wowa za darmo zrobiliwait
kistos dnia styczeń 23 2011 18:57:34
Gdyby była za free to już bym w to grał a tak to chyba podziękuje
LeonidasIX dnia styczeń 27 2011 21:11:54
Gra ma abonament ? Fajna jest ? Czy naprawdę jest taki klimat jak w filmie ? confused
JestemKaskaderem dnia luty 03 2011 20:25:34
Nie ma abonamentu, nie tak dawno przeszła na free 2 play wink
Bartus2000 dnia luty 12 2011 10:42:55
Próbowałem ściągnąć ale nicsad pisze mi another "instance of this program is already running"
Quidos dnia luty 22 2011 10:55:27
Mimo że jest darmowa to jest bardzo okrojona niektóre Qesty trzeba wykupywać za realną kase
Komareczek dnia marzec 24 2011 13:14:28
Echhh ... no placic trzeba
Kamilsaki dnia marzec 25 2011 11:45:29
Płatna Jest Kurde
Komareczek dnia marzec 26 2011 10:50:27
Kamilsaki ale za granie takie bez ambicji tez placic trzeba ??wait
Assassin019 dnia kwiecień 01 2011 16:12:55
Wysłuchajcie kogoś kto w to grał i dobił 30 level cool
Gra jest FREE TO PLAY są tylko mikro płatności za które płacimy Turbine Points (je trzeba kupić za realną kasę) ale można też zdobyć je za osiągnięcia np.Zabić 30 orków to jest 10 Turbine Points itd.
Jest bardzo rozbudowana, osobiście spodobał mi się pomysł z instrumentami i możliwością grania na nich ^^
Ja nie uważam że gra F2P ma aż takie ograniczenia.Także zachęcam do grania w nią i zapraszam na RIDDERMARK ! ! ! !
MCPOLI dnia kwiecień 08 2011 19:23:13
Mnie ta ostatnia wypowiedz przekonała i ściągnę sobie happy
Dyn4Mit dnia kwiecień 11 2011 16:57:28
Gra jest naprawdę fajne, każdemu mogę polecić ja. ; >
XeNeI dnia kwiecień 13 2011 20:34:01
szkoda ze platna
Delic dnia lipiec 04 2011 12:58:14
10 GB ?? Ale zobaczymy może okaże się fajna cool
zerthus666 dnia lipiec 07 2011 14:26:39
Gra jest darmowa lecz kupujesz specjalną kaskę w grze za real kase
TheExtremeGamer dnia lipiec 22 2011 12:27:38
Hmmm.... fajnie wyglada
Arden dnia sierpień 15 2011 19:59:44
Gra jest bardzo słaba.
PIOTTREK7 dnia sierpień 23 2011 12:25:55
Ciekawe czy jest po polskuhelplesshelplesshelplesshelplesshelpless
Everbody dnia sierpień 27 2011 15:27:49
Jest po Niemiecku Angielsku i francusku .. kurde .. gra ma swój smaczek ale 11 Godzin ładowania ..mad
Maslak dnia wrzesień 21 2011 17:03:42
super klimat, super gra, super fabuła polecam
RoknorPL dnia październik 10 2011 16:40:44
Gra jest dobra 8/10 happy
michl21999 dnia październik 15 2011 02:03:29
HOBBIŚCI?! Co ty tam napisałeś do jasnej c******pissed Pisze sięHobbici no kurna książke chyba chociaż przeczytałeś
Gram w te grę od paru lat jest ******ista rozwinięta jak cholera był to mój pierwszy prawdziwy mmorpg a wszystkie cioty, które gadają że gra słaba niech wracają grać w metina i margonem
bezimiennysmok dnia listopad 02 2011 22:31:50
Czy na f2p można sobie pograć?
TZN czy wydawca nie jest łakomy na kase jak frogster w rom?
mateoking dnia styczeń 17 2012 23:45:37
Nie wiecie czy gracze Premium mają sporą przewagę nad F2P ?o_O
krzys1015 dnia maj 10 2012 17:17:20
Jeeżeli dla kogoś to jest z****** to ja mu współczuje bo on nigdy nie znajdzie dobrej gry no
krzys1015 dnia maj 10 2012 17:18:00
P.S to jest darmowe yes
wokerpl dnia maj 16 2012 22:00:21
Zapraszam wszystkich na server Riddermark wink
Liwcia dnia marzec 18 2013 21:55:41
Gra nie jest wcale taka zła , ale jak mam płacić za zwykłą grę to nie dziękuje znajdę lepszą i to za darmo hilarious
sparrow1990 dnia lipiec 02 2013 13:36:33
Raczej nie znajdziesz lepszej gry za darmo...
Achilles dnia lipiec 30 2014 09:52:47
Polecam http://lotr-online.pl

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG